999 rezultate për

shefqet

Shefqet Krasniqi: Amerikanët na sollën lirinë Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi u shpreh se populli amerikan ka qenë gjithnjë pranë popullit sh
Flet Muhaxheri: S'kam bërë asgjë më shumë se UÇK-ja Në një bisedë me Gazetën "Dita" në Tiranë, 25-vjeçari Lavdrim Muhaxheri, i cili bëri bujë me videon ku shihej duke prerë
Shefqet Krasniqi: Mos u ndalni vëllezërit e mi Dr.Shefaqet Krasniqi mendon se protestat në Maqedoni duhet të vazhdojnë derisa sllavët të ulin kokën dhe të pranojnë edh
Përurohet salla e re e kirurgjisë në spitalin “Shefqet Ndroqi” Ministri i Shëndetësisë, z. Ilir Beqaj, vizitoi sot Spitalin Universitar “Shefqet Ndroqi” në Tiranë, me rastin e përurim
Shefqet Zekolli: Nuk ka gisht politika në dorëheqjen time Pas tre viteve në kreun e Institutit për Trashëgimi Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve (ITSHKSH), Shefqet Zekolli ka
Shefqet Krasniqi: Serbia u dënua nga Zoti për bëmat mbi Kosovën Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi është shprehur se përmbytjet e fundit që kanë përfshirë Serbinë
Familja thotë se Blerimi u ndikua nga imami Shefqet Krasniqi Familja e Blerim Hetës nga Ferizaj ka deklaruar se biri i tyre nuk u vra si kamikaz në Bagdat por ishte në vijën e front
Në Maqedoni edhe të vdekurit "pranojnë" letra për shtetësi Në Maqedoni po ndodh një fenomen i çuditshëm, pasi në Listat Zgjedhore gjenden ende emrat e njerëzve që tashmë nuk jetoj
Plagoset me armë zjarri babai i kreut të PS-së në Prezë UPDATE - Shefqet Kajmaku, babai i kreut të PS-së në Prezë të Tiranës, Lavdim Kajmaku, është plagosur me armë zjarri mbrë
Imam Shefqet Krasniqi: Veç nuk dua se bëhem deputet (VIDEO) Imami i Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi në një video të postuar në YouTube thotë se nuk do të ndalet së
Kurti në mesin e "kokave islame shqiptare" Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka hyrë në “radhën” e “kokave islame shqiptare”. Në rrjetet sociale ësh
Drejtësia nuk merret me Shefqet Krasniqin Imami i xhamisë së madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, është kursyer nga ndjekja penale. Atë nuk e ka akuzuar prokuror
Xhabir Zharku: Nuk shkoj në burg Ai në letër shkruan se ka gjetur prova të reja se në shumë raste janë të implikuar edhe vetë autoritetet EULEX-it, siç t
1910-1911: Baroni i kryengritësve shqiptarë FATOS BAXHAKU Gjithçka u përshpejtua, kur një grup oficerësh dhe intelektualësh osmanë nisën të rebelohen ndaj gjendjes
2 muaj burg për Shefqet Kabashin Tribunali i Hagës ka dënuar me 2 muaj burg, Shefqet Kabashin, për shkak të shpërfilljes së gjykatës Më 26 gusht të këtij
Rigjykimi i Haradinajt, dëshmitari refuzon të dëshmojë (UPDATE) Sot para Gjykatës Ndërkombëtare për krime lufte, është paraqitur dëshmitari kryesor në procesin e rigjykimit të
Shefqet Kabashi dëshmon të hënën në Hagë Ish-pjesëtari i UÇK-së, Shefqet Kabashi, do të dëshmojë të hënën, më 22 gusht, në rigjykimin e pjesshëm të ish-kryeminis
Kallëzim penal ndaj Shefqet Krasniqit Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi, ka gjasa që të jap llogari para drejtësisë kosovare për fjalët
Vetëvendosje: Shefqet Krasniqi, imam politik Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj deklaratave të imamit të Xhamisë së Madhe të Prishtinës. Reagimi ka ardhur pasi që