Incidente në Çeki: Tifozët serbë dhe tifozët çekë tentojnë të sulmojnë tifozët kos
999 rezultate për

shehaj

Në burg por i pafajshëm, historia e dhimbshme e Gentianit Gentian Shehaj po vuan dënimin në qeli për një vepër penale të vitit 2013, që sipas tij, nuk e ka kryer kurrë. Në rru
Deputetja rrëzohet keq në shkallët e Parlamentit (VIDEO) Duket se dita e sotme nuk ka qenë shumë e qetë sot në Kuvend, madje edhe jashtë tij. Një incident ka ndodhur pas sean
SHËNIM/ Deputetët miliarderë dhe alergjia shqiptare ndaj pasurisë Përveç se xhelozi, pasuria e dikujt vazhdon të shkaktojë edhe skepticizëm tek të tjerët në Shqipëri prej shumë kohësh.
Shkriu së qeshuri Kuvendin, demokrati pasanik ka apartament 1.9 milionë euro Parlamentit Shqiptar, në zgjedhjet parlamentare të 25 Qershorit, i janë bashkuar disa pasanikë të rinj. Duket se jo
Sherri në Komision me Braçen, flet për herë të parë deputeti i PD-së Ditën e sotme në Komisionin e Ekonomisë në Kuvend debatet kanë përfunduar deri në përplasje fizike mes tyre. Sidomos
E PLOTË/ Plas keq në Kuvend: Ik se s'ma ha k**i (VIDEO) Ka qenë i ashpër debati mes kreut të Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe dhe deputetit demokrat Agron Shehaj pasi ky i
Zbardhet sherri i plotë i Braçes me Shehajn: Ik Ik, se s’më ha fare (VIDEO) Ditën e sotme në Komisionin e Ekonomisë në Kuvend debatet kanë përfunduar deri në përplasje fizike mes tyre. Pamjet
Dalin pamjet e sherrit, Braçe përplaset fizikisht me Shehajn (VIDEO) Ditën e sotme në Komisionin e Ekonomisë në Kuvend debatet kanë përfunduar deri në përplasje fizike mes tyre. Pamjet
Plas sherri mes deputetëve në Kuvend, ndërhyn garda Mbledhja e Komisionit të Ekonomisë është mbylluar pak minuta më parë pas një sherri mes deputetit të PD-së Agron Shehaj
Sherr me deputetët, Erion Braçe tregon sa i kushton kostumi Deputetët u përfshinë dje në një sherr kostumesh teksa diskutonin projektbuxhetin e vitit të ardhshëm. Mazhoranca dh
Zhgënjehet shpejt deputeti i PD: Jam penduar që i jam futur politikës Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj ishte sot i ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan. Me një karrirë të s
A e bleu mandatin 500 mijë euro? Flet deputeti i PD-së që shkriu së qeshuri Kuvendin Agron Shehaj është një ndër deputetët e rinj të PD-së të cilët u futën në listë nga Kreu i PD-së Lulzim Basha dhe arrit
Ish-drejtoresha e tatimeve i rikthehet jetës së natës, ja si duket (FOTO LAJM) Ajo prej kohësh është larguar nga syri i medias por tashmë i është rikthyer sërish jetës së natës. Ish-drejtoresha e
Këta janë sipërmarrësit deputetë që po heqin dorë nga bizneset Sipërmarrësit që u zgjodhën deputetë në zgjedhjet e fundit parlamentare tashmë po heqin dorë nga bizneset e tyre, ose po
Shkriu gazi deputetët, Shehaj: Qeshni, por s’do tërhiqem Fjalimi i deputetit të PD-së Agron Shehaj shkaktoi të qëshura në parlament e ndërsa videoja e tioj shumë shpejt u bë vir
Basha ndan deputetët demokratë në Komisionet Parlamentare Partia Demokratike ka ndarë sipas Komisioneve deputetët që do të jenë pjesë e tyre. Ende nuk janë plotësuar të gjith
Deputetet shkrihen së qeshuri kur deputeti i ri i PD-së nis të flasë (VIDEO) Ditën e djeshme Kuvendi i Shqipërisë u mbush për herë të dytë pas zgjedhjeve të 25 qershorit ku kulmoi sot në orën 07:00
Para dhe pas tatimeve, ndryshimi drastik i Briseida Shehajt (FOTO LAJM) Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Briseida Shehaj është një nga njerëzit më të diskutuar në politikën shqiptare
Bregu në kabinetin “Rama”, shpërthen PD: Merrni dhe Patozin Deputeti i PD-së, Agron Shehaj, i cili ishte i pari i listës në Qarkun e Vlorës, ka reaguar menjëherë pas zërave se Majl
Braktisi Shqipërinë në ’99, historia e qitëses shqiptare që triumfoi në Amerikë Enkelejda Shehaj është përfaqësuesja e 20 viteve më parë në Olimpiadën Botërore për Shqipërinë. Një vit më parë, ajo iu