999 rezultate për

shalsi

PS: Pa bekimin e vajzës së Berishës, nuk mund të investosh në Shqipëri Partia Socialiste ka denoncuar sot me forcë korrupsionin e familjes kryeministrore, tashmë të dokumentuar edhe nga dëshm
Shalsi: Këta vjedhin hapur, ne do të vjedhim ndryshe (VIDEO) Gafa e deputetit socialist, Eduart Shalsi në emisionin Top Story të Sokol Ballës është bërë shkas për gallata të shumta
Shalsi: Ministria e Integrimit, 170 mijë $ për reklama Partia Socialiste ka vijuar edhe sot të servirë fakte të reja mbi atë që e quan "skandali i reklamës shtetërore", ku sip
Reklama shtetërore, Shalsi: 65% e fondeve për mediat e Berishës Deputeti i Partisë Socialiste Eduard Shalsi ka vijaur edhe sot të publikojë informacione të keqpërdorimit të paravë publ
Ministria e Bujqësisë, Shalsi: 400 mijë USD për reklamat zgjedhore Në vijim të akuzave të opozitës për reklamat shtetërore në favor të televizioneve proqeveritare, deputeti i PS-së, Eduar
Të tjera të dhëna mbi skandalin e reklamës shtetërore Partia Socialiste ka bërë të njohura të tjera detaje për shpërndarjen e reklamës shtetërore. Deputeti Eduart Shalsi iu r
PS: TV Klan po mbahet me paratë e Berishës Për të tretën ditë Partia Socialiste ka paraqitur dokumenta për skandalin me reklamën shtetërore, ndërsa kërkuar që krye
Reklama shtetërore, MM shpenzon 300 mijë dollarë për një koncert Partia Socialiste ka publikuar të tjera fakte të tjera në lidhje me skandalin e reklamës shtetërore. Deputeti Shalsi bër
Miliona euro për reklamë shtetërore Ministria e Brendshme ka harxhuar për reklama televizive 4,735,500 dollarë gjatë viteve 2006 -2012, para të cilat i janë
PS akuza qeverisë për rritjen e kriminalitetit Partia Socialiste ka akuzuar sërish sot qeverinë se është e paaftë për të parandaluar rritjen e kriminalitetit. Në një k
Zjarret, Shalsi: Situatë alarmante Partia Socialiste e ka cilësuar si alarmante situatën e krijuar nga zjarret në vend ndërsa ka akuzuar qeverinë për mosma
Shalsi letër Bashës: Anulo tenderin për blerjen e sistemit GIS Nënkryetari i grupit parlamentar të PS-së Eduard Shalsi përmes një letre drejtuar kryetarit të bashkisë së Tiranës Lulzi
Shalsi sent a letter to Gjana on their incident The deputy of Socialist party Eduart Shalsi through an open letter for the head of Productive Activities, Jemin Gjana u
Shalsi letër Gjanës për incidentin mes tyre Deputeti i partisë Socaliste, Eduart Shalsi nëpërmjet një letre të hëpur i është drejtuar kreut të këtij komisionit të V
Fyerje dhe ofendime mes Gjanës dhe Shalsit Deputeti i partisë Demokratike Jemin Gjana dhe ai i PS-së Eduard Shalsi kanë debatuar ashpër në Komisionin Parlamentar t
PS, mocion për Berishën dhe Topallin Grupi i deputetëve të PS-së do të diskutojë dhe vendosë javën që vjen në lidhje me një mocion besimi ndaj kryetares së K
Apeli tërheq vendimin për Shalsin Gjykata e Apelit ka kthyer vendimin e Shkallës së Parë që dënonte deputetin socialist Eduart Shalsi për shpifje. Sipas g
Përplasen 7 makina, dëmtohet edhe makina Shalsit Shtatë makina janë përfshirë në një aksident gjatë ditës së sotme ku njëra prej tyre edhe makina e deputetit të PS Eduar
Padia e Vokshit, Gjykata 1 milionë gjobë Braçes 1 milion lekë gjobë për deputetin e Partisë Socialiste, Erion Braçe. Gjykata e Tiranës ka gjobitur sot Braçen me 1 milio
21 Janari, përplasje mes PD dhe PS në Kuvend Ngjarjet e 21 Janarit janë bërë objekt diskutimesh gjatë seancës së radhës në Kuvend. Deputetë të maxhorancës dhe opozit