999 rezultate për

shefi

“Shumë mirë që u vetëvra”, shefi i komisariatit shokon me deklaratën “Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së enjtes veprimet e Policisë së Vaut të Dejës në shoqërimin e një 47-vjeçari, i cili pa
Vetëvrasja e shkodranit, pezullohet Shefi i komisariatit në Vaun e Dejës Pas vetëvrasjes së 47-vjeçarit Ardian Kallamin, është shkarkuar sot shefi i komisariatit të Vaut të Dejës në Shkodër.
U përplas për vdekje sa mbaroi turnin, dedikim prekës për Shefin e Gardës Mbrëmjen e kaluar një aksident në Tiranë i ka marrë jetën Martin Nikës, Shefit të Njësisë Operacionale në Gardën e Repub
Dalin dëshmitë e sherrit, deklarata e Mustafës shpëton shefin e krimit ekonomik Prokuroria Themelore e Gjilanit, ka ngritur Aktakuzë kundër të pandehurit Avni Berisha (Tarkani) në lidhje me sulmin e d
Shefi i kabinetit të ministrit nuk ka dhënë dorëheqje Nuk është e vërtetë se kam dhënë dorëheqje, gjithë ajo që flitet është jozyrtare, ka thënë Dejan Bllazhevski, shef i kab
Inteligjenca britanike: Rusia rrezikon të shdërrohet në ‘shtet të izoluar’ Rusia po kërkon që të minojë demokracitë evropiane dhe të nxisë dyshime te Perëndimi përmes aktiviteteve malinje dhe “gë
Ish-shefi i Ushtrisë i shqetësuar: Mafia ka në kontroll rrugët detare dhe ajrore Deputeti i Partisë Demokratike dhe anëtari i Komisionit të Sigurisë, Xhemal Gjunkshi nëpërmjet një statusi në rrjetin so
Plas kriza e këpucës mes Izraelit dhe Japonisë: Shumë veprim i shpifur (FOTO LAJM) Shefi Segev Moshe mendoi që të nxirrtë diçka origjinale gjatë darkës zyrtare mes kryeministrit të Japonisë Shinzo Abe dh
Punonjësit refuzuan marrëveshjen për pagat, shefi dorëhiqet Shefi ekzekutiv i kompanisë ajrore franko-holandeze “Air France-KLM”, Jean-Marc-Janaillac ka njoftuar dorëheqjen, pasi s
Shqiptari në Itali "masakron" shefin për turnin e punës (VIDEO) Një sherr për turnet e punës ka përdunduar në sherr fizik në Itali. Mediat italiane shkruajnë se ngjarja ka ndodhur n
Thaçi sot përsëri në gjykatë me ish-spiunin Gjykimi i PSP për “Titanik 2” që ka të bëjë me parregullsitë zgjedhore do të fillojë nesër dhe në bankën e të akuzuarve
Thaçi e Mijallkov dalin nesër para gjykatës si të akuzuar për rastin Titanik 2 Gjykimi i PSP për “Titanik 2” që ka të bëjë me parregullsitë zgjedhore do të fillojë nesër dhe në bankën e të akuzuarve
Deklarohet pasuria e Shefit të ri të AKI I gjendur herë pas here në qendër të vëmendjes për shkak të pasurisë së tij, shefi i ri i së Kosovës për Inteligjencë, S
Ish- shefi i FBI publikon shënimet, përfshihen edhe favoret që kërkonte Donald Trump Shënime të ish-drejtorit të FBI-së James Comey, të cilat dokumentojnë bisedat e tij me presidentin Donald Trump janë pub
Shefi i CIA takim sekret me Kim Jong në Kore, Trump reagon habitshëm Drejtori i CIA-s Mike Pompeo krijoi një “marrëdhënie të mirë” me udhëheqësin e Koresë së Veriut, Kim Jong-un, kur u taku
Shefi i arbitrimit italian: Do ta mbroja Michael Oliver kundër Buffonit Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve të Futbollit Italian, Marcello Nicchi, ka thënë se do të mbështeste Michael Oliver nës
Shefi i ëndrrave: Shqiptari befason stafin, i çon me pushime në Dubai Në “Dua të të bëj të lumtur” këtë herë ka pasur një histori ndryshe nga të tjerat. Për herë të parë si personazh i nj
Shefi i OKB-së: Lufta e Ftohtë është kthyer Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Antonio Guterres, tha se Lufta e Ftohtë "është kthyer me hak". Duke
Haradinaj pranon që edhe shefi i ardhshëm i AKI-së të jetë njeriu i Hashimit Kryeministri Ramush Haradinaj e ka lënë në dorën e presidentit Hashim Thaçi emërimin e kryespiunit të Kosovës, edhe pse
Ky është afati për zgjedhjen e shefit të ri të Inteligjencës në Kosovë Shefi i Inteligjencës së Kosovës, Driton Gashi nga dje edhe zyrtarisht ka ofruar dorëheqjen me shkrim, gjë të cilën ia k