999 rezultate për

shena

Liverpool përmbys rezultatin ndaj Sheffield (VIDEO) Pas barazimit brenda pjesës së parë, Liverpool ka arritur të përmbysë gjithcka në të dytën. Për vendasit ka shënaur J
Sëmundja e rëndë i merr jetën Komandantit të Qendrës së Bashkuar Operacionale Komandanti i Qendrës së Bashkuar Operacionale është ndarë nga jeta në mënyrë të parakohshme për shkak të një sëmundje të
Ndarja nga jeta e Koloneli Neshet Shena, Presidenti Meta fjalë të ndjera për ushtarakun Komandanti i Qendrës së Bashkuar Operacionale, Kolonel Neshet Shena është ndarë nga jeta. Për këtë ka reaguar edhe P
Kurti emëron një grua si këshilltare të jashtme politike dhe përgjegjëse të Protokollit Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka emëruar sot Shenaj Shala, këshilltare të jashtme politike, e angaz
Piatek kërcënon Messin, vetëm 4 gola larg "pleshtit" (FOTO LAJM) Milani fitoi dje 3-0 ndaj Empolit në "San Siro". Por meritë për suksesin e e kuqezijve ka padyshim Piatek i cili zhbllok
Atalanta befason Milanin (VIDEO) Atalanta ka shokuar Milanin duke kaluar në avantazh në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënaur është futb
Zhbllokohet ndeshja, Icardi i jep avantazhin Interit (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh ndaj Milanit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënaur është Mauro Icardi në minutën e 92'
Nuk ka të ndalur Belgjika, shënon edhe golin e katërt Belgjika ka shënaur edhe golin e katërt me anë të Eden Hazard. Ky është goli i dytë personal në këtë takim për numrin 10
Çmenduri në Belgjikë-Tunisi, shënohen dy gola për 60 sekonda (VIDEO) Romelo Lukaku ka dyfishuar shifrat për ballë Tunizisë vetëm 10 minuta pasi Hazard ka shënaur golin e parë. Por vetëm
Jepet çmimi i parë në Botëror, futbollisti refuzon t'a marrë Ai është shpallur “Njeriu i ndeshjes”, por nuk e ka pranuar çmimin me arsyetimin që feja e tij nuk ja lejon. Fjala ës
Detajet e errëta të vrasjes së dyfishtë në Vlorë, autori ishte thirrur në prokurori atë mëngjes Një krim i dyfishtë tronditi mbrëmë Vlorën, nga ku mbetën të vdekur dy të rinj. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Gj
Shtyhet sërish seanca për “Lagjen e Trimave”, Shenasi Memeti nuk shkoi në gjykatë Seanca gjyqësore për rastin “Lagja e trimave” në Kumanovë u anulua sërish pasi gjykata nuk arriti të sigurojë dëshmita
"Kumanova", Prokuroria hedh poshtë propozimet e palës mbrojtëse Prokuroria Publike e Maqedonisë ka hedhur poshtë të gjitha propozimet e palës mbrojtëse me përjashtim të Shenasi Mehmeti
U akuzua nga Basha si kultivues droge, ja çfarë thotë demokrati Xhafo Shenaj, quhej demokrati nga Fieri i cili bashkë me Ramën i bëri thirrje Bashës të dalë nga protesta dhe të takojë
Demokrati shkëmbeu batuta me Ramën, reagon Basha: Trafikant i hashashit në Fier Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ishte në Fier ku shpërndau legalizimet për banorët e zonës. Gjatë takimit me ba
Delegacioni i APKE-­së vizitë parazgjedhore në Maqedoni Delegacioni i Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës (APKE), i kryesuar nga Stefan Shenah (socialist nga Austria
Ndrecaj përgënjeshtron veten: Nuk ishte Shenasi Memeti njeriu që takoi grupin (VIDEO) Hamdi Ndrecaj, ose i njohur ndryshe si Komandant Panteri, ka riformuluar deklaratën e tij, në të cilën përmendej emri i
Ja njeriu që organizoi ngjarjet e Kumanovës (FOTO) Portali maqedonas "Libertas" ka publikuar një foto të Shenasi Memeti, agjentit sekret të Maqedonisë, i cili dyshohet se
Shenasi Rama: Seanca e nesërme për buxhetin, një funeral politik Shenasi Rama, pedagog i politikës në Universitetin e New York-ut në SHBA, e parashikon si një funeral politik, seancën e
Shenasi Rama: Fullani, kurban i mafies së Tiranës Veprimtari i njohur, Shenasi Rama, ka komentuar dhe analizuar prapaskenat e arrestimit të bujshëm të Guvernatorit të Ban