999 rezultate për

shaqiri

Formacionet e mundshme: Supersfida Chelsea-Liverpool, Shaqiri e nis nga stoli Sot do të zhvillohet derbi i javës së 6 në Premier League mes Chelseas dhe Liverpoolit. Skuadra e Liverpoolit po kal
Nuk po gjen hapësira te Liverpooli, Shaqiri ka një mesazh për Klopp Xherdan Shaqiri ka një mesazh për Jurgen Kloppin. Ylli i Liverpoolit ka treguar se është duke ndjerë keq për mungesën e
Probleme edhe më të mëdha për Shaqirin tek Liverpool Xherdan Shaqiri ka marrë një lajm të keq nga trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i cili ka kërkuar përforcime të reja
Xherdan Shaqiri: Jam i mërzitur, nuk është e lehtë për mua Sulmuesi i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, po kalon një periudhë mjaft të vështirë, teksa nuk po gjen hapësira në formacio
Moment aspak i mirë për Shaqirin, bëhet problematik dhe te Zvicra Xherdan Shaqiri nuk po kalon aspak një moment të mirë. Shqiptari nuk po gjen hapësira te Liverpooli, teksa në ndeshjen e
Petkoviq takim me Shaqirin, e ardhmja e yllit të Liverpool në pikëpyetje Xherdan Shaqiri nuk ishte pjesë e Kombëtares së Zvicrës në ndeshjet e fundit kundër Republikës së Irlandës dhe Gjibralta
Luajti disa minuta, kjo është nota e Shaqirit në suksesin e Liverpoolit (FOTO LAJM) Liverpooli ka regjistruar sot fitoren e 5 radhazi në Premier League duke mposhtur 3-1 në "Anfield Road" Newcastle. Në
Shaqirit i mbeti hatri prej shiritit të kapitenit, Xhaka: Nuk e kam problem, le ta marrë ai Habiti jo pak mungesa e Xherdan Shaqirit në këtë grumbullim të Zvicrës për dy ndeshjet kualifikuese të Euro 2020, ndaj I
Refuzoi ftesën, Shaqiri gënjeu Zvicrën Refuzimi i Xherdan Shaqirit për të luajtur me Kombëtaren e Zvicrës ka ngjallur mjaft reagime në vendin helvetik, nga ana
Liverpooli dorëzon listën për Champions, Klopp merr vendimin për Shaqirin Liverpooli ka dorëzuar listën me futbollistët për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve. "Të Kuqtë" e fillojnë mbroj
Fansat e Zvicrës reagojnë pasi Shaqiri nuk pranoi të luante për kombëtaren Vendimi i Xherdan Shaqirit për të mos e pranuan ftesën e Kombëtares së Zvicrës për ndeshjet e shtatorit, në mënyrë që të
E thotë edhe Klopp: Shaqiri do të luajë më shumë këtë sezon Mesfushori i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri thuhet se nuk do të paraqitet për kombëtaren e Zvicrës në kualifikimet për "Eu
Ish-trajneri i Basel: Xhaka, një lider i lindur. Ishte më i mirë se Salah dhe Shaqiri Ish-trajneri i Basel, Heiko Vogel, beson se Granit Xhaka ishte lojtari më i mirë që pa në ish-skuadrën e tij, duke tejka
Shaqiri në stol, Salah shkatërron Arsenalin (VIDEO) Liverpool ka arritur fitore të rëndësishme ndaj Arsenalit me rezultat 3:1. Serinë e golave e hapi Joel Matip me një g
Shaqiri i pakënaqur në Liverpool, tifozët e përkrahin Mesfushori ofensiv kosovar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, vazhdon të ketë përkrahjen e tifozëve. Shaqiri së fundi ka
Shaqiri dhuron spektakël së bashku me Mane dhe Matip (VIDEO) Xherdan Shaqiri vijon të stërvitet rregullisht me skuadrën. Shqiptari së fundmi ka dhuruar spektakël në stërvitje së
U rritëm në varfëri, ruanim paratë që t'i dërgonim në Kosovë: Rrëfimi prekës i Shaqirit Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me f
Mediat serbe gjejnë "provokacija" edhe në Angli: Rashford do Shqipërinë Etnike? (VIDEO) Mediat serbe tërbohen dhe e quajnë skandal në Premier League mënyrën e festimit të golit nga Marcus Rashford. E kemi
Çmendet Monaco, ofertë faraonike për Shaqirin Me më pak se një ditë që mbetet në afatin kalimtar të Premier League, a do ta shes Liverpooli Xherdan Shaqirin? Blick
Shaqiri: Ndihem shumë mirë, gati për sezonin tjetër Xherdan Shaqiri e ka lënë prapa krahëve lëndimin e fundit dhe thotë se po ndihet mirë. Mesfushori kosovar është i gatshë