999 rezultate për

shaqiri

Kjo është vlera e Shaqirit pas transferimit në Liverpool (FOTO LAJM) Liverpool është edhe 15 ndeshje larg për ta fituar titullin e parë në histori të Premier Ligës dhe transferimi i Xherdan
Meta propozon këshilltarin e tij për në krye të KLSH Presidenti Ilir Meta ka propozuar këshilltarin e tij për në krye të KLSH. Mësohet se Meta ka propozuar ish-kreun e SH
Klopp i kënaqur me Shaqirin e shokët e tij pavarësisht krizës me lëndimet Skuadra e Liverpool duket se po kalon një krizë për shkak të lëndimeve. Por megjithatë Klopp nuk duket i alarmaur, m
Shikoni çfarë bën Shaqiri për ditëlindjen e Ilda Bejlerit (FOTO LAJM) Ilda Bejleri mbrëmë ka festuar ditëlindjen, por mbi të gjitha vëmendjen e mori ajo çfarë Xherdan Shaqiri ka bërë për të.
Shaqiri aktivizohet 20 minuta, Salah heroi i Liverpoolit (VIDEO) Liverpoli ka arritur një fitore të vështirë nga sa u mendua në fillim, teksa mposhti me vështirë 4-3 në Anfield Road Cry
Shaqiri në stol, Liverpooli e pëson nga Crystal Palace (VIDEO) Liverpooli i Xherdan Shaqirit i cili është në stol e ka mbyllur pjesën e parë në disavanatzh teksa Crystal Palace i ka b
"Mos prano oferta nga asnjë klub tjetër, dua të punoj me Klopin", zbuloni prapaskenat e transferimit të Shaqirit te Liverpooli Futbollisti me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri, në një porononcim për mediat, ka zbuluar se si ai e mori vendimin pë
Xherdan Shaqiri mes 10 lojtarëve me më shumë trofe Xherdan Shaqiri është në mesin e futbollistëve me më shumë trofe të fituar gjatë karrierës së tij. Deri tani, zvicer
Çmendet Shaqiri, shikon çfarë bën 27-vjeçari në stërvitje (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri është duke kaluar momentet e tij më të mira në Liverpool. Kosovari, është në formë të mirë me Liverpo
"Unë, serbi që kam idhull Xherdan Shaqirin" I lindur nga dy prindër serb në Kosovë, por pothuajse nuk flet fare shqip. Ky është lojtari më i ri i Skënderbeut, Elmir
Habit Shaqiri: Interi më dërgoi tek një magjistar në mal Xherdan Shaqiri është duke kaluar një moment forme të shkëlqyer te Liverpool, kryesuesi i Premier League, por sigurisht
Livepool triumfon me Shaqirin titullar (VIDEO) Liverpoolit i ka mjaftuar një gol i shënuar me 11 metërsh nga Mohamed Salah për të mpsohtur Brighton në transfertë.
Rritet ndjeshëm vlera e Xherdan Shaqirit në merkato Vlera në merkato e Xherdan Shaqirit që pas transferimit te Liverpooli është riturr ndjeshëm. 27 vjecari ka shfaqur ë
Tronditet Liverpool, Shaqiri me shokë eliminohen nga Kupa e Anglisë (VIDEO) Liverpool ka pësuar një humbje tronditëse sonte ndaj Wolves pasi është mposhtur kundër Wolves me rezultatin 2-1 në "Moli
Super goditje, Shaqiri i pafat (VIDEO) Liverpool është duke humbur me rezultatin 2-1 ndaj Wolves në "Molineux Stadium". Në një goditje standarte, Xherdan S
Shaqiri e nis nga fillimi, formacionet zyrtare: Wolves - Liverpool Liverpool do të luaj sonte kundër Wolves, ndeshje e vlefshme për FA Cup. Djemtë e Kloppit do të kërkojnë të fitojnë
Xherdan Shaqiri 100 ndeshje në Premier League Xerdan Shaqiri ka zhvilluar 100 ndeshje në Premierligë, me Stoke Cityn dhe Liverpoolin, duke festuar një arritje të veca
Kjo është nota e Shaqirit pas ndeshjes kundër Manchester Cityt (FOTO LAJM) Manchester City ka marrë një fitore të rëndësishme sonte kundër Liverpoolit me rezultatin e përgjithshëm 2-1 në "Etihad
Pas pak super ndeshja me City-n, si do ta nisë Xherdan Shaqiri Manchester City do të përballet me Liverpoolin për krye-ndeshjen e javës së 20 të Premier Leagues. City do të bëj të
Shaqiri flet për super sfidën ndaj City-t: Ata duan të na mposhtin, por ne jemi më lartë Xherdan Shaqiri nuk është i sigurt nëse do të startojë sonte nga fillimi në ndeshjen kundër Manchester Cityt. “Presio