999 rezultate për

shan

Atletico dhe Sevilla ndajnë pikët, "Los Colchoneros" humbin tjetër shans për të rikthyer në Champions (VIDEO) Atletico e Madridit humbi një mundësi të mirë për t’u rikthyer në zonën Champions të renditjes, pasi nuk shkoi më shumë
Nisni një kapitull të ri, fytyra nuk mund t'ju a fal më këto gabime trashanike Më poshtë do të gjeni një listë me gabime që bëni çdo ditë, pa e kuptuar ç'mëkat po i bëni lëkurës. Ndoshta pas këtij ar
Tahiri në studion e "Pressing": Kush fiton mesfushën ka më shumë shanse për të fituar, Mala do luaj Ish-futbollisti, Ermal Tahiri në studion e Pressing është shprehur se ekipi që do fitojë duelet në mesfushë në ndeshjen
Bujar Nishani e quan Nexhmije Hoxhën "zonjë e zezë": Iku pa dhënë llogari për krimet Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD dhe ish- Presidenti Bujar Nishani ka komentuar vdekjen e Nexhmije Hoxhës, e cila u n
Zaev me mesazh për partitë e tjera: Nuk do të lejojmë kërcënime dhe shantazhe Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev ka dhënë një mesazh për partitë shqiptare. Ai ka folur pas nënshkrimit të koalicionit para
Wenger tregon arsyen pse Chelsea e deklasua nga Bayerni Ish-trajneri i Arsenalit ka komentuar humbjen qw pwsoi Chelsea ndaj Bayern Munchen nw "Stamford Bridge" duke zbehur shan
Shantazhi i adoleshentes për Balotellin, prokuroria merr vendimin Mario Balotelli ka dalë i pafajshëm nga akuza që i bëri një 18 vjecare në kohën kur italiane luante te Nice. Një vajz
"100 mijë euro ose do të denoncoj", Balotelli shantazhohet nga 18-vjeçarja Futbollistët e famshëm jo pak herë kanë qenë pre e shantazheve nga vajza me të cilat ata kanë pasur një marrëdhënie. Duk
Shtyhet gara e Formula 1 në Shangai, shkak koronavirusi Menaxhmenti i Formula 1, ka njoftuar se për shkak të epidemisë së koronavirusit në Kinë është shtyrë gara e cila ishte p
Zero shanse për azil! Riatdhesohen në Shqipëri 40 shtetas 40 shtetas shqiptarë janë riatdhesuar pasi kishin kërkuar azil nga Franca e Belgjika. Mesditën e sotme, nga Patrulla
Katër pikë nga Juventusi , Tare flet për shanset e Lazios këtë sezon Igli Tare është momentalisht drejtori më i mirë sportiv në Itali, shqiptari ka folur për super formën që po kalon Lazio.
Si u shtrembërua historia e filmit "Vajzat me kordele të kuqe", Nexhmija e bëri shoqen e saj spiune Tomorr Dosti është i biri i Hasan Dostit, ish-kreut të Komitetit për Mbrojtjen Kombëtare të dalë nga Konferenca e Mukje
"Zbehen" shanset për Cavanin, Atletico hedh sytë nga ylli i Arsenal Pasi janë shuar mundësitë për transferimin e Edinscon Cavani, Atleti tashmë po mendon për yllin e Arsenal. ‘Mundo Dep
U shanë në "Instagram", plas sherri në një bilardo në Tiranë (VIDEO) Një konflikt fizik ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Astirit, në Tiranë. Sipas një video të mbërritur në redaksi,
Sa më e shtrenjtë dasma, aq më të larta shanset për t'u divorcuar Sa më shumë para të shpenzohen për një martesë, aq më të larta janë shanset për divorc. Këto janë përfundimet e një stud
VV: LDK e ka shansin sot t'i përmirësojë gabimet Elvis Hoxha, anëtari i kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje ka shkruar para takimit të sotëm në mes të Albin Kurtit e Isa M
Ulen shanset e një transferimi të Tadibo te Milani, mbrojtësi afër skuadrës gjermane Milani nuk është tani favorit për të nënshkruar me Jean Claire Todibo. Mbrojtësi francez është në bisedime të avansuara
U vetëhelmua pas shantazheve për videot intime, lirohet nga burgu ish i dashuri i adoleshentes Gjykata e Beratit ka liruar nga burgu 17 vjeçarin Davide Kovaçi, i akuzuar se u bë shkak për vetëhelmimin me pesticide t
Vit i Ri Milan i njëjtë, nuk mjafton as Ibra (VIDEO) Milani nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola ndaj Sampdorias. Në 12 gjuajtjet e bëra në drejtim të portës fati n
Takimi Thaçi – Kurti, Kabashi: Ka shanse për marrëveshje Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti do të takohen sot. Në një lidhje