999 rezultate për

shan

Policia arreston 9 persona në Tiranë, një në kërkim Policia ka arrestuar 9 persona në Tiranë. Abceës.al shkruan se arrestimet janë bërë nga Sektori për Krimet Kompjuter
Mbroni nishanet nga dielli, rrezik për kancer lëkure Nëse vërejmë ndryshime në formën, madhësinë, ngjyrën e nishanit duhet t’i drejtohemi menjëherë mjekut dermatolog për vle
Zaev: Jam i gatshëm të bashkëpunoj me VRMO nëse BDI na shantazhon Mbrëmjen e djeshme në TV 24 Zaev deklaroi se do të flasë me BDI për formimin e qeverisë pas zgjedhjeve nëse heq dorë nga
Ambasadori amerikan në Beograd: Kosovës dhe Serbisë po i ofrohet një shans Ambasadori amerikan në Serbi, Anthony Godfrey ka thënë se SHBA’ja po ua ofron një shans Kosovës dhe Serbisë për të hapur
Sociedat - Real Madrid, formacionet e mundshme: "Galaktikë" kanë shansin të ngjiten në krye (FOTO LAJM) Los Blancos gjenden para një mundësie të artë për të barazuar pikët me lideren e La Ligas, Barcelonës. Barcelona të p
Kukësi mposhtet nga Laçi dhe "përshëndetet" me titullin Laçi vazhdon të jetë "macja e zeëzë" e skuadrës së Kukësit e cila shpeshherë në luftën për titull në këto vite është do
Do habiteni, 9 gabimet trashanike që bëjmë çdo ditë (FOTO LAJM) Ka shumë gjëra në jetë që na marrin shumë kohë në përgatitjen e tyre, më shumë seç duhet. E në të njëjtën kohë ndodh që
Jo vetëm poza provokuese, ish-mbesa e Nishanit tregon talentin (VIDEO) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Pas sherrit në studio, Rama nuk i ndahet as sot Bushatit: Qan e shan përditë! Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Facebook ka deklaruar se sipas tregjeve Shqipëria nuk u thye nga tërmeti
Mbesa e ish-presidentit Nishani me fotot provokuese: Këtu komandoj unë (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
UEFA i jep tjetër shanc Ligue 1, mund të rifillojë më 'Play Off' para 2 gushtit Shtëpia më e madhe e futbollit në Evropë, UEFA, i ka dhënë një mundësi interesante kampionatit francez. Ligue 1 vendo
Liverpool u eleminua, Klopp përcakton kampionin e ri të Champions Pas Bundesligës, është radha e Premier Ligës për të rinisur të luajë. Dhe në dy javët e fundit të mbetura të pushimit, J
Ky është monstra që shantazhoi dhe p*rdhunoi 15 vjeçaren (FOTO LAJM) Ky që shihni në foto është manjaku 65 veçar i cili përdhunoi bashkë me tre të rij 15 vjeçaren në Tiranë. Ngjarja e rë
E shanin për peshën, 18 vjeçarja i bën të pendohen me "shëndrrimin" (FOTO LAJM) Një 18-vjeçare ka pushtuar faqet e mediave të huaja falë sukesit që ka arritur për të humbur shumë kilogramë. Është f
I vranë djalin, babai mjek: E nxorri shoku në pritë, e qëlluan dhe u siguruan se e vranë Edmond Breshanaj, babai i Kristjan Breshanaj, i cili u vra në orët e vona të së shtunës së 23 majit, ka folur lidhur me
Rama i quan kafshë kritikët e tij: Unë nuk vras, vjedh, shpif apo shantazhoj! Kryeministri Edi Rama njihet për aftësinë e tij për t'u shprehur dhe kjo e ka ndihmuar më se shumti në këtë karrierë tas
Si u eliminua 25 vjeçari për hesapet e palara në Belgjikë Eliminimi i Kristian Breshanaj në Vlorë, dyshohet të ketë lidhje me të shkuarën e tij në Belgjikë. Kjo për faktin se, ng
E ardhmja e Ighalo në ajër, Man Utd dhe Shanghai nuk arrijnë marrëveshje Odion Ighalo mund të detyrohet të humbasë disa nga ndeshjet e mbetura të Man Utd pasi Shanghai Shenhua pret që sulmuesi
Dha shpirt në krahët e nënës, zbulohet e shkuara ''e errët" e 25 vjeçarit nga Vlora Detaje tw tjera zbardhen nga eliminimi i 25 vjeçarit nw Vlorw. Ai ishte djali i dytë i familjes Breshanaj. Kristian Bres
Djali i mjekut të njohur, ky është 25 vjeçari që u ekzekutua me kallash Kristjan Breshanaj është lajmëruar nga persona të tjerë dhe sapo ka dalë nga banesa e tij është qëlluar me armë zjarri a