Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi
999 rezultate për

shefi

Shefi i kabinetit të ministrit nuk ka dhënë dorëheqje Nuk është e vërtetë se kam dhënë dorëheqje, gjithë ajo që flitet është jozyrtare, ka thënë Dejan Bllazhevski, shef i kab
Inteligjenca britanike: Rusia rrezikon të shdërrohet në ‘shtet të izoluar’ Rusia po kërkon që të minojë demokracitë evropiane dhe të nxisë dyshime te Perëndimi përmes aktiviteteve malinje dhe “gë
Ish-shefi i Ushtrisë i shqetësuar: Mafia ka në kontroll rrugët detare dhe ajrore Deputeti i Partisë Demokratike dhe anëtari i Komisionit të Sigurisë, Xhemal Gjunkshi nëpërmjet një statusi në rrjetin so
Plas kriza e këpucës mes Izraelit dhe Japonisë: Shumë veprim i shpifur (FOTO LAJM) Shefi Segev Moshe mendoi që të nxirrtë diçka origjinale gjatë darkës zyrtare mes kryeministrit të Japonisë Shinzo Abe dh
Punonjësit refuzuan marrëveshjen për pagat, shefi dorëhiqet Shefi ekzekutiv i kompanisë ajrore franko-holandeze “Air France-KLM”, Jean-Marc-Janaillac ka njoftuar dorëheqjen, pasi s
Shqiptari në Itali "masakron" shefin për turnin e punës (VIDEO) Një sherr për turnet e punës ka përdunduar në sherr fizik në Itali. Mediat italiane shkruajnë se ngjarja ka ndodhur n
Thaçi sot përsëri në gjykatë me ish-spiunin Gjykimi i PSP për “Titanik 2” që ka të bëjë me parregullsitë zgjedhore do të fillojë nesër dhe në bankën e të akuzuarve
Thaçi e Mijallkov dalin nesër para gjykatës si të akuzuar për rastin Titanik 2 Gjykimi i PSP për “Titanik 2” që ka të bëjë me parregullsitë zgjedhore do të fillojë nesër dhe në bankën e të akuzuarve
Deklarohet pasuria e Shefit të ri të AKI I gjendur herë pas here në qendër të vëmendjes për shkak të pasurisë së tij, shefi i ri i së Kosovës për Inteligjencë, S
Ish- shefi i FBI publikon shënimet, përfshihen edhe favoret që kërkonte Donald Trump Shënime të ish-drejtorit të FBI-së James Comey, të cilat dokumentojnë bisedat e tij me presidentin Donald Trump janë pub
Shefi i CIA takim sekret me Kim Jong në Kore, Trump reagon habitshëm Drejtori i CIA-s Mike Pompeo krijoi një “marrëdhënie të mirë” me udhëheqësin e Koresë së Veriut, Kim Jong-un, kur u taku
Shefi i arbitrimit italian: Do ta mbroja Michael Oliver kundër Buffonit Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve të Futbollit Italian, Marcello Nicchi, ka thënë se do të mbështeste Michael Oliver nës
Shefi i ëndrrave: Shqiptari befason stafin, i çon me pushime në Dubai Në “Dua të të bëj të lumtur” këtë herë ka pasur një histori ndryshe nga të tjerat. Për herë të parë si personazh i nj
Shefi i OKB-së: Lufta e Ftohtë është kthyer Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Antonio Guterres, tha se Lufta e Ftohtë "është kthyer me hak". Duke
Haradinaj pranon që edhe shefi i ardhshëm i AKI-së të jetë njeriu i Hashimit Kryeministri Ramush Haradinaj e ka lënë në dorën e presidentit Hashim Thaçi emërimin e kryespiunit të Kosovës, edhe pse
Ky është afati për zgjedhjen e shefit të ri të Inteligjencës në Kosovë Shefi i Inteligjencës së Kosovës, Driton Gashi nga dje edhe zyrtarisht ka ofruar dorëheqjen me shkrim, gjë të cilën ia k
Donald Lu drejt ikjes, DASH emëron Ambasadorin e ri amerikan në Tiranë Vera e këtij viti, do të jetë edhe mbarimi i mandatit të ambasadorit amerikan në Shqipëri, Donald Lu. Departamenti Am
PDK kërkon të jepet llogari për dëbimin e mësuesëve Në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës për ‘depërtimin e 6 shtetasve turq, që thuhet se janë pjesë e lëvizj
Shefi i AKI-së nuk paraqitet para Komisionit Hetimor, pse i injoroi? Drejtori i AKI-së, Driton Gashi, nuk ka ardhur për të raportuar në komisionin parlamentar që mbikëqyr punën e kësaj Agje
Thaçi nuk e dha shefin e AKI-së Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj, i është bindur urdhrit të kryeministrit Ramush Haradinaj për ta liruar kët