999 rezultate për

shantazh

Denoncimi i fortë: Kryeministri më ka shantazhuar djalin Ish-kryeministri Sali Berisha, së fundmi ka publikuar një denoncim të ardhur në Facebook-un e tij ku shkruan se djali i
"Nuk ka fuqi në botë të shantazhojë Presidentin", Meta i kthehet ashpër Ramës Presidenti i Republikës Ilir Meta ka ashpërsuar tonet ndaj Edi Ramës, përmes një statusi në Facebook. Meta duke fol
I bënte shantazh të dashurës me video intime, e shkuara e errët e Erion Bengos Një krim i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e Laprakës, ku një breshëri plumbash u lëshuan mbi dy të rinjë.
Shantazh për borxhin e kokainës, arrestohet gangsteri shqiptar në Itali Një i ri shqiptar është arrestuar nga policia italiane për shkak të përfshirjes në biznesin e kokainës. Bëhet fjalë
Like dhe share me urdhër, Rama bën show me studentët e shantazhuar Ftesës së kryeministrit Edi Rama për të dialoguar në Top Shoë, studnetët iu përgjigjen nga Ministria e Arsimit me jo.
Buzhala: Thaçi është i shantazhuar prej gjykatës speciale Gazetari Berat Buzhala, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” ne News24 ku u diskutua për çështjen e kufijve Kosovë-Se
Serbia çmendet pas taksës, nis shantazhet ndaj Kosovës Drejtori i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se Serbia ka kërkuar reagim
Kurz për vizat përmend dialogun, a po shantazhohet Kosova? Përveç dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, kancelari austriak Sebastian Kurz si kryesues i BE-së, ka folur edhe proce
Po shantazhohet nga Rama për dosjen amerikane? Përgjigjet Basha Kreu i opozitës, Lulzim Basha i ftuar këtë mbrëmje në Opinion është përplasur edhe me pyetjet e analistëve. Lorenc Va
Polici shantazhon një grua nga Tetova, zbulohet arsyeja Një grua nga rajoni i Tetovës, në Stacionin Policor Tetovë, dje pasdite ka denoncuar se është shantazhuar dhe fizikisht
Shala reagon për daljen e përgjimeve që implikojnë Limajn në korrupsion Deputeti i Nismas Socialdemokrate, Haxhi Shala ka komentuar daljen në publik të një bisede mes Milaim Zekës dhe Ilir Kra
PËRGJIMI/ Skandali me pronat, Rama shantazhoi gjyqtarin e Strasburgut Që nga viti 1991, kthimi i pronave të konfiskuara nga regjimi komunist ka mbetur një çështje problematike për të gjitha
Kurti ende merret me Specialen, mendon se është mjet shantazhi Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në tre vjetorin e miratimit të Gjykatës Speciale në Kuvend, ka kujtuar ske
Burg për shantazh, si rrodhi ngjarja Gjykata Themelore në Ferizaj, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt,për caktimin e masës së paraburgi
Audio-përgjimi, Xhafaj kërcënon opozitën: Shantazh, do mbajnë përgjegjësi Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka përdorur tone kërcënuese ndaj opozitës, gjatë një dalje për mediat, ku foli për ak
Përsëri Lladrovci reagon ndaj Zekës, tregon nëse ka shantazhuar Thaçin Ramiz Lladrovci ka reaguar për të dytën herë ndaj Milaim Zekës. Kryetari i Drenasit, i cili ndër tjerash e quan Zekën 'R
Si Rama po shantazhon Perëndimin me alternativën ruso-turke Vizita e kryeministrit Rama në Gjermani dhe deklaratat që e pasuan atë nga deputetët gjerman tregojnë se Shqipëria nuk d
E PAPRECEDENT! LGBT shantazhon drejtoreshën e "Samiut" me vendin e punës Pas prononcimit të drejtoreshës së Gjimnazit "Sami Frashëri" në Tiranë se nuk do t’i mirëpriste anëtarët e LGBT në shko
Monika shantazhon Arta Markun: Të bëjë kujdes se e paguan! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka lëshuar një mori paralajmërimesh ndaj Kryeprokurores së Përgjithshme Arta Marku
Vajza nga Fieri futet në bela, 18 vjeçari e shantazhonte në Facebook Një vajzë e re vetëm 20 vjec ka rënë pre e një 18 vjecari i cili e shantazhonte prej kohësh në rrjete sociale. V.SH 1