999 rezultate për

shaqirin

Tifozët e Liverpool duan Shaqirin në fushë Humbja e kreut ka irrituar shumë tifozët e Liverpool të cilët tanimë nuk kanë duruar duke i bërë kritika trajnerit Kloop
Salah kopjoi Shaqirin kur shënoi ndaj Burnemouth Xherdan Shaqiri mungoi në fitoren 3-0 që Liverpool arriti ndaj Bournemouth, por festimi i tij tipik nuk kishte si të mun
Liverpooli triumfon bindshëm pa Shaqirin në fushë (VIDEO) Pas dy barazimeve radhazi Liverpooli është rikthyer të fitorja në Premier League teksa ka fituar me rezultatin e pastër
Klopp i kënaqur me Shaqirin e shokët e tij pavarësisht krizës me lëndimet Skuadra e Liverpool duket se po kalon një krizë për shkak të lëndimeve. Por megjithatë Klopp nuk duket i alarmaur, m
"Unë, serbi që kam idhull Xherdan Shaqirin" I lindur nga dy prindër serb në Kosovë, por pothuajse nuk flet fare shqip. Ky është lojtari më i ri i Skënderbeut, Elmir
Livepool triumfon me Shaqirin titullar (VIDEO) Liverpoolit i ka mjaftuar një gol i shënuar me 11 metërsh nga Mohamed Salah për të mpsohtur Brighton në transfertë.
Van Dijk me fjalë të mëdha për Shaqirin Liverpooli arriti një fitore fantastike ditën e djeshme ndaj Manchester United me rezultatin 3-1 në "Anfield Road".
Jurgen Klopp thur elozhe për Shaqirin: Është lojtar që ndryshon rrjedhën e lojës Liverpooli ka shënuar fitore mjaft të rëndësishme 3-1 në derbin ndaj rivalit të përbetuar Manchester Unitedit në kuadër
Wolkswagen surprizon Shaqirin (VIDEO) Xherdan Shaqiri e ka marrë një dhuratë nga kompania e njohur gjermane për vetura, Volkswagen. Shaqiri ka postuar një
Del biseda, çfarë i tha legjenda e Liverpoolit Xherdan Shaqirit Legjenda e Liverpoolit, Jamie Carragher ka treguar se ai ka biseduar me Xherdan Shaqirin para derbit të tij të parë te q
Neymar tenton të injorojë Shaqirin, por shqiptari i jep një mësim të mirë (VIDEO) PSG tiumfoi 2-1 ndaj Liverpool duke u ngjitur në vëndin e 2 me 8 pikë. Neymar ishte progatognist teksa shënoi dhe një go
Ish-bashkëlojtari pendohet për fjalët ndaj Shaqirin Ish-bashkëlojtari i Xherdan Shaqirit te Stoke City, Charlie Adam, është tërhequr nga kritikat që bënte për Xherdan Shaqi
Liverpool nderon Shaqirin për performancën fantastike (VIDEO) Futbollisti shqiptar i skuadrës së Liverpool, Xherdan Shaqiri është përshtatur më së miri me skuadrën angleze. Ai ka fit
Liverpool sakrifikon Shaqirin për sulmuesin e Bilbaos Interesimi i Liverpoolit në Iker Muniain ka hapur derën për Xherdan Shaqirin që të largohet nga klubi. Sulmuesi spanj
Klopp lavdëron Shaqirin: Nuk e njihni potencialin e futbollistit shqiptar! Trajneri i skuadrës së Liverpool, Jurgen Klopp theksoi edhe një herë tjetër rëndësinë që ka Xherdan Shaqiri për skuadrën
“Anfield Road” në këmbë për Shaqirin (VIDEO) Xherdan Shaqiri e nisi ndeshjen si titullar përballë skuadrës së Crvena Zvezdës madje dhuroi edhe dy asiste. Paraqit
Liverpooli do të luaj me Cervenën, futbollisti serb ofend Shaqirin Liverpooli do të luaj sonte kundër Crvena Zvezdës të mërkurën (sot) në kuadër të Ligës së Kampionëve. Futbollisti ng
Liga e Kombeve dëmton Liverpoolin, tifozët i bëjnë thirrje Kloppit për Shaqirin Duket se Liga e Kombeve e ka lënë të gjymtuar skuadrën e Liverpoolit. “The Reds” tashmë do të vuajnë disa mungesa si në
Zvicra nderon Xhakën dhe Shaqirin Ajka e kombëtares së Zvicrës në dekadën e fundit ka qenë e përbërë nga shqiptarët, konkretish shqiptarët e Kosovës. Pak
E zëvendësoi me Shaqirin, Klopp tregon të vërtetën për Salah Liverpool përsëri nuk ja ka dalë të mundi Chelsean. Ndeshja e djeshme midis tyre është mbyllur me një barazim 1-1,