999 rezultate për

shan

Kush e shantazhoi zëdhënësin e Metës? Ja çfarë thonë gazetarët investigativ Ditën e sotme, Meta ka pohuar në Facebook se zëdhënësi i tij, Tedi Blushi, është shantazhuar në emër të një ambasade të
Nishani flet pas takimit me Metën: Mësova fakte të pabëra publike Pas Berishës ditën e djeshme, Meta ka pasur një takim ditën e sotme me ish-Presidentin Bujar Nishanin. Ky i fundit, p
Ngjela kritikon hapur Metën: Kishte shansin të tregohej burrë Avokat Ngjela ka hedhur akuza të forta sot kundër Presidentit Ilir Meta. Sipas avokatit, Meta ka bërë shkelje të rën
Bujar Nishani denoncon kandidatet e Kushtetueses: Morën 4 në provimin e magjistraturës Ish-presidenti i Republikës, Bujar Nishani tha se në Gjykatën Kushtetuese po tentohet të emërohen anëtarë që nuk kanë ma
Këto janë kombëtaret që kanë edhe një shans për tu kualifikuar në EURO 2020 Spanja, Anglia, Republika çeke, Ukraina, Polonia, Franca, Turqia, Belgjika, Rusia, Italia, Suedia, Finlanda, Gjermania,
E TURPSHME/ Shikoni si e shan Ronaldo Sarrin (VIDEO) Raportet mes Cristiano Ronaldos dhe trajnerit Mauricio Sarri janë të acaruar. Një video e publikuar nga "Gazetta dell
Nuk mundët të alikoni për Lotarinë, një tjetër shans për të shkelur Amerikën ju pret (FOTO LAJM) Pas mbylljes së aplikimeve për Lotarinë Amerikane, ambasada në Tiranë ka një tjetër opsion se si mund të shkoni në SHBA.
SHBA i jep shansin e madh shtetit Europian Duke filluar nga 11 nëntori, polakët mund të shkojnë në SHBA dhe të qëndrojnë për 90 ditë pa patur nevojë për vizë, njof
Veleshnja akuza policit: Urdhëroi kallëzimin tim, bën kërdinë me 30 mln lekë në muaj Aktori i “Portokallisë”, ka publikuar disa video në Instastory dhe një status në Instagram ku deononcon shefin e policis
Pacolli ka një mesazh të qartë për Vuçiç: Ju keni vetëm një shans ta njihni Kosovën boshnjak “Face”, ka folur për zhvillimet politike në rajon, mundësitë për arritjen e një zgjidhje midis Kosovës dhe Serb
Zvicra, vendi i dytë më i mirë për të qenë grua Pas Norvegjisë, Zvicra radhitet e dyta në Indeksin e Grave, Paqes dhe Sigurisë 2019. Dhjetë vendet e para ishin të gj
U ble për 20 milion euro, Lazaro pret një tjetër shans nga Conte Në verë Interi pagoi më shumë se 20 milionë euro për ta marrë nga Hertha e Berlinit, por deri tani Valentino Lazaro ka l
Klitschko: Kam ende shanse të dueloj në Ring Është konsideruar si një nga boksierët më të mirë në të gjithë histoinë e këtij sporti. Ukrainas Wladimir Klitschko,
Koment: Zgjedhjet janë një shans i ri për Britaninë e Madhe Më në fund po lëvizin gjërat në Britaninë e Madhe. Atje është hapur rruga për zgjedhje të reja, ndërsa afati për dalje n
Deri te nishani, kaq shumë i ngjan artisja kosovare Elita Rudit (FOTO LAJM) Elita Rudi është padyshim një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar e që në fillim të karrierës ka rënë në sy pë
Zbulohet e vërteta e largimit të Rinës nga muzika, deklarata e menaxherit shokon fansat (FOTO LAJM) Në fillim të këtij muaj reperja shumë e komentuar dhe që pati shumë sukses, Rina Balaj u zhduk papritur nga rrjetet soci
Shpërthen ndaj tifozëve kapiteni Granit Xhaka, i shan dhe heq fanelën e Arsenal (VIDEO) Arsenali ka marrë vetëm një pikë në shtëpi, duke barazuar 2-2 me Crystal Palace në ndeshjen që u zhvillua në "Emirates".
Krijoi testin e diabetit, shkencëtari dëmshpërblehet me 2 milion paund pas 40 vjetësh Një shkencëtari i është dhënë 2 milion paund dëmshpërblim nga gjykata më e lartë në Mbretërinë e Bashkuar për shpikjen e
DW: Nga "gabimi strategjik" te shansi tjetër, si do tё ecet mё tej me pokerin e anëtarёsimit? Kryetarёt e shteteve dhe tё qeverive tё BE-sё kanё dёshtuar, sepse i refuzuan bisedi
I shantazhonte me një shqiptar, karabinieri shfrytëzonte të miturat Mediat italiane kanë bërë publike një histori tronditëse që ka të bëjë me një karabiniar i cili bënte edhe punën e fotog