999 rezultate për

shalsi

“Koncesionari dhe qeveria janë kapur në flagrancë” Deputeti socialist Eduard Shalsi, në seancën e sotme parlamentare u shpreh se minatorët kërkojnë të punojnë por jo nën k
Shalsi: Berisha is manipulating the outcome of the elections With the opening of the boxes, the Central Election Commission continues manipulating the outcome of Tirana, which clear
Shalsi: Berisha po manipulon rezultatin Me hapjen e kutive të tjera në KQZ po vijon manipulimi i rezultatit të Tiranës, që sipas tij flet qartë për fitoren e E
Vendimi i Kolegjit, reagon PS Pas zbardhjes së vendimit të Kolegjit Zgjedhor, Parti Socialiste ka reaguar duke hedhur akuza për manipulimin e zgjedhje
Shalsi: Jam i habitur dhe i befasuar Eduart Shalsi, deputet i Partisë Socialiste është shprehur i habitur dhe i befasuar nga vendimi i Kolegjit Zgjedhor i ci
Shalsi: Saliu e rrëzoi në 2006 projektin e tramvajit (VIDEO LAJM) Deputeti socialist Eduard Shalsi në një pronocim për mediat është shprehur se projekti i tramvajit që sot premtohet nga
Shalsi: Qeveria u grabit të ardhmen qytetarëve Partia Socialiste akuzoi sërish qeverinë se po u grabit të ardhmen qytetarëve. Duke folur me banorë të njësisë nr. 9, d
Shalsi: Unaza të ndërtohet pa u prishur Kopshti Deputeti i PS-së Eduard Shalsi ka reaguar sërish sot në lidhje me projektin e Unazës së Madhe që prek edhe një pjesë të
Protestë kundër prishjes së Kopshtit Botanik Paraditen e sotme në Tiranë, dhjetëra qytetarë kanë protestuar kundër prishjes së Kopshtit Botanik. Të pranishëm kanë q
Shalsi: Real oil smugglers are still free The deputy of Socialist party, Eduart Shalsi in a statement for the media reacted today about the arrests of 11 persons
Shalsi: Kontrabandistët e vërtetë të naftës, ende të lirë Deputeti i PS, Eduart Shalsi në një deklaratë për mediat reagoi sot në lidhje me arrestimet e 11 personave për kontraban
Shalsi: Në 18 shkurt, ti japim fund qeverisë Deputeti i PS-së Eduard Shalsi, pas akuzave të ndërsjellta nga PD-ja, në një konferencë për shtyp deklaroi se në datën 1
Shalsi: Basha përgjegjës për vrasjen e 3 civilëve në demonstratë Partia Socialiste ka akuzuar sot Ministrin e Brendshëm Lulzim Basha duke e bërë atë përgjegjës për vrasjen e tre civilëv
Shalsi: Së bashku, për t'i bërë barrikadë qeverisë Partia Socialiste vijon lajmërimin derë më derë të qytetarëve të kryeqytetit për të marrë pjesë në demonstratën popullor
Ruli favorizoi kompaninë e kromit askush s'reagon Deputeti i Partisë Socialiste Eduard Shalsi ka akuzuar sërish sot ministrin aktual të Bujqësisë Genc Ruli për favorizim
PS, Shalsi: Berisha fajtor për situatën Partia Socialiste ka akuzuar kryeministrin Sali berisha se është përgjegjësi kryesor për situatën e krijuar nga përmbytj
Tenderat e ilaçeve, “Megapharm” padit Shalsin për shpifje Kompania farmaceutike "Megapharm", shpk, depozitoi sot pranë Gjykatës së Lartë kallëzimin penal kundër deputetit sociali
PS sërish akuza ndaj ministrit Vasili Partia Socialiste ka vijuar sërish me akuzat për korrupsion ndaj ministrit të shëndetësisë Petrit Vasili duke ngritur nj
Shalsi: Pipero përfitues tenderash në Shëndetësi Deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Shalsi bën publike akuza të reja për përfitime tenderash në Shëndetësi. Sipas Shal
Shalsi: Vasili fsheh listën e barnave spitalore Deputeti socialist Eduard Shalsi deklaroi sot se një deputet i PS i ka kërkuar Ministrit të Shëndetësisë për ti vënë në