999 rezultate për

shehu

Fshehur në dyshemen e makinës, kapen 55 kg drogë në doganën e Morinës Strukturat doganore të Degës Doganore Morinë/Kukës në bashkëpunim me Doganën Kosovare, me datë 25.07.2019, kanë sekuestr
Arsenal armësh të fshehura në shtëpi, arrestohet ish-shefi i policisë Në një aksion të policisë është arrestuar një ish drejtues i strukturave te policisë. Njoftimi është bërë publik gjatë d
Dasëm për 9-vjetorin e martesës? Xhemi Shehun mund ta shohim nuse (FOTO LAJM) Ndonëse ka plot 9 vite që është martuar që prej shtatorit të 2010-s, ende nuk e kemi një foto nga dasma e Xhemi Shehut m
Panik në avion, burri hip në krahët e avionit për të udhëtuar fshehurazi (VIDEO) Një burrë i paidentifikuar, që u përpoq të udhëtonte fshehurazi me një aeroplan, ka shkaktuar panik tek pasagjerët. Inci
“Fshehurazi kam qa”, Hekuran Krasniqi sjell baladën e radhës, historia e një dashurie të shkuar (VIDEO) Këngëtari shqiptar Hekuran Krasniqi ka sjellë një tjetër bashkëpunim në tregun muzikor. Bëhet fjalë për një tjetër balad
Fshehu kokainën poshtë parukes, ajo që i ndodhi më pas nuk e kishte imagjinuar Një burrë kolumbian është arrestuar nga policia spanjolle në aeroportin e Barcelonës, pasi po transportonte gjysmë kg ko
Jonida Shehu "thyen rregullat", poston foto të nxehta nga plazhi (FOTO LAJM) Jonida Shehu lë pamjen e saj serioze dhe pozon nga plazhi. E veshur me rrobebanjo të kuqe dhe me flokët lëshuar në pah b
Paralamëroi ditëlindjen por fshehu moshën, sa vjeç mbush sot Tuna (FOTO LAJM) Altuna Sejdiu është këngëtarja me origjinë nga Kosova e mirënjohur me emrin e artit, Tuna. Këngëtarja nuk ka munguar
Skandal seksual në "Bllok": Si u zbulua tradhtia e nuses së Mehmet Shehut Në këtë pjesë të dytë të rrëfimit të Isuf Kalos, ish-mjekut personal të Enver Hoxhës, për herë të parë tregohet se çfarë
U kap me 6 kg kokainë të fshehur në gabinën e makinës, arrestohet shqiptari në Itali Një shqiptar banues në krahinën e Comos në Itali është arrestuar nga policia vendase nën akuzën e trafikut të drogës.
U kap me 15 kg kokainë në garazh, arrestohet 48-vjeçari shqiptar në Itali Një 48-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në Firence pasi i është gjetur një sasi prej 15 kg lëndë nar
Londër, kufoma e një personi rrëzohet nga avioni (FOTO LAJM) Kufoma e një personi u rrëzua nga një avion i Kenya Airëays, në kopshtin e një shtëpie në Londër. Trupi i pajetë dysh
Skelet i tëri, gjendet i gjallë burri që ariu e fshehu 1 muaj për ta ngrënë më vonë (VIDEO) Një burrë, i cili duket si një kufomë e gjallë, është shpëtuar nga një gropë ariu pasi ai pretendon se kafsha i theu shp
Rama në panik, hyn në Përmet i maskuar (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu pak pasi Rama mbërriti në Përmet, me anë të një postimi në Facebook ësh
Sherefedin Shehu: Basha me kandidoi me kokën e tij në Dibër, s'më ka takuar më Pavarësisht se përgjimet e publikuara të BILD tregojnë mbi zgjedhjet e vitit 2017, ish kandidati i PD-së për bashkinë e
Shoferë kujdes! Policë të "fshehur" ju presin të gaboni Me fillimin e sezonit turistik, segmentet rrugore Maminas-Gjiri i Lalzit dhe Plepa- Golem mbingarkohen nga fluksi i madh
1 milion euro kokainë e fshehur në gomën rezervë, në pranga 28-vjeçari shqiptar (VIDEO) Një 28 vjeçar shqiptar u arrestua nga Guardia di Finanza, ndërsa shoqëruesi 23 vjeçar, me prejardhje rumune, u raportua
Nikoll Lesi: Rama të gjejë tunel për të ikur fshehurazi në Dajt, opozita nuk mbahet më Pas dekretit të djeshëm të Metës, Nikollë Lesi shkruan se tani opozita nuk mbahet më dhe se kryeministri Edi Rama duhet
Sulmuesi i Milanit i jep fund beqarisë fshehurazi (FOTO LAJM) Krzysztof Piątek dhe Paulina Procyk lidhën kurorë në një ceremoni sekrete të zhvilluar në kështjellën Joannitów në
"Turp" për Venerën, puth moderatorin duke kujtuar se ishte Lindi i saj (FOTO LAJM) Venera Lumani mori pjesë për herë të parë në një event me fustane nusërie. Gjatë një interviste të saj për emisionin ‘Jo