999 rezultate për

shendetesise

Venko Filipçe Ministër i ri i Shëndetësisë Venko Filipçe është emri i vetëm për Ministër i Shëndetësisë. Këtë e kanë konfirmuar edhe burime të larta pranë Qeverisë
Emri i ministrit të shëndetësisë, nesër në Kuvend Neurokirurgu Venko Filipçe është propozimi i LSDM-së për Ministër të ri të Shëndetësisë që do të dorëzohet nesër në Kuve
Të hënën mësohet emri i ministrit të ri të Shëndetësisë Të hënën do jenë në Kuvendin e Maqedonisë emrat e rinj për plotësimin e ministrive të zbrazura. Këtë e deklaroi kryemini
Sonte vendoset fati i ministrive pa ministra Pas kthimit nga Kosova, kryeministri Zoran Zaev sonte në Shkup do të ketë takim me partnerët e koalicionit me të cilët d
A do t’i merret shëndetësia Aleancës? Ja çfarë thuhet në LSDM Nga LSDM theksojnë se nuk ka mosmarrëveshje në mes të partive politike të koalicionit qeverisës dhe se ende po zhvillohe
Aleanca dorëzon propozimin për ministër të Shëndetësisë, ja emri i tij Aleanca për shqiptarët ka dorëzuar emrin e kandidatit për ministër të shëndetësisë. Kjo parti hedh poshtë spekulimet se
Zaev: Ministri i Shëndetësisë është çështje ditësh Kryeministri, Zoran Zaev tha se së shpejti opinioni do të njihet me ministrin e ri të Shëndetësisë, zëvendësin e tij dhe
Nëse e jep Shëndetësinë, këto janë dy ministritë që pret të marrë Sela Kryeministri Zaev nuk ka vendosur akoma nëse pas qeverisjes së tij gjashtë mujore, do ta bëjë rikonstrumin e parë të kab
Zaev jep afat shtesë për plotësimin e vendeve vakante në qeveri Intensifikohen takimet e partnerëve të koalicionit me qëllim plotësimin e vendeve vakante që u krijuan nga zgjedhjet lok
Sot riformatohet qeveria Sot është dita finale për plotësimin e kabinetit qeveritar, respektivisht përzgjedhjen e ministrit të ri të Shëndetësisë
Nesër vendoset për emrat e ministrave të qeverisë së Zaevit Nesër është dita finale për plotësimin e kabinetit qeveritar, respektivisht përzgjedhjen e ministrit të ri të Shëndetësi
Kush është Vullnet Ferati, kandidati për ministër shëndetësie? Vullnet Ferati është kandidati për ministër të Shëndetësisë, që pritet të marrë dritë jeshile dhe të votohet nga ana e K
Aleanca për Shqiptarët insiston për Ministrinë e Shëndetësisë Aleanca për Shqiptarët insiston që resorët ministrorë që u ndanë kur u formua koalicioni qeveritar, të mbesin të pa ndry
Sela merr garancinë nga Zaev, ministria e Shëndetësisë do të mbetet te Aleanca Aleanca për Shqiptarët nuk do të heqë dorë nga Ministria Shëndetësisë dhe ky dikaster do t’i takojë kësaj partie. Kë
Sela: Ministri i shëndetësisë vazhdon t’i takojë ASH-së! Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në një deklaratë në lidhje me postin e zbrazur të ministrisë së Shëndetësisë
Ministria reagon pas asfiksimit të nxënësve: 27 të shtruar, helikopteri në dispozicion Ministria e Shëndetësisë ka reaguar lidhur me asfiksimin e nxënësve të shkollës së Shupenzës. Në një reagim zyrtar m
Ministria fsheh dosjen e dhëndërrit 27-vjeçar të Haradinajt Ministria e Shëndetësisë ka vendosur ta mbajë fshehur dosjen e dhëndrit të Ramush Haradinajt. Dosja, e cila përmban d
OSHP-ja nuk e ndalon blerjen e barnave me çmim më të lartë Ministria e Shëndetësisë e ka të vështirë të parandalojë blerjen e barnave me çmime shumëfish me të shtrenjta sesa çmimi
Ministri i ri i Shëndetësisë, Sela: Presim që Zaev të kërkojë kandidatin tonë Kanë kaluar dy javë kur ish ministri i shëndetësisë, Arben Taravari, zyrtarisht është ulur në kolltukun e kryetarit të k
Dhëndërri 27-vjeçar i Haradinajt bëhet drejtor, ja çfarë menaxhon Burri i motrës së kryeministrit Ramush Haradinaj, Liridon Dërvishaj, është zgjedhur njeriu që do t’i menaxhojë paratë e