999 rezultate për

shefqet

Kjo është dita kur gjykata jep vendimin për Shefqet Krasniqin Gjykata Themelore e Prishtinës, të premten, do të shpallë aktgjykimin ndaj imamit Shefqet Kransiqi, i akuzuar për terror
Në këtë datë jepet fjala përfundimtare për Shefqet Krasniqin Fjalët përfundimtare në rastin ndaj ish-imamit të Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, do të jepen më 20 mar
Mbahet seanca gjyqësore për Shefqet Krasniqin Ish imami i Xhamisë së madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqit, ka dalë sot para gjyqit në Gjykatën Themelore të Prishtin
Shefqeti del përsëri para gjykatës Sot do të zhvillohet seanca kundër Shefqet Krasniqit që akuzohet për shtytje në kryerjen e veprave terroriste, nxitje të
Rrëfimi rrënqethës i dëshmitarit në seancën gjyqësore ndaj Shefqetit Ilir Mustafa, nga Prishtina, pak kohë pasi kishte braktisur punën si kamerier në një nga klubet më të njohura në kryeqyt
Këto janë provat për terrorizëm kundër Shefqetit 9:54 Prokurori Blakaj paraqet provat kundër Krasniqit Prokurori i rastit Elez Blakaj, ka paraqitur provat kryesore ku
Imam Krasniqi s’e pranon fajësinë Ka nisur shqyrtimi gjyqësor ndaj Shefqet Krasniqit në Gjykatën Themelore në Prishtinë Imam Shefqet Krasniqi nuk e ka
Shefqet Krasniqi sot në gjykatë Shefqet Krasniqi pritet të përballet sot në gjykatë me akuzat për shtytje në kryerjen e veprave terroriste, nxitje të ur
Të hënën Shefqeti del para gjykatës, akuzohet për terrorizëm 22 janari 2018 është caktuar datë e nisjes së shqyrtimit gjyqësor ndaj imamit të xhamisë së madhe të Prishtinës, Shefqet
Rrëfimi për Venera Ademin, pianisten që Shefqet Krasniqi e bindi të shkojë në Siri Venera Ademi e donte shumë pianon dhe muzikën. Qysh në fëmijëri, ajo ishte shpërblyer me tre çmime për talentin e saj. P
Shefqet Kastrati shpallet biznesmeni i vitit 2017 Shefqet Kastrati, presidenti i Kastrati Group, një prej emrave më të njohur dhe më të suksesshëm të sipërmarrjes private
Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje këmbësorin Një 65 vjecar me inicialet Z.N ka gjetur vdekjen pasi është përplasur nga një makinë në në Elbasan. Drejtuesi i mjeti
Shefqet Krasniqi sot del para gjykatës me akuzat për terrorizëm Pas rreth një viti kur është ngritur aktakuza ndaj tij imami Shefqet Krasniqi është paraqitur sot në gjykatën e Prishtin
Ia dorëzoi vendin Italisë, si vdiq kryeministri më i pasur i Shqipërisë Ai ishte pronar i madh tokash, politikan dhe kryeministër i Shqipërisë, Shëfqet Vërlaci ka qënë një ndër shqiptarët më t
Bie nga ballkoni i pallatit, i riu nga Tirana po lufton për jetën Një 29-vjeçar ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, pasi në orët e para të mëngjesit të 14 korrikut, rreth 03:50, ka r
Sa u ble "INSIG-u" nga Shefqet Kastrati dhe Është zyrtarizuar në Qendrën Kombëtare të Biznesit (QKB) transaksioni i shitjes së 90% të aksioneve nga Eurosig tek dy s
Përfundon rikonstruksioni i rrugës “Shefqet Kuka”, investime edhe në periferi Bashkia e Tiranës ka përfunduar rindërtimin e rrugës “Shefqet Kuka”, si dhe të rrugëve lidhëse në Njësinë Nr. 4, çka u v
Mjekja i çon SMS Ramës: Kolegu kërkon ryshfet 6 mijë lekë...por ja si pëson Gjykata e Tiranës ka deklaruar fajtor për “korrupsion” një ish-mjek të spitalit “Shefqet Ndroqi” në kryeqytet, i njohur
Terrorizmi, BIK-u "fundos" Shefqet Krasniqin: Predikon me gjuhë të vrazhdë, nxorri Kuranin nga konteksti (FOTO LAJM) Rëndohet gjëndja juridike e imamit Shefqet Krasniqi pas akuzave të Prokurorisë Speciale të Kosovës për nxitje të terrori
Shefqet Krasniqi akuzohet për terrorizëm, heshtje në BIK Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur një akuzë të fortë ndaj Shefqet Krasniqit sipas të cilës ai ka shtyrë të rinjtë