999 rezultate për

shaqirit

Drithëruese! Ja si u thirr emri i Shaqirit në "San Siro" (VIDEO) Ndeshja e parë si titullar dhe shënon gol. Ky është Xherdan Shaqiri, ylli i ri i Interit, i cili ishte deçiziv në kualif
Ja kush është e dashura e Xherdan Shaqirit (VIDEO) Pasi mbërriti me shumë bujë në Milano për të veshur fanellën e Interit Xherdan Shaqiri është rikthyer në qëndër të vëmën
Inter, nesër prezantimi i Xherdan Shaqirit Nesër në ora 13:00 do të prezantohet në qëndrën stërvitore të Interit, Appiano Gentile, blerja më e fundit e merkatos së
Inter i ofron Shaqirit hapësirë për t'u falur në stadium Inter i ofron futbollistit shqiptar, Xherdan Shaqiri, i cili njihet si besimtar praktikant i fesë islame, një hapësirë p
Inter publikon videon e parë të stërvitjes së Shaqirit (VIDEO) Inter ka postuar edhe videon e me parë të stërvitjeve të Xherdan Shaqirit me Interin. Në videon e publikuar nga Inter
Inter ofertë zyrtare për Shaqirin, pritet përgjigja e Bayernit Sipas asaj që raporton "Sky" ka mbërritur oferta zyrtare e Interit për Xherdan Shaqirit: huazim për 2 milionë euro dhe 1
Shaqiri ndërron mendje, shkon te Liverpool? Liverpooli duket se e ka kaluar Interin në garën për shërbimet e Xherdan Shaqirit. Klubi nga "Anfield Road" ka ofruar 2
Ja si ndryshon Interi me Shaqirin (FOTO LAJM) Mediat italiane kanë zbuluar detajet e marrëveshjes qe pritet te arrihet mes Xherdan Shaqirit dhe Interit. "Sportmediase
E mërkura dita e Shaqirit, ja kontrata e Interit Shaqiri-Inter, një hap larg. Klubi zikaltë ka kaluar Juventusin në garën për trekuartistin e Bayern Munchen, i cili ndiq
Roma i rikthehet Xherdan Shaqirit Roma sfidon Juventusin, jo vetëm në klasifikim, por edhe në merkato. Sipas asaj që shkruan sot "Leggo", ekipi verdhekuq
Bayerni injoron sërish Shaqirin (VIDEO) Bayern Munchen injoron sërish Xherdan Shaqirin. Futbollistët e ekipit bavarez kanë xhiruar një spot për festat e Krishtl
Inter, 3 përforcime me kosto zero (FOTO LAJM) Roberto Mancini është në pritje të disa përforcimeve në mënyrë që në fund të sezonit të tentojë vendin e tretë. Sipas as
United, 23 milionë euro për Shaqirin E ardhmja e Xherdan Shaqirit mund të jetë te Manchester United. "Djatë e Kuq" janë skuadra më e fundit që i është shtuar
Juventusi i thotë "Jo" Sneijder-it për Shaqirin Juventusi i thotë "jo" Wesley Sneijder pasi preferon Xherdan Shaqirin. Futbollisti holandez kërkon të largohet nga Galat
Shihni golin akrobatik të Shaqirit (VIDEO) Xherdan Shaqiri nuk po gjen hapësira që dëshiron me Bayern Munchen gjatë këtij sezoni, por kjo nuk e pengon yllin kosova
Hitzfeld: Shaqiri të ikë nga Bayerni E ardhmja e Xherdan Shaqirit vazhdon të mbetet e paqartë. Futbollisti 22-vjeçar i cili në merkaton e verës pati shumë of
Shpejtësia në triblime e Shaqirit është aq sa e Messit (VIDEO) Matësi ‘Speed4 Parcours’ që është bërë nga gjiganti sportiv Adidas, ka testuar edhe Xherdan Shaqirin pas Messit për shpe
Dopieta e Welbeck mposht Zvicrën e Shaqirit (VIDEO) Anglia e Roy Hodgson mposhti në "St.Jacob Park" Zvocrën e vendase në të cilën luajtën 4 futbollistë shqiptarë. Heroi i f
Xherdan Shaqiri: Qëndroj te Bayerni Xherdan Shaqiri është një nga emrat më të lakuar të kësaj merkatoje, me zëra që herë e largojnë nga Bayern Munchen e her
Lojë e ashpër, Guardiola nuk i jep dorën kolegut (VIDEO) Finale pak miqësore në ndeshjen mes Bayern Munchen dhe MLS All Stars, e përfundur me humbjen e bavarezëve 2-1. Ndërh