999 rezultate për

shaqirin

Mediat serbe e pyesin për Shaqirin, trajneri i Zvicrës jep përgjigjen epike Trajneri i Zvicres Vladimir Petkoviç ka mbajtur një konferencë të rregullt sot përpara ndeshjes me Serbinë. I pyetur
Legjenda e Anglisë sulmon Shaqirin: Lojtarë si ai, unë nuk mund t’i kem në ekip! Legjenda e Anglisë, Gary Neville, ka sulmuar sulmuesin e Zvicrës, Xherdan Shaqirin, duke e quajtur “joprofesional”. Ish-
Shaqirin e presin me krahë hapur në Rusi, dhuron qindra autografe Xherdan Shaqiri ka jo pak tifozë dhe këtë e ka treguar edhe në zbarkimin që ka bërë në Rusi në prag të Botërorit. Sa
"Luftës" për Shaqirin në Angli i shtohet edhe Leicester City Xherdan Shaqiri është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga klubi i tij aktual Stoke City pasi ai nuk ka konfirmuar
Klubet britanike në garë për të marrë Shaqirin Dy klubet nga Premierliga janë të gatshme ta paguajnë klauzolën e lirimit të Xherdan Shaqirit, pasi anësori shqiptar i Z
Tottenham, në monitorim Xherdan Shaqirin Një tjetër gjigant i Premier League ka hedhur sytë tek Xherdan Shaqiri. Mediat nga Anglia raportojnë se Tottenham ës
Zaev: Shaqirin e punësova që të më japë informacione për shqiptarët Këshilltarët nuk marrin certifikatë për informacione të klasifikuara apo të sigurisë, ka thënë kryeministri Zoran Zaev d
Ministria tregon nëse ka urdhër-arrest për Shaqirin Ministria e Punëve të Brendshme vërteton se nuk ka urdhërarrest aktiv për Xhezair Shaqirin, bashkëpunëtori i ri i siguri
Xhaka përballet me Shaqirin, Taulanti ka një premtim për tifozët Arsenal do të mirëpres skuadrën e Stoke Cityt, në të cilën luan mesfushori me tipare sulmuese Xherdan Shaqiri. Granit
Tre klube kërkojnë shërbimet e Xherdan Shaqirit Xherdan Shaqiri mund ta këtë pasur sezonin më të mirë në skuadrën e Stoke Cityt, duke shënuar shtatë gola dhe dhuruar gj
Crouch zëvendëson Shaqirin, thyen rekordin më të madhë në Premier League Sulmuesi i Stoke City, Peter Crouch, ka bërë histori mbrëmë ndaj Brighton & Hove Albion. Crouch vendosi rekord në Pre
Video e rrallë/ Hamëz Jashari këndon këngë atdhetare me Ilir Shaqirin Në familjën e Jasharajve që ranë heroikisht në luftë, përveç si luftetarë janë njohur edhe për fushën kulturo-artistike.
Ajeti ka kohë për kafe me Xherdan Shaqirin Arlind Ajeti ende nuk ka vendosur se ku do ta luajë pjesën e mbetur të sezonit. Torino duket se nuk e ka në plane, ndërs
Eni Koçi flet për lidhjen me Xherdan Shaqirin, refuzon Çanin live: Nuk je.. Këngëtarja Eni Koçi u përfol gjatë në media për një lidhje dashurie me futbollistin Xherdan Shaqiri. Por e ftuar në “Zon
FIFA bën skandalin e radhës, nuk përfshin Shaqirin për golin e vitit (VIDEO) FIFA ka publikuar 10 kandidatë finalistë për golin e vitit të shënuar në sezonin e fundit. Çmimi që njihet ndryshe si nd
Ilda Bejleri shuan heshtjen: Ja e vërteta e lidhjes me Shaqirin (VIDEO) Ilda Bejleri ka qenë e ftuara e radhës në emisionin INtervieë dhe ka folur si kurrë më parë në lidhje me fitimet e saj n
Zvicra publikon listën, lë jashtë Shaqirin Xherdan Shaqiri është mungesa e madhe dhe më e rëndësishme e kombëtares zvicerane të futbollit për ndeshjet e programuar
Harrojeni Shaqirin, Odise Roshi shënon një gol të jashtëzakonshëm (VIDEO) Terek Grozny mposhti me rezultat 3:1 Rubin Kazan, ku shkëlqyen dyshja e Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj e Odise Roshi.
Xhemaili"injoron" Kosovën, mbron Xhakën dhe Shaqirin Vijojnë të jenë të mëdha polemikat sa i përket zgjedhjeve të shqiptarëve të Zvicrës për të përfaqësuar ose jo Kosovën.
FIFA mban pezull Kosovën, nuk mund të ftojë Shaqirin me shokë Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki, ka bërë kërkesë që të sqarohet sa më shpejt situata nëse kanë apo j