999 rezultate për

shehu

Shpikje shqiptare, ku e kishte fshehur kokainën fieraku i arrestuar (FOTO LAJM) Në vijim të luftës kundër drogës, policia e Shteti ka goditur një tjetër tentativë për trafik të lëndë narkotike të fort
Metodë gjeniale për të fshehur kokainën, kush janë 2 trafikantët e kapur në Durrës (VIDEO) Policia ka dhënë detaje për arrestimin e dy trafikantëve mbrëmjen e djeshme tek “Ura e Dajlanit” në Durrës. Më datë
Xhemi Shehu del me peshqir në rrugë dhe bën komentin epik Xhemi Shehu prej kohësh është kthyer në një personazh shumë të komentuar. Edhe pse shpeshherë zhduket nga rrjetet soc
RENEA rrethon terroristin grek, ku është fshehur ai? Forcat speciale RENEA kanë lokalizuar vendndodhjen e 35-vjeçarit Kostandinos Kaçifa, që qëlloi me kallashnikov forcat e
Dorëheqja e Xhafajt, pse Rama fshehu datën në dokument? (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm Edi Rama me anë të një postimi në TWitter ka njoftuar se ministri i Brenshëm, Fatmir Xhafaj ka dhënë d
Fshehu armën e Vis Martinajt, gjykata jep vendimin për Redi Popeskun Përfundoi para pak minutash seanca gjyqësore në ngarkim të Redi Popeskut, pronarit të lokalit në Bllok ku ndodhi masakra
Nëse e gjeni gruan nudo për 5 sekonda jeni intiligjent (FOTO LAJM) Artisti gjerman, Jörg Dustervald është i specializuar në këtë gjë. Një nga veprat e tij është bërë tepër e popullarizuar
"Po mbahet e fshehtë! Kush është drejtori tjetër që u arrestua dje?" Aksionet e policisë ditën e djeshme kanë sjellë disa arrestime ku ndër më të bujshimit ishin arrestimi i ish- deputetit
Feshehu armën e Vis Martinajt, çfarë dëshmoi Redi Popesku që nuk bindi policinë Pas rreth 17 ditësh, që nga vrasja në Bllok që tronditi Tiranën, është arrestuar pronari i lokalit ku ndodhi ngjarja, Re
Shkoi të vizitonte djalin në burg dhe i dha fshehurazi drogë, arrestohet 59-vjeçari Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në burgun e Fierit. Një 59-vjeçar ëstë arrestuar pasi tentoi t’i dë
6 truket që përdori Meghan për të fshehur shtatëzaninë (FOTO LAJM) Kjo e hënë i emocionoi të gjithë njerëzit kudo në botë, pasi u zyrtarizua lajmi për shtatzëninë e Meghan Markle. Ajo
I mbajnë fshehur, këta janë bashkëshortët e VIP-eve shqiptare ( FOTO LAJM) Fytyrat e njohura të showbizit shpeshherë preferojnë që ti lënë në hije familjarët e tyre në mënyrë që të shijojnë atë p
Deri në 20 vite fshehur, ky kancer ju vret pa kuptuar Hulumtuesit mjekësorë kanë zbuluar se kanceri i mushkërive mund të mbetet i fjetur për më shumë se 20 vjet para se papri
Si e zhduku Enver Hoxha nga fotot Mehmet Shehun (FOTO LAJM) Nga Kastriot Dervishi Në shumë raste, kur në një foto hiqej një individ, në vend të tij vendosej ndonjë send apo pemë.
Aksident i rëndë në Greqi, digjen 11 refugjatë brenda kamionit (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, teksa një kamion ka marrë flakë pas përplasjes me një mjet tjetër. Sipas te
Kapet autori i masakrës në Mat, ku ishte fshehur Mati është tronditur pasditen e sotme nga disa të shtëna armësh në fshatin Shëlli ku mbeti i vdekur një person dhe u pla
Këto janë dy sëmundjet që rrinë fshehur dhe pastaj ju marrin jetën Në botë ka shumë sëmundje, disa të lehta e pa komplikime, kurse disa të tjera kërcënuese për jetën e njeriut. Përderi
Dalin pamjet, grabiti me çorape në kokë karburantin (VIDEO) Policia e Vlorës ka bërë të mundur arrestimin e grabitësit të karburantit që ndodhi sot në orën 5:30 të mëngjesit në mbi
Arrestohet grabitësi i karburantit në Vlorë, ishte fshehur mes shkurresh Policia e Vlorës ka kapur pak orë pas ngjarjes autorin e grabitjes së karburantit në mbikalimin e Novoselës. Policia
Kamera e fshehtë i ngeci "në fyt" këtij artisit (VIDEO) Kështu ndodh kur kamera e fshehur e kalon vijën e kuqe. Kur nuk të beson askush se është kamerë e fshehur ndodh që ed