999 rezultate për

shefqet

I riu me COVID-19 u hodh nga kati i tretë, reagon spitali "Shefqet Ndroqi" “Shefqet Ndroqi” ka reaguar për 29 vjeçarin e shtruar me COVID-19 i cili u vetëvra duke u hedhur nga kati i tretë. Si
"Jeta ime ishte në rrezik”, kryeinspektorja e ISHSH fiton luftën me COVID-19 Kryeinspektorja e Inspektoriatit Shtetëror Shëndetësor, Vjollca Braho e ka fituar betejën me koronavirusin, pas një muaj
Në vetëm një javë! 10 infermierë dhe një mjek me Covid-19 tek "Shefqet Ndroqi" Brenda një jave, 10 infermierë dhe një mjek të spitalit “Shefqet Ndroqi” janë infektuar në vendin e punës nga virusi cov
Pati probleme me frymëmarjen dhe u dërgua në raminacion, si është gjendja e mjekut të "Sanatoriumit" Ditën e sotme u raportua se mjeku i njohur Alban Hatibi, i cili punon në spitalin "Shefqet Nndroqi", ka pasur kompikacio
Katër persona humbin jetën te Shefqet Ndroqi Katër persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit në Spitalin Shefqet Ndroqi. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë ko
La pas tre vajza, Komuniteti Mysliman reagon për vdekjen e mësuesit Gazjon Rusi 39 vjeç, humbi betejën me Covid-19 mbrëmjen e të dielës në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Sikundër u raportua
Ndërron jetë mësuesi 39 vjeçar te Sanatoriumi Gazjon Rusi, 39 vjeç ka ndërruar jetë në spitalin 'Shefqet Ndroqi", pasi u infektua me koronavirus. Ai ishte ba
Shifrat alarmante të COVID-19 në Shqipëri, brenda javës do të rihapet COVID-2 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se Spitali Universitar “Shefqet Ndro
Situata po rëndohet, Manastirliu tregon skenaret Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka pranuar se Shefqet Ndroqi mund të rikthehet sërish në shërbim të infektu
U fsheh nga ministria? Ndërron jetë e moshuara me COVID-19 tek spitali "Shefqet Ndroqi" Ka ndërruar jetë një 80-vjeçare që ishte infektuar me COVID-19 në spitalin "Shefqet Ndroqi". Gjithashtu në këtë spi
Mbyllet spitali COVID2, ''Shefqet Ndroqi'' do t'i rikthehet funksionit të tij normal Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar sot mbylljen e spitalit Universitar ‘She
Lë spitalin, deputeti Alimadhi fiton betejën me COVID-19 "Dashtë Zoti nuk e shoh më kurrë. Momentet më të vështira për mua ishin: Kur u mbylla ditën e parë në dhomën e spitalit.
Ndërron jetë 73-vjeçari me COVID-19 në spitalin "Shefqet Ndroqi" Ka shkuar nw 29 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri, pasi një pacient 73-vjeçar ndërroi jetë sonte në spitali
Ish-ministri: Pse pacientët e intubuar te Sanatoriumi reagojnë më mirë se tek Infektivi Lajm shpresëdhënës nga spitali “Shefqet Ndroqi”. Një paciente me Covid-19 e cila prej dy javësh ishte e intubuar në k
Tre pacientë me koronavirus shkojnë nga Infektivi te "Shefqet Ndroqi" 3 pacientë të tjerë janë transportuar nga spitali i Infektivit drejt COVID 2 “Shefqet Ndroqi” ku kujdesi do të jetë i sh
5 respiratorë të rinj në "Shefqet Ndroqi", Rama tregon sa të tjerë do të vijnë 5 respiratorë të rinj erdhën ditën e djeshme në Shqipëri, në spitalin Shefqet Ndroqi. Kryeministri Edi Rama në një po
Flet mjeku nga ''Shefqet Ndroqi'': Duhet të vinin 20 respiratorë por erdhën vetëm 5 Mjeku i njohur Petrit Vargu thotë se nga 20 respiratorë që duhet të vinin në Spitalin “Shefqet Ndroqi”, kanë mbërritur v
Lajmi i mirë për Shqipërinë, vijnë 54 respiratorë të rinj 54 respiratorë të rinj kanë ardhur në Shqipëri, ndërsa 5 prej tyre janë dërguar në spitalin “Shefqet Ndroqi”. “Sot ke
U përkeqësuan, dy të infektuar me koronavirus dërgohen me urgjencë te Shefqet Ndroqi Një e papritur ka ndodhur me dy pacientë të infektuar me COVID 19, mbi 60-vjec. Ata janë aktualisht në gjendje të rën
Vajza e re me koronavirus del me sukses nga operacioni urgjent Një vajzë e re me koronavirus ka dalë me sukses nga një ndërhyrje urgjente kirurgjikale tek spitali “Shefqet Ndroqi”.