999 rezultate për

shehu

Frika nga koronavirusi dhe sëmundja e rëndë që ia fshehu klubit, rrëfimi drithërues i futbollistit që po lufton me jetën (VIDEO) Pandemia e Koronavirusit e ka prekur edhe botën e futbollit duke mos perjashtuar asnjë klub të Evropës. Dhe më shumë se
Berisha bën deklaratën e fortë: Të infektuarit me COVID-19 u mbajtën të fshehur me qëllim nga Rama Në një lidhje direkte me "Mbrëmje në Abc", ish-kryeministri Sali Berisha ka folur ndër të tjera për mënyrën sesi po mena
Amerika sulmon Kinën për COVID-19: Fshehu virusin dhe të dhënat e vërteta Kina ka fshehur shtrirjen e shpërthimit të koronavirusit në vendin e saj, duke raportuar thuajse gjysmën e rasteve total
Rudina ia bën Markut "8 me 2", moderatorja publikon talentin e fshehur të Frrokut (VIDEO) Kohët e fundit aktorja Rudina Dembacaj ka qenë në qendër te mediave rozë për shkak të lidhjes së saj me ish deputetin Ma
Covid-19, në Itali akuzojnë: Disa skuadra kanë fshehur diçka Covid-19 ka prekur një pjesë të mirë të ekipeve në Serie A por ky numër mund të jetë edhe më i lartë se sa janë bërë pub
Deputetja e LDK-së ngre alarmin: Qeveria i fshehu mbrëmë 21 raste të koronavirusit Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka deklaruar se duhet të mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës. Sipas saj, Qeveria
Të fshehur brenda një banese me qira, vëllezërve Çala iu sekuestrohet shuma e majme 300 forca të RENEAS dhe efektivë policie kanë bërë të mundur arrestimin e vëllezërve Klement dhe Eldi Çala të akuzuar pë
Zbulohet projekti i fshehur i Top Channel (VIDEO) Zbulohet projekti “misterioz” i Top Channel. Prej disa kohësh tashmë kam pritur shumë për ta zbuluar projektin “X” që qa
Dy mjekët e Sanatoriumit u infektuan me koronavirus, si e fshehu pacienti udhëtimin në Itali Zëvendës ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka dalë në një deklaratë për mediat ku ka sqaruar si u infektuan dy mj
Nuk ju kemi fshehur asgjë, por sot...: Mjeku i njohur lëshon mesazhin e fortë Mjeku i njohur Pëllumb Pipero ka bërë një shënim në rrjetin social Facebook duke theksuar se gjithçka ndryshoi në vend p
Partnerja e Pelle zgjedh Dubain për t’iu fshehur koronavirusit Partnerja e futbollistit Graziano Pelle, Viky Varga ka vendosur që të udhëtojë drejt Dubait për t’i ikur koronavirusit.
Fshehu në trup pakot me "mall", shqiptari del zbuluar Policia Kufitare e Kapshticës ka arrestuar një 32 vjeccar i cilit iu gjet fshehur në trup një sasi lënde e dyshua narkot
"Dikur kishte lek e kaçurrela": Me emrin e ndryshuar dhe i dënuar, kush e fshehu të kaluarën e Kristaqit Nga Telnis Skuqi “Sikur “kaçurreli”, njëkohësisht kryetari i Partisë Emigracioni Shqiptar, aktualisht deputeti i Kuve
Grabiti shumën e majme në banesë, arrestohet 31 vjeçari Policia e Cërrikut ka zbardhur një vjedhje duke arrestuar një 31 vjeçar pasi dyshohet se ka grabitur një banesë. R. Ç
"Reketi', Remenski: Nikollovski ia fshehu rastin qeverisë (VIDEO) Ish drejtori i DSK-së, Goran Nikollovski kishte dijeni për “Reketin” që në nëntor të vitit 2018, por nuk ka bërë asgjë,
Kishin fshehur "mallin" në brendësi të serbatorit, si u zbulua Nissani në Kakavijë Vazhdojnë akoma kontrollet e kujdesshme në kufi të vendit për shkak të dyshimeve për trafik të lëndëve narkotike. Kët
16 mije euro fshehur, si u kap i riu në Rinas Një i ri është kapur me 16 mijë euro në Aeroportin e Rinasit. Policia Kufitare e Rinasit, pas dyshimeve të lindura n
"Pranvera po vjen", Meta e nis ditën me mesazh të fshehur? Presidenti Ilir Meta përveç thirrjes që tashmë e ka bërë për datën dy mars, vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale.
EKSKLUZIVE/ Fatmire Kollçaku tregon arsyen pse e fshehu postimin që shkaktoi "furtunë" në politikë Oliverda Allmuça Sot për të gjithë shqiptarët data troket në një ditë të çmuar. Kosova sot mbush 12 vjeç. P
Meri Shehu: Kjo shenjë do ta ketë perfekte ditën e dashurisë Dashi Afërdita planeti i dashurisë ndodhet në shenjën tuaj. Keni nevojë të shpreheni dhe të jeni në një lidhje dashurie