E FUNDIT/ Plas në prokurori, 10 prokurorë padisin Arta Markun
999 rezultate për

shaqirit

Liverpool - Stoke City, nota e Shaqirit dhe e lojtarëve të tjerë (FOTO LAJM) Liverpool nuk ka arritur të fitojë sot kundër Stoke Cityt në Premier League. Reds barazuan pa gola në Anfield Road ku
E eliminuan nga Dancing With the Stars, Rike Roçi nxjerr të palarat e Ilir Shaqirit Ajo është një nga vajzat më të komentuara në botën e shoëbizit shqiptar. Ish-banorja e Big Brother Rike Roci, është r
Hap fals për Stoke Cityn e Shaqirit, barazon me West Hamin (VIDEO) West Ham dhe Stoke City kanë barazuar 1-1 në "Olympic Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 33 të Premier Leagues ang
Tottenhami fiton në transfertë ndaj ekipit të Shaqirit (VIDEO) Tottenhami mori një fitore të rëndësishme sot në transfertë ndaj Stoke Cityt me shifrat 1-2 ndaj në "Bet365". Golat p
Arsenali mposht Stoke Cityn, Mustafi dhe Xhaka fitojnë përballjen ndaj Shaqirit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur pastër Stoken e Xherdat Shaqirit me shifrat 3-0 në "Emirates Stadium". Për Top-çinjtë shkëlqeu s
Tre klube kërkojnë shërbimet e Xherdan Shaqirit Xherdan Shaqiri mund ta këtë pasur sezonin më të mirë në skuadrën e Stoke Cityt, duke shënuar shtatë gola dhe dhuruar gj
Stoke City - Manchester City, kjo është nota e Shaqirit (FOTO LAJM) Manchester City ka marrë një fitore në trasnfertë ndaj Stoke City me rezultatin 0-2, ndeshje e vlefshme për javën e 30-t
Rrëfimi prekës i Xherdan Shaqirit për historinë e jetës së tij (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri ka rrëfyer për mediat zvicerane historinë e tij prekëse dhe vuajtjet që ka kaluar në Kosovë, kur ai isht
United ndal hapin perfekt, Stoke i Shaqirit i merr barazimin (VIDEO) Pas 3 fitoresh në 3 javët e para të kampionatit, Mançester Junajtid është ndalur në një barazim 2-2 në transfertë përbal
Ekipi i Xherdan Shaqirit befason Arsenalin (VIDEO) Stoke City ka befasuar sot Arsenalin duke e mposhtur me rezultat 1:0. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Jese Rodri
Xherdan Shaqiri e djeg në dasmën e vëllait (VIDEO) Erdin Shaqiri, vëllai i Xherdan Shaqirit, i ka dhënë fund beqarisë. Pavarësisht se kjo është mbajtur fshehur nga medi
Tottenham "poker" ndaj Shaqirit, Kane fenomenal me tripletë (VIDEO) Tottenham hedh një hap të rëndësishëm drejt objektivit për ta mbyllur sezonin në zonën Champions në Angli. Skuadra e Poc
Intervista e rrallë e Shaqirit: Trishtohem kur ka njerëz që s'kanë bukë për të ngrënë Xherdan Shaqiri është njëri ndër personat më të famshëm në Zvicër. “Schëeizer illustrierte” ka zhvilluar një intervistë
Flirt mes Eni Koçit dhe Xherdan Shaqirit? Eni Koçi ka qënë mjaft aktive në Instagram. Një pjesë e këtij aktiviteti ka qenë edhe dërgimi i sinjaleve të parë të “pë
United ndalet sërish, befasohet nga Stoke City i Shaqirit (VIDEO) Manchester United bën një tjetër ndalesë në kampionat. Ekipi i Jose Mourinhos nuk ka mundur të shkojë më shumë se një ba
Capital T fansi më i zjarrtë i Shaqirit (FOTO) Rreperi nga Kosova, Capital T, ka qëndruar në Staffordshire për të ndjekur ndeshjen e futbollit ndërmjet Stoke Cityt dhe
Xhemaili"injoron" Kosovën, mbron Xhakën dhe Shaqirin Vijojnë të jenë të mëdha polemikat sa i përket zgjedhjeve të shqiptarëve të Zvicrës për të përfaqësuar ose jo Kosovën.
Vokrri apel Shaqirit, Xhakës e Januzajt Gjatë një konference për media të mbajtur në Prishtinë, Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokr
Zyrtare/ UEFA shpall golin e Shaqirit si më të mirin e Euro 2016 Goli i Xherdan Shaqirit ndaj Polonisë në 1/8-n e finales së Euro 2016 tashmë zyrtarisht është përzgjedhur goli më i buku
Ja goli më i bukur i Europianit, s'është i Shaqirit (VIDEO) Të gjithë prisnin që goli i Xherdan Shaqirit të shpallej më i bukuri, por nuk ka ndodhur kështu. Ttifozët me votat e