999 rezultate për

shendetesise

MSH përfiton mbi 1 milion euro nga Japonia Ministria e Shëndetësisë do t’i përfitojë 1.1 milion euro nga marrëveshja që pritet të nënshkruhet me shtetin japonez, m
Sela: Zaev mori një vend ministror por humbi moralin Me votimin e ministrit të ri të Shëndetësisë dhe daljen e Aleancës për Shqiptarët nga Koalicioni, Qeveria e humbi morali
Sot dorëhiqen të gjithë funksionarët e Aleancës për Shqiptarët Funksionarët e ASH-së në mënyrë kolektive sot do të dorëzojnë dorëheqjet në Qeveri. Largimi i Aleancës për Shqiptarët
Kush është Venko Filipçe, ministri i ri i Shëndetësisë? Ministri i ri i Shëndetësisë, dr. Venko Filipçe (Shkup, 1977), ka diplomuar në fakultetin e Mjekësisë në Shkup në vitin
Venko Filipçe zgjidhet ministër i ri i Shëndetësisë Venko Filipçe është zgjedhur Ministër i ri i Shëndetësisë. Ai është zgjedhur me 62 vota pro. Mbetet për tu parë r
Këto janë shpresat e Selës Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela shpreson se Venko Filipçe, kandidat për ministër të Shëndetësisë nga radh
Sela: Ministria e Shëndetësisë i takon Aleancës për shqiptarët Kryetari i Aleancës për Shqiptaret, Ziadin Sela pas mbledhjes së Kuvendit Qendror të parisë tha se ata kanë pasur diskut
Taravari: Shëndetësia iu dha Aleancës për shkak 27 Prillit Kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari nëpërmjet një postimi në facebook i përgjigjet kryeministrit Zoran Zaev
Ali Ahmetit dhe Zaevit nuk u duhet vota e Selës Koalicioni midis LSDM dhe BDI ka siguruar 62 deputetë pa dy deputetët e ASH. Këto kalkulime dje u panë në seancën për vo
Zaev: Aleanca e Selës nuk do të jetë më pjesë e qeverisë Kryeministri Zoran Zaev ka bërë të ditur se nuk arritur marrëveshje me kryetarin e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela
Përfundon takimi Sela-Zaev, Ministria e Shëndetësisë i mbetet Aleancës Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela pas takimit me liderin e Lidhjes Social Demokrate e Maqedonisë, Zoran Zaev
Do të kërkohen grante për ndërtimin e autostradës Gostivar-Kërçovë Qeveria e Republikës së Maqedonisë në seancën e mbrëmshme e shqyrtoi dhe miratoi Informatën për dorëzim të Aplikacionit
Venko Filipçe Ministër i ri i Shëndetësisë Venko Filipçe është emri i vetëm për Ministër i Shëndetësisë. Këtë e kanë konfirmuar edhe burime të larta pranë Qeverisë
Emri i ministrit të shëndetësisë, nesër në Kuvend Neurokirurgu Venko Filipçe është propozimi i LSDM-së për Ministër të ri të Shëndetësisë që do të dorëzohet nesër në Kuve
Të hënën mësohet emri i ministrit të ri të Shëndetësisë Të hënën do jenë në Kuvendin e Maqedonisë emrat e rinj për plotësimin e ministrive të zbrazura. Këtë e deklaroi kryemini
Sonte vendoset fati i ministrive pa ministra Pas kthimit nga Kosova, kryeministri Zoran Zaev sonte në Shkup do të ketë takim me partnerët e koalicionit me të cilët d
A do t’i merret shëndetësia Aleancës? Ja çfarë thuhet në LSDM Nga LSDM theksojnë se nuk ka mosmarrëveshje në mes të partive politike të koalicionit qeverisës dhe se ende po zhvillohe
Aleanca dorëzon propozimin për ministër të Shëndetësisë, ja emri i tij Aleanca për shqiptarët ka dorëzuar emrin e kandidatit për ministër të shëndetësisë. Kjo parti hedh poshtë spekulimet se
Zaev: Ministri i Shëndetësisë është çështje ditësh Kryeministri, Zoran Zaev tha se së shpejti opinioni do të njihet me ministrin e ri të Shëndetësisë, zëvendësin e tij dhe
Nëse e jep Shëndetësinë, këto janë dy ministritë që pret të marrë Sela Kryeministri Zaev nuk ka vendosur akoma nëse pas qeverisjes së tij gjashtë mujore, do ta bëjë rikonstrumin e parë të kab