999 rezultate për

shefqet

Prokuroria Speciale kallëzon Shefqet Krasniqin për nxitje terrorizmi Prokuroria Speciale e Kosovws ka hapur njw ccwshtje hetimore ndaj imamit Shefqet Krasniqi nw Prishtinw me akuzwn e "nxit
Përfundon rikonstruksioni i rrugës “Ali Shefqeti”/ Veliaj: Vijojmë investimet Pas ndërhyrjeve në rrugën "Ali Demi", Njësisë 1 në kryeqytet i shtohet edhe një rruge tjetër me standarde dhe trotuare m
Polici pa patentë bën aksident me makinë, kolegët e prangosin Blutë e Tiranës kanë vënë në pranga një punonjës policie, i cili po drejtonte një automjet pa leje drejtimi. Ai është zb
Parashikimi i Hoxhë Shefqetit: Albin Kurti kryeministër ose president (VIDEO) Hoxhë Shefqet Krasniqi, i ftuar në emisionin “Rruga e ndriçuar”, duke u përgjigjur në një pyetje të një aktivisti të Lëv
Shefqet Krasniqi nga Qabja: Zoti i ndihmoftë shqiptarët (VIDEO) Imami i njohur dhe njëkohësisht profesor i Studimeve Islame , Shefet Krasniqi ka uruar të gjithë besimtarët e besimit is
Infermierët dështojnë në higjenë (FOTO LAJM) Infermierët dështojnë në higjenë, ndërsa janë më të zotët në administrimin e medikamenteve. Ky përfundim është në sajë t
Xherdan Shaqiri reagon për publikimin e fotos së tij me Shefqet Krasniqin Futbollisti Xherdan Shaqiri përmes një postimi në Facebook është distancuar nga imami Shefqet Krasniqi, i cili ka bërë p
Hoxhë Shefqeti dhe Gold AG, mysafirë te Shaqiri (FOTO LAJM) Hoxha i famshëm i Prishtinës, Shefqet Krasniqi dhe reperi nga Presheva Gold AG, kanë qënë mysafirë të Xherdan Shaqirit n
Edhe Hoxhë Shefqeti merr pjesë në homazhet për 8 të rënët Pjesëmarrës në homazhet në nderim të të rënëve të Kumanovës ka qënë edhe hoxha i njohur, Shefqet Krasniqi, shkruan Expre
Ja çfarë thotë Hoxhë Shefqeti për të rënët e Kumanovës (FOTO LAJM) Ish imami i xhamisë së madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, në një prononcim për "Indeksonline", ka treguar historinë e
Sulmuesi i policisë në Prizren arrestohet në Kumanovë? (VIDEO) Njëri nga të arrestuarit në Kumanovë është edhe Shefqet Hallaqi, i njohur me nofkën “Sheki”, ka kuptuar Kallxo.com. Shef
BIK: Shefqet Krasniqi nuk është larguar nga puna Kryesia e Bashkësisë Islame të Kosovës, përmes një njoftimi për mediat, informon opinionin publik dhe besimtarët se, Dr.
BIK-u e shkarkon Shefqet Krasniqin Bashkësia Islame e Kosovës e ka shkarkuar nga puna Shefqet Krasniqin, që ishte imam në Xhaminë e Madhe në Prishtinë.
Shefqet Krasniqi pritet si një hero (FOTO LAJM) Imami Shefqet Krasniqi u lirua edhe nga arresti shtëpiak. Krasniqi, edhe kur doli nga paraburgimi u prit me mjaft ent
Imam Shefqet Krasniqi lirohet edhe nga arresti shtëpiak Imami Shefqet Krasniqi është liruar sot edhe nga arresti shtëpiak, pasi e ka vuajtur këtë dënim për një muaj. Ai fill
Shefqet Ismajli: Baton Haxhiu ka qenë pjesë e UDB-së jugosllave Agronomi Shefet Isjmali nga Vitia, sjell dëshmi për “Kosova Sot”, për përfshirjen e Baton Haxhiut me shërbimin sekret ju
Daci lavdëron Shefqet Krasniqin, kritikon Rexhep Qosen Lideri i LDD-së, akademik Nexhat Daci ka qenë i ftuar në emisionin Click të RTV21. Daci ka lavdëruar imam Shefqet Kra
Shefqet Krasniqi pritet si hero pas lirimit (FOTO LAJM) Shefqet Krasniqi akuzohej për shkatërrim të rendit Kushtetues të Kosovës. Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës sot
Shefqet Krasniqi lirohet nga paraburgimi Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtrinës, Shefqet Krasniqi është liruar nga paraburgimi, duke i caktuar masën prej 30 dit
Imam Shefqet Krasniqi nesër del para gjykatës UPDATE - Burime të gazetës "Zëri" kanë bërë me dije se imami Shefqet Krasniqi do të dalë nesër përpara gjykatës. Lajm