999 rezultate për

shaqirit

Çmimi i Shaqirit është 10 milion euro Baseli është i vetëdijshëm se mund ta mbajë Xherdan Shaqiri maksimumi deri në fund të këtij sezoni. Prandaj, kampioni zv
Hamburgu nuk heq dorë nga Shaqiri Falë paraqitjeve fantastike që i pati në dy sezonet e fundit me Baselin dhe përfaqësuesen e Zvicrës, Xherdan Shaqiri ka
Edhe Napoli vihet pas Shaqirit Xherdan Shaqiri është bërë objektiv serioz i Napolit. Klubi italian planifikon ta transferojë përfaqësuesin e tretë me r
Hamburgu vihet pas Shaqirit Aktualisht për mesfushorin kosovar Xherdan Shaqiri janë shumë klube nga Italia të interesuara por sipas raporteve të sht
Hamburg kthehet pas Shaqirit Sipas të përditshmes sportive gjermane Bild, Hamburg ka ringjallur interesimin për mesfushorin e Baselit, Xherdan Shaqir
Hani: Institucionet te shqyrtojne deklaratat e Xhezair Shaqirit Pas deklaratave të ish deputetit Xhezair Shaqiri, se Artim Destani ka vendosur minën në fshatin Sopot n&
BDK e Shaqirit ofron federalizmin Kryesia Qendrore e BDK-së të premten mori vendim për pjesmarrje në zgjedhje në katër nj&e