999 rezultate për

shehu

Performanca e "dy shoqeve" që ndezi skenën e "Këngës Magjike" (VIDEO) Në këtë edicion të 19-të, të “Këngës Magjike”, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe N
Duro Shehu: Ja kush dhe pse e vranë Mehmet Shehun Vdekja e Mehmet Shehut është një ndër misteret më të mëdha të kohës së diktaturës. Vëllai i ish-kryeministrit Mehmet
Nuk e keni ditur, por Lori Hoxha ka një talent që e ka fshehur deri tani! (FOTO LAJM) Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha, ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën ka treguar një anë të saj
Shqiptari që gatoi për Mbretëreshën Elizabet tregon historinë që do t'ju bëjë krenarë Ismet Shehu është një kuzhinier shqiptar që i ftuar në Opinion ka rrëfyer se ka pasur fatin të gatuajë për Mbretëreshën
Kujdes! Kanceri i mushkërive mund të rrijë deri në 20 vite i fshehur Hulumtuesit mjekësorë kanë zbuluar se kanceri i mushkërive mund të mbetet i fjetur për më shumë se 20 vjet para se papri
Dikush është ‘fshehur’ në shtratin e Encës (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale. Përveç fotografive provokative ajo sjell edhe nga
Nëse e dalloni gruan për pesë sekonda, keni inteligjencë të lartë (FOTO LAJM) Artisti gjerman, Jörg Dustervald është i specializuar në këtë gjë. Një nga veprat e tij është bërë tepër e popullariz
Yllka Kuçi na ka mbajtur një sekret (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur , Yllka Kuçi është mjaft e pëlqyer për publikun. Por deri tani ajo na ka fshehur një sekret, të c
Kuptimi i fshehur pas gjestit të çuditshëm të Princit Harry (FOTO LAJM) Ne akoma i kemi sytë tek unaza me diamant e Meghan Markle. Por le të zhvendosemi për një moment tek gjesti i përsëri
Marcelo e pranon se ka fshehur gjysëm milion euro ndaj taksave Mbrojtësi i Realit të Madridit, Marcelo, është një tjetër futbollist që i shtohet listës së atyre që kanë kryer mashtrim
Gazetari për 3 ish-zyrtarët: Kishin 5 milionë euro të fshehura Gazetari Basir Collaku ka deklaruar sotnë studion e Opinion në lidhje me tre ish-drejtues të lartë të Policisë së Shteti
Rrëfimi i shkrimtarit: Fëmijëria ime ishte e tmerrshme, më dhanë çmim se qeshi Mehmet Shehu Gaqo Bushaka është ai shkrimat që na ka rritur gjithë fëmijërinë tonë me fabulat dhe përrallat e bukura. “Babai” i Ç
Drejtori i Policisë: Në kroskotin e Sotës u gjetën paratë dhe patentat, nuk kemi fshehur asgjë Drejtori i Komanduar në Policinë e Elbasanit, Altin Qato ka reaguar për mediat duke thënë se në kroskotin e makinës së O
Deputeti i PD-së revoltohet: Ndërprisni seancën sa të vijë Rama Deputeti i PD-së Tritan Shehu është revoltuar gjatë debatit në Kuvend mbi pr.buxhetin e 2018, dhe ka kërkuar që të ndërp
Skandal në Elbasan, rektori i universitetit ka fshehur dënimin Një hije skandali ka kohë që ka mbuluar Universitetin e Elbasanit, ose më saktë Rektorin e ri të tij, Skender Topi, i ci
Serbia fsheh të akuzuarin për krime lufte Serbia e kishte strehuar të akuzuarin për krime lufte në Bosnjë e Hercegovinë, Komandantin e ushtrisë serbe, Ratko Mllad
Shfaqet Jonida Shehu pas largimit nga Top Channel (FOTO LAJM) Në fund të muajit tetor, bëri bujë në mediat rozë largimi i Jonida Shehu nga emisioni "Pasdite në Top Channel" të cilin
Konfirmohet shkarkimi i kryetarit të KQZ-së, fshehu dënimin e kryebashkiakut Duket se proceduat për shkarkimin e Kryetarit të KQZ-së tashmë janë zyrtarizuar. Pikërisht për këtë u shpreh sot kre
Djali i Xhemi Shehut është bërë një yll i vërtetë(FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Xhemi Shehu është mami i dy djemve të bukur. Martini dhe Gabrieli tashmë janë rritur, dhe janë sho
Ilir Meta në dasmën e ish të dashurës së Getoarit (FOTO LAJM) Çifti Shkumbin Noka dhe Hana Shehu, po martohen në një nga restorantet më luksoze në Prishtinë, e aty po marrinë pjesë e