999 rezultate për

shantazh

Pedagogët i përgjigjen Ramës me grevë: S'do durojmë talljen tënde Pas takimit të përbashkët me kryeministrin Edi Rama ku u kritikuan në sy duke u quajtur "vrima e fundit e kavallit" peda
Joshje, seks dhe shantazh: Agjentet e KGB-së që "peshkuan" edhe Ajnshtajnin Ambasadori britanik në Moskë, sër Xhefri Harison në vitin 1968 u dashurua pas një gruaje të bukur, e cila punonte si
Monika shantazhon prokurorët: Ju nxjerrim dosjet ryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka kërcënuar prokurorët se do tu publikojë një pas një dosjet korruptive. Kryemadh
Çmendet 37 vjeçari, shantazhon me foto nudo të dashurën minorene Një 37 vjecar ka përfunduar në gjykatë pasi ka shantazhuar të dashurën e tij vetëm 17 vjec dhe gjithashtu edhe familjen
HISTORIA/ Si i riu zuri dashnore një grua dhe filloi ta shantazhojë me nudizëm Gjithçka ka nisur kohë më parë, kur G. Shkurti, banues në fshatin Adriatik të Kurbinit, nisi t’i kërkonte para një gruaj
Shantazhonte 48-vjeçaren me fotot intime, në pranga lezhjani Policia ka vënë në pranga një të ri në Lezhë. Ai akuzohet për shantazh me anë të disa fotove intime. Policia bën me
Denoncimi i deputetit në Dibër: Policia po shantazhon dhe arreston shoferët Deputeti i PD-së në Dibër Xhemal Gjunkshi me anë të një postimi në Facebook shkruan se policia e kanabizuar terrorizon,
Arrestohen në Prishtinë dy shantazhues në rrjetet sociale Sot nga hetuesit policor të Drejtorisë Rajonale të Prishtinës, të mbështetur edhe nga Njësiti për Hetimin e Krimeve Kibe
Lumezi: Dosjen e juriprudencës u munduan ta përdorin për shantazh Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, për herë të parë foli detajisht lidhur me akuzat publike ndaj tij për falsif
Mimoza Kusari akuzon AAK-në se po shantazhon qytetarët e Gjakovës Në ditën e parë të fushatës elektorale për balotazhin në Gjakovë, kandidatja për kryetare të Komunës, Mimoza Kusari-Lila
I riu nga Tetova shantazhon një vajzë nga Gostivari Një vajzë 18 vjeçare nga fshati i Gostivarit, Dobri Doll, dje në stacionin policor të Gostivarit ka paraqitur se një tet
Largimi i kreut të SHISH, ish-presidenti zbulon presionin ndaj tij Ish-presidenti Bujar Nishani ka komentuar largimin e ish kreut Të SHISH, Visho Ajazit. Sipas tij dicka e tillë ka nd
Ish-Presidenti për Visho Ajazin: Provat se u shantazhua Edhe ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka komentuar dorëheqjen e kreut të SHISH Visho Ajazi Lika, duke mos moh
TRONDITËSE/ Shërbimet e huaja shantazhojnë Ramën dhe Tahirin me filmime sekrete? Sipas gazetarit Basir Çollaku, fakte të tjera pritet të publikohen shumë shpejt në media, duke mos përjashtuar filmimet.
Tahiri shantazhon prokuroren: Nuk të them lavire Saimir Tahiri foli me tone të larta gjatë mbledhjes së Komisionit të Mandateve duke iu përgjigjur vetë flakë për flakë d
Dalin letrat që sipas Bazajt, Lladrovci kishte shantazhuar Thaçin Ramiz Lladrovci ishte përpjekur që të pastrohej para Hashim Thaçit se nuk po e spiunonte tek shërbimet e huaja dhe nuk q
Shantazh me foto intime, i riu i zhvat euro e florinj 15-vjeçares Një vajzë vetëm 15 vjeçare është kërcënuar nga një bashkëmoshatar i saj i cili ka arritur i marrë asaj euro, zinxhirë, u
Mos shantazhoni se e pësoni Në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë një person ka raportuar se përmes rrjetit social Facebook. "Eshtë shantazhuar
Ferizaj/ E inçizoi femrën për ta shantazhuar Një femër në Ferizaj është shantazhuar nga një person, duke i kërkuar 3 mijë euro ose në të kundërtën do t’i publikojë n
Deputetja e VV-së: Prokuroria të veprojë nëse PAN me shantazhe bën 61 numra Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka kërkuar veprimin e Prokurorisë së Shtetit nëse PAN arrin t’i sigurojë 61 v