999 rezultate për

shefqet

Shkon në tetë numri i mjekëve të prekur, ''Shefqet Ndroqi'' kthehet në karantinë Ka shkuar në 55 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend. Ditën e sotm, Ministria e Shëndetësisë konfirmoi se spital
I shërbyen pacientit që takoi vizitorë nga Italia, shkon në 6 numri i mjekëve të infektuar në spitalin "Shefqet Ndroqi" Ditën e sotme janë konfirmuar nëntë persona të tjerë të prekur nga koronavirusi, prej të cilëve katër janë mjekë të Spit
U infektuan nga koronavirusi, ministria tregon gjendjen e dy mjekëve te Sanatoriumi Ka shkuar në 42 numri i të prekurve nga koronavirusi, ku prej të cilëve tre janë nënshtruar trajtimit intensiv. Midis ka
"Ishte e pavaksinuar", Ministria reagon për vdekjen e 61 vjeçares nga gripi Ditën e sotme u raportua se një grua ndëroi jetë si pasojë e gripit. Mësohet se gruaja ishte e prekur nga gripi por k
Haradinaj dhe Meta shkojnë për ngushëllime te familja e Shefqet Zymberajt Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj bashkë me presidentin shqiptar Ilir Meta kanë vizituar sot familjen Zymberi në G
Hoqi taksën pa pyetur kryeministrin, Rama shan e i bërtet Shefqet Kastratit? Milioneri Shefqet Kastrati i cili menaxhon me kompaninë e tij “Rrugën e Kombit”, ka vendosur që të lirojë nga taksa prej
Si eskaloi situata kur Kabashi i akuzoi si tradhëtarë Hajredin Kuçin dhe Nait Hasanin Në 20-vjetorin e masakrës që forcat serbe orkestruan ndaj të burgosurve në burgun e Dubravës, situata eskaloi kur ish-i
Investimi i UKT-së, rrjet i ri i kanalizimeve në rrugën “Ali Shefqeti” Bashkia e Tiranës është duke kryer një sërë investimesh në përmirësimin e rrjeteve të ujit të pijshëm dhe të kanalizimev
Sharlatani që pretendonte se zgjidhte halle përmes seksit shpallet në kërkim Rasti i një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve u shfaq nga "Stop"-i.
Del edhe një dëshmitar që rrëfen për shëruesin manjak, si ja uli pantallonat për t'i ulur epshin Emisioni “Stop” transmetoi mbrëmjen e djeshme një video-skandal, ku një person i quajtur Shefqet pretendon se zgjidh hal
Skandal, sharlatani që pretendon se zgjidh halle përmes seksit tmerron njerëzit (VIDEO) Emisioni “Stop” trajtoi sonte rastin e një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qyt
Hoxha nga Kosova sfidon NASA-n: Ia futni kot me zbulimet tuaja (FOTO LAJM) Hoxhë Shefqet Krasniqi, në një paraqitje live në kanalin e tij zyrtar në Youtube, është pyetur nga një shikues se Univer
LISTA/ Kush janë 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri Instituti Evropian “Pashko” ka publikuar sot listën e njerëzve më të pasur në Shqipëri. Sipas këtij Instituti, edhe
Prokurori që hetoi Shefqetin dhe të tjerët për terrorizëm merr një vendim befasues Prokurori i Prokurorisë Speciale të Kosovës, Elez Blakaj, ka dhënë dorëheqje para dy ditësh nga Prokuroria. Lajmin p
Në shtrat nuk ishte gjë! Rrëfimi i nxehtë Tanyas që prishin fëjesën e Zogut me vajzën e Shefqet Vërlacit Është 10 gusht i vitit 1929, një ditë e nxehtë në qytetin bregdetar të Durrësit. Nga Parisi, kërcimtarja e kabareve T
Gjykata publikon aktgjykimin ndaj Krasniqit, arsyetimi për pafajësinë e tij Rreth dy muaj pasi Gjykata Themelore e Prishtinës e shpalli të pafajshëm ish-imamin Shefqet Krasniqi, në aktgjykimin rre
BIK kishte ndihmuar hetimet kundër Shefqet Krasniqit, reagojnë për lirimin Bashkësia Islame e Kosovës i është gëzuar vendimit për shpalljen e pafajësisë ndaj Shefqet Krasniqit. Zëdhënësi i BIK’ut
Pasi u shpall i pafajshëm flet Shefqet Krasniqi Imami i xhamisë së madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, është shpallur i pafajshëm nga tri akuzat që rëndonin mbi të ng
Jepet vendimi nga gjykata për Shefqet Krasniqin Imami Shefqet Krasniqi është liruar nga tri akuzat që ngarkohej. Ndaj imamit Krasniqi rëndonin akuzat për shtytje në
Gjykata sot jep vendimin për Shefqet Krasniqin Sot do të jepen fjalët përfundimtare në rastin ndaj ish-imamit të Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi. Si