999 rezultate për

shan

Balotelli shan shqip (VIDEO) Mario Baloteli nuk ndihet aspak i kompleksuar për të bërë reagimet nga më të çuditshmet. I njohur për sjelljet e pad
Bëni si të bëni, por këto nishane mos i prekni me dorë Shumë njerëz friksohen nga nishanët që kanë në trupin e tyre. Frika se mos ndoshta këta nishanë kanë natyrë kancerogjene
Binjaku humb luftën me kancerin, letra prekëse e vëllait Një binjak humbi vëllain e tij një javë para Krishtlindjeve. Në fakt, ishin shenjat e kancerit në tru, i cili ishte në f
Serbët masakruan mijëra shqiptarë, por Rama i jep Vuçiçit shansin të tregohet human pa kërkuar as falje Duket se masakrat e Serbisë ku mijëra shqiptarë të Kosovës humbën jetën në mënyra makabre, (viktima për të cilat Vuçiç k
Bëni kujdes, nishanet në trupin tuaj mund t’ju sinjalizojnë një rrezik të madh për shëndetin Një person, mesatarisht ka rreth 30-40 nishane në trupin e tyre. Për fat të mirë, nuk ka asnjë lidhje midis numrit të ni
A e dini se nishanet në trupin tuaj mund t’ju sinjalizojnë një rrezik të madh për shëndetin Një person, mesatarisht ka rreth 30-40 nishane në trupin e tyre. Për fat të mirë, nuk ka asnjë lidhje midis numrit të ni
Haradinaj: U munduan të më shantazhojnë mua e Kosovën, ua dhash fytyrës (VIDEO) Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, në emisionin “A Show”, me Adi Krastën, të transmetuar në televizionin T7, ka t
Nuk e paska harruar! Noizy i bën diss reperit që dikur e shante në emision (VIDEO) Noizy është padyshim një ndër reperët më të njohur e të suksesshëm, i cili vazhdon të sjellë hite në tregun muzikor.
Riatdhesohen 173 shqiptarë: Mos kërkoni azil, shanset për të fituar janë zero Policia e Shtetit ka vijaur operacionet e riatdhesimit për azilantët që kanë qenë në Francë. Në një njoftim për mediat,
Hidhet poshtë kërkesa, Benzema rrezikon burgun për shantazh Gjykata Supreme Franceze hodhi poshtë të hënën ankesën e sulmuesit të Real Madridit, Karim Benzema, për t’u çliruar nga
Ky është fshati ideal për t’i shpëtuar çdo tërmeti! Është ky një fshat i ndërtuar në vendet skandinave dhe është pëlqyer shumë nga banorët. Dihet që vendet e Skadinavisë
Mourinho tregon se përse i dha topin e ndeshjes talentit të Tottenhamit (VIDEO) Jose Mourinho ka zbuluar se përse i dha Tory Parrotit topin e ndeshjes në fitoren 5-0 të Tottenham Hotspurit ndaj Burnle
Gabim trashanik apo trukim i ndeshjes? (VIDEO) Në një ndeshje të futbollit në Kore të Jugut ka ndodhur një prej lëshimeve më të mëdha të vitit. Portieri i skuadrës
Rama i acaruar: S’bëhet shteti sa hap e mbyll sytë, hedhin helm sikur ujë Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për News24 nga qyteti i Durrësit, i cili ka qënë më i godituri nga tërmeti
Spektakël në Mestalla, Valencia dhe Chelsea ndajnë pikët (VIDEO) Është mbyllur në mënyrë fantastike sfida mes Valencias dhe Chelsea në “Mestalla”. Katër gola dhe shanse pafund, në një n
Hoqi taksën pa pyetur kryeministrin, Rama shan e i bërtet Shefqet Kastratit? Milioneri Shefqet Kastrati i cili menaxhon me kompaninë e tij “Rrugën e Kombit”, ka vendosur që të lirojë nga taksa prej
Sa janë shanset? Zero, ama këto fotografi do t’ju shkrijnë së qeshuri (FOTO LAJM) Ndonjëherë ndodh që rastësitë të jenë kaq të bukura dhe të vecanta sa të përfundojnë virale. Pikërisht të tilla fotog
Bamir Topi sulmon Ramën: I pangopur, në një vend tjetër s’do kishte shans "Në një vend tjetër nuk do të kishte shans që një kryeministër të mos ngopet. Këtu është cenuar në themel historia e dem
Kush e shantazhoi zëdhënësin e Metës? Ja çfarë thonë gazetarët investigativ Ditën e sotme, Meta ka pohuar në Facebook se zëdhënësi i tij, Tedi Blushi, është shantazhuar në emër të një ambasade të
Nishani flet pas takimit me Metën: Mësova fakte të pabëra publike Pas Berishës ditën e djeshme, Meta ka pasur një takim ditën e sotme me ish-Presidentin Bujar Nishanin. Ky i fundit, p