999 rezultate për

shemben

Tmerr në Torovicë, shemben gurët nga faqja e malit (FOTO LAJM) Gjatë pasdites së sotme, një masiv gurësh është shkëputur nga faqja e malin duke rënë në aksin Balldre-Torovicë. Ky m
Masive gurësh shemben mbi rrugë, bllokohet aksi Levan-Tepelenë Reshjet e shiut kanë vazhduar edhe për gjatë natës së mbrëmshme në disa zona të vendit. Reshjet e vazhdueshme kanë d
Shkëmbinjtë shemben mbi rrugë, bllokohet aksi Elbasan-Librazhd Reshjet e shiut për gjatë natës në territorin e Elbasanit kanë shkaktuar dëmtime. Siç raportohet në mediat lokale, n
Shemben dy pallate në Francë Shemben dy pallate 5 katëshe në Marsejës në Francë. Nuk dihet nëse ka viktima të mundëshmë pas kësaj ngjarje të rëndë
Kush është Shullazi dhe 4 ushtarët e tij që shembën shqiptarët me gjoba Gjykata e Krimeve të Rënda ditën e sotme pritej të mbahej pretenca për Shullazin dhe 4 ushtarët e tij. Por pavarësis
Tarifat e Trump, "shemben" tregjet ndërkombëtare Bursat kanë vijuar të bien në të gjithë botën nën diktatin e kërcënimeve më të fundit të presidentit Trump për tarifa të
IKMT bën thirrjen në Fier: Mbani dyert hapur, do shemben dy ndërtesa Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka vendosur të shembë nesër në Fier dy objekte me shpërthim të kontrollu
Rrëshqet dheu në lagjen e Muhaxherëve, shemben themelet e shtëpive (VIDEO) Një rrëshqitje e dheut ka ndodhur në Lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë nga një ndërtim i lartë që ndërtohet aty Arsim
Situata kritike në Poliçan, shemben urat e përmbyten 31 hektarë tokë Dalja nga shtrati e lumit Osum, shkaktoi përmbytjen e rreth 31 hektarë toke në Poliçan, në fshatrat Mbrakull, Fushë-Pesh
Kaos në vend, shemben 3 ura e izolohen pa asnjë ndihmë banorët në Shijak Banorët e prekur nga përmbytjet janë gati për të përjetuar natën e dytë të tmerrit me shpresë ushtria do t'u vijë në ndi
Reshjet nuk ndalen, shemben dy banesa në Dibër Duket se reshjet nuk kanë ndërmend të ndalojnë dhe situata po përkeqësohet gjithnjë e më shumë duke vënë në rrezik jetën
Rrënqethëse, britmat e nënës dhe fëmijës kur i shembën shtëpinë (VIDEO) Ditën e sotme në Shkozë po shemben 153 banesa të cilat do të lirojnë hapësirën për projektin e Lanës. Që në nisje të
Iu shembën 3 katet pa leje në Durrës, arrestohet biznesmeni i njohur Policia ka vënë në pranga biznesmenin Enver Shala I cili ishte shpallur në kërkim pas shëmbjes së tre kateve tek një pal
LAJMI I FUNDIT/ Shemben 4 katet e një pallati 20-katësh tek Shkëmbi i Kavajës Janë shembur katër katet e një pallati 20 katësh tek “Shkëmbi i Kavajës”. Shembja ka nisur mesditën e sotme, ndërsa
“Shembën në dru” familjarët, arrestohen katër burra në Tiranë Katër shtetas janë arrestuar gjatë ditës së djeshme në kryeqytet për shkak të dhunës që kanë ushtruar në familje. Bëhet
Shemben gurë në autostradën "Ibrahim Rugova" Autostrada “Ibrahim Rugova” vazhdon të përballet me probleme të ndryshme. Pak orë më parë një masiv i madh dheu dhe g
Shpërthim zjarri në Stamboll, shemben 4 ndërtesa Në qendër të Stambollit pak minuta më parë ndodhi një shpërthim zjarri. Si pasojë e këtij shpërthimi fillimisht është pë
Kompleksi i banimit në Kaliforni rrezikon shembjen (FOTO LAJM) Dhjetëra shtëpi dhe apartamente të një kompleksi në Pacifica, Kaliforni, janë shpallur të pabanueshme për shkak të rrezi
Reshjet e shiut, shemben 5 ura në Gramsh Reshjet e fundit të shiut duket se kanë shkaktuar probleme në rrethin e Gramshit. Si pasojë, mësohet se janë dëmtuar 5 u
Ja rrëfimi i banores nga Lazarati lidhur me ngjarjen Një banore e Lazaratit e cila ka parë ngjarjen është rrëfyer se njerëz të armatosur shembën me makina një mur, ndërsa fi