Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi
999 rezultate për

shefi

Funksionarët e VMRO-së mbeten në paraburgim Deputeti Sasho Vasilevski, shefi në MPB Dushko Llazarov, shefi i sigurimit të Trajko Veljanovskit, Goran Gjoshevski dhe
U lidh me gruan e shefit, i riu e pëson si mos më keq (FOTO LAJM) Një shofer në Indi është verbuar pasi pasi u sulmua me acid në fytyrë si hakmarrje për lidhjen me gruan e shefit të tij.
Shokon moderatorja: Për t'u futur në TV duhen aftësi për tek zyra e shefit Moderatorja Aulona Musta ka bërë një deklaratë të fortë e cila padyshim që nuk do të pëlqehet aspak nga koleget e saj në
Skandali seksual në Komunën Ferizaj, shefi marrëdhënie me 15 vjeçaren në zyrë Për rreth 3 orë ka qëndruar i mbyllur brenda zyrës, me një të mitur, shefi i Zyrës për Komunitete në Komunën e Ferizajt
Shefi ekzekutiv i Borussias shpreh keqardhje për largimin e Aubameyangut Shefi ekzekutiv i Borussias së Dortmundit, Hans Joachim Watzke në një intervistë për mediat gjermane ka folur për transf
Ardi Veliu emërohet Drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu është drejtori i ri i Policisë së Shtetit, i cili do të zëvendësojë Haki Çakon e shkarkuar pak javë më parë.
Fino akuzon Ilir Shulkun: Dëshira për të ndihmuar shefin, ndonjëherë të shtyn edhe në gabime qesharake Kandidati për president të FSHF-së, Bashkim Fino, ka bërë një postim në faqen e tij në “Facebook”, ku sqaron në mënyrë t
Skënderbeu i tregon Vllaznisë kush është shefi në Superligë (VIDEO) U luajt në “Loro Boriçi” të Shkodrës, sfida mes Vllaznisë dhe Skënderbeu. Janë miqt të cilët arritën nëj fitore bindë
Për shkak të hetimeve, pezullohet Kryeshefi i Inspektoratit të Policisë Kryeshefi ekzekutiv i Inspektoratit të Policisë së Kosovës, Hilmi Mehmeti është pezulluar nga pozita e tij. Suspendim
Pritet suspendimi i kryeshefit të IPK-së Kryeshefi i Inspektoratit Policor të Kosovës, Hilmi Mehmeti pritet të suspendohet së shpejti nga pozita që ai mbanë.
Emërohet kryeshefi i ri i SPB-së në Tetovë Amir Dalipi sot është emëruar si kryeshef i ri i SPB-së në Tetovë, pas shkarkimit të ish kryeshefit Nevair Shabanit, njo
Rehatohet me punë vëllai i Agim Veliut Vëllai i kryetarit të Podujevës, Sami Veliu, është emëruar javën e kaluar ushtrues detyre i kryeshefit në ndërmarrjen “I
Adrola Dushi pozon me shefin Bukuroshja shqiptare Adrola Dushi është cilësuar gjithmonë si një ndër më të bukurat e Shqipërisë. “Miss Universe Alb
Shefi i CIA-s e paralajmëron Trumpin: Koreja e Veriut është gati për të na shkatërruar Mike Pompeo, drejtori i CIA-s, gjithashtu paralajmëroi se Koreja e Veriut ka aftësinë për të goditur SHBA me armë bërtha
Lotito shpërthen ndaj shefit të arbitrave: Pa gabimet e tyre do të ishim në vendin e parë Edhe pse Seria A është e monitoruar nga teknologjia, VAR-i nuk ka mundur t’i dallojë të gjitha rastet apo gabimet e arbi
Shefi i Mbrojtjes së Mjedisit: Mos dilni sonte jashtë Kryeshefi Ekzekutiv i Agjencisë për Mbrojtjen e Mjedisit, Ilir Morina, u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve të Prishti
Shefi ekzekutiv i Dortmundit e konfirmon se Arsenali ka bër ofertë për Aubameyan Shefi ekzekutiv i Borussia Dortmundit, Jans-Joachim Watzke, e ka konfirmuar se Arsenali ka bërë ofertë për sulmuesin Pie
Shefi italian e mashtroi e si dha pagën, shqiptari ia kthen me shpullë Një shqiptar është vënë në pranga pasi i ka rënë me një shpullë ish-shefit të gruas. Mediat italiane shkruajnë se sh
Ish zv/ministrja e thotë troç: Vajza, shefi do të dijë çfarë keni poshtë fustanit Irena Beqiraj, ish zv/ministre e Financave ka reaguar në lidhje me debatin e thellë në lidhje me ngacmimet seksuale në v
U dhunua me shkopinj bejsbolli, del dëshmia e shefit të burgut Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me dhunimin e shefit të regjimit të burgut 313 në Tiranë, Bledar Pura. Ngjarj