999 rezultate për

shendetesise

Zaev jep afat shtesë për plotësimin e vendeve vakante në qeveri Intensifikohen takimet e partnerëve të koalicionit me qëllim plotësimin e vendeve vakante që u krijuan nga zgjedhjet lok
Sot riformatohet qeveria Sot është dita finale për plotësimin e kabinetit qeveritar, respektivisht përzgjedhjen e ministrit të ri të Shëndetësisë
Nesër vendoset për emrat e ministrave të qeverisë së Zaevit Nesër është dita finale për plotësimin e kabinetit qeveritar, respektivisht përzgjedhjen e ministrit të ri të Shëndetësi
Kush është Vullnet Ferati, kandidati për ministër shëndetësie? Vullnet Ferati është kandidati për ministër të Shëndetësisë, që pritet të marrë dritë jeshile dhe të votohet nga ana e K
Aleanca për Shqiptarët insiston për Ministrinë e Shëndetësisë Aleanca për Shqiptarët insiston që resorët ministrorë që u ndanë kur u formua koalicioni qeveritar, të mbesin të pa ndry
Sela merr garancinë nga Zaev, ministria e Shëndetësisë do të mbetet te Aleanca Aleanca për Shqiptarët nuk do të heqë dorë nga Ministria Shëndetësisë dhe ky dikaster do t’i takojë kësaj partie. Kë
Sela: Ministri i shëndetësisë vazhdon t’i takojë ASH-së! Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në një deklaratë në lidhje me postin e zbrazur të ministrisë së Shëndetësisë
Ministria reagon pas asfiksimit të nxënësve: 27 të shtruar, helikopteri në dispozicion Ministria e Shëndetësisë ka reaguar lidhur me asfiksimin e nxënësve të shkollës së Shupenzës. Në një reagim zyrtar m
Ministria fsheh dosjen e dhëndërrit 27-vjeçar të Haradinajt Ministria e Shëndetësisë ka vendosur ta mbajë fshehur dosjen e dhëndrit të Ramush Haradinajt. Dosja, e cila përmban d
OSHP-ja nuk e ndalon blerjen e barnave me çmim më të lartë Ministria e Shëndetësisë e ka të vështirë të parandalojë blerjen e barnave me çmime shumëfish me të shtrenjta sesa çmimi
Ministri i ri i Shëndetësisë, Sela: Presim që Zaev të kërkojë kandidatin tonë Kanë kaluar dy javë kur ish ministri i shëndetësisë, Arben Taravari, zyrtarisht është ulur në kolltukun e kryetarit të k
Dhëndërri 27-vjeçar i Haradinajt bëhet drejtor, ja çfarë menaxhon Burri i motrës së kryeministrit Ramush Haradinaj, Liridon Dërvishaj, është zgjedhur njeriu që do t’i menaxhojë paratë e
Sela: Ministri i ri i Shëndetësisë duhet të jetë mjek Aleanca për shqiptarët mbetet në koalicionin qeveritar, ndërsa për ministrin e ri të Shëndetësisë do të vendoset në orga
Sela: Do t’ia tregoj personalisht Zaevit se kush do të jetë ministri i ri i shëndetësisë "Kush do të jetë ministri i ri i shëndetësisë do t'i tregojë Kryeministrit Zaev kur ai të më thërret", ka thënë Sela.
Bota në rrezik! Shpërthen virusi më i keq në 50 vjet, nuk ka trajtim (FOTO LAJM) Një virus vdekjeprurës "klinikisht i ngjashëm" me Ebolan ka shpërthyer në Ugandë, njoftuan shefat e shëndetësisë. Vir
Specialistët e Mjekësisë me muaj të tërë pa paga Specialistët e Mjekësisë qe tre muaj nuk i kanë marrë pagat e tyre nga Ministria e Shëndetësisë përderisa specializantët
Ziadin Sela ministri i ri i Shëndetësisë? Mësohet nga burime të Aleancës për Shqiptarët se Ziadin Sela mund të bëhet Ministër i ardhshëm i Shëndetësisë, transmeto
Ministri parandalon një të keqe në Ministrinë e Shëndetësisë Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka ndaluar nënshkrimin e kontratës së propozuar për të cilën është raportuar sot
SKANDALOZE/ Ministria e Shëndetësisë i paguan 300% më shtrenjtë barnat Ministria e Shëndetësisë (MSH) e ka rekomanduar nënshkrimin e kontratës me kompaninë fituese për furnizim me tableta “Im
Ironia e fatit, Ministri i Shëndetësisë vdes në maratonën kundër kancerit Ministri i Shëndetësisë së Tunizisë ka humbur jetën pas një infarkti në zemër teksa merrte pjesë në maratonën e bamirësi