999 rezultate për

shefi

PËRGJIMET/ A është Saimir Tahiri "Shefi i Madh" i Habilajve në Tiranë Prokuroria e Krimeve të Rënda ka sekuestruar librin që shenon hyrje-daljet e personave që nuk janë staf i Ministrisë së
Shefi i Krimeve jep detajet: Shkatërrohet banda e drogës nga Kosova Drejtori për Krimet në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit Drejtues Josif Shtëmbari ka dhënë detajet në lid
A është Tahiri shefi i madh i Habilajve? Prokuroria hedh dyshime të forta Prokuroria e Krimeve të Rënda ka ndërmarrë një tjetër hap në lidhje me çështjen e Saimir Tahirit dhe Habiljave. Mëso
Ilir Meta flet për rolin e Ramës në largimin e shefit të SHISH Presidenti Ilir Meta ka rrëzuar pretendimin e opozitas se ish-kreu i SHISH ishte detyruar të dorëhiqej për shkak të pres
Shefi i ri i SHISH me dy emra, zbardhet formulari i dekriminalizimit Sot ka dhënë dorëheqjen Drejtori i Shërbimit Informativ Shtetëror, Visho Ajazi Lika. Mësohet se Kreu i ri i SHISH do
Si donin t'a vrisnin Azem Hajdarin në Tropojë Nga Mero Baze* Përpjekja e parë për ekzekutimin e tij nisi më 4 qershor 1998. Ishte koha, kur refugjatët e par
Shefi i Kamzës: Flamurtari përdori "kalin e Trojës" kundër nesh Në lidhje me ndeshjen e fundit kundër Flamurtarit, në kampin e Kamzës, një faktor thelbësor për humbjen është konsiderua
Berisha nxjerr foton e Lolo-s, "ministri i Brendshëm" i Habilajve në Shqipëri (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar foton e Florian Habilajt në Facebook duke thënë se ishte ai që erdhi në Tiran
PËRGJIMI "BOMBË": "Shefi i Madh" ndërhyri tek policia që t'i linin Habilajt rehat me lojërat e fatit Ndërkohë e gjithë vëmendja mbi akuzat ndaj Tahirit është fokusuar tek përgjimet e italianëve ndaj grupit të Habilajve ku
Shkëlzen Berisha i kujton Tahirit 200 bisedat e Ramës me Delijorgjin Shkëlzen Berisha ka reaguar pas deklaratave të ish-ministrit Saimir Tahiri në emisionin ‘Opinion’, i cili tha se djali i
Policia në kërkim të "Lolos" së Habilajve, njeriut që takohej me "Shefin e Madh" Aksioni i fundit i Prokurorisë së Krimeve të Rënda në Vlorë kishte si synim kapjen e vëllait tjetër të Moisi Habilajt që
Thellohet skandali! Dalin pamjet si ish-shefi i Krimeve drekonte me Habilajt Vazhdojnë hetimet në lidhje me bandën e Habilajt, bandë e vënë në pranga në Itali. Pas implikimit të ish-ministrit t
Më i fuqishëm se Tahiri, kush është “shefi i madh” që drejtonte bandën e Habilajve Dosja e vëllezërve Habilaj me 416 faqe ka troditur nga themelet politikën në Shqipëri. Në këtë dosje voluminoze, fli
Ish-shefi i policisë: "Habilajt" deshën të më fusnin thikën në mes të lokalit Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani nuk ka dashur të rrijë i heshtur tashmë që situata për Tahirin ka dalë jas
Përgjimet e Habilajt: Vetë shefi i policisë më ndihmoi ta fus hashashin në thasë Gjykata e Katanias, në dosjen prej më shumë se 400 faqesh që vulosi fatin e Moisi Habilajt dhe bandës së tij, përmend ed
6 orët e tmerrit për shefin e OShP-së: Frikësimi, Sami Lushtaku dhe tenderët milionësh Rrugëtimi i djeshëm nga zyra deri në banesë kishte qenë i pazakonshëm për shefin e OSHP-së, Blerim Dina. Rrugës ishte nd
Debatet në gjyq, Shullazi sfidon hapur ish-shefin e policisë Gjatë seancës gjyqësore në Gjykatën e Lartë në Tiranë, debat e replika janë shkëmbyer mes Emiljano Shullazit dhe ish kre
Irritohet ish-shefi i SHISH: Grekët kërkojnë "qiqra në hell" Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shqiptar, Fatos Klosi ka reaguar në lidhje me deklaratat e Presidenti grek Prokopis Pavl
Shefi i Windows 10 kalon në Android Kur prezantoi Windows 10, Microsoft trumpetoi fort edhe versionin mobile të këtij sistemi operimi, i cili gjithsesi nuk
Ish shefi i Policisë: Kolegët e mi kanë frikë të merren me bandat kriminale Ish-shefi i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit në vitet 1999-2000, Veli Myftari ka folur për situatën aktuale të krimit