999 rezultate për

shalsi

Sherr në Kuvend, Spaho: I pafytyrë! Shalsi: Palaço! (VIDEO) Fyerje e ofendime mes deputetit të PS-së, Eduart Shalsi dhe kreut të komisionit të PD-së, demokratit Spaho. Mbledhja
Ligji i mbetjeve/ Shalsi: Do shqyrtohet në janar, të hapur për propozime Deputeti socialist dhe njëherësh kryetari i Komisionit të Veprimtarive Prodhuese, Eduart Shalsi, ka thënë se nuk ka ende
Importi i mbetjeve/ Shalsi: Keqardhje, është abuzuar me një çështje teknike Deputeti socialist Eduard Shalsi, në një prononcim për mediat lidhur me pr/ligjin e importit të mbetjeve në Shqipëri, i
Ligji i plehrave/ Shalsi: Ka ardhur përgjigjja e BE-së Pas mos dekretimit që i bëri presidenti Nishani, ligji për importin e plehrave do të rikthehet në Kuvend. Ndonëse sh
Shalsi "urdhëron" Metën: Vendos rregull në Kuvend! Deputeti Eduard Shalsi është rebeluar sot në Kuvend, ndërsa ka shpërthyer në kritika ndaj Ilir Metës. Ai shpërtheu kur n
Rama dhe Shalsi të stampuar në thasët e plehrave Një prej protestuesve ka gjetur një formë të veçantë për të shprehur indinjatën. Siç shihet edhe nga fotoja në fjalë
Turma ngre zërin ndërsa Rama pi kafe me Shalsin Me mijëra qytetarë janë mbledhur në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” për të protestuar kundër ligjit të plehrave, ndërsa
Shalsi sulmon Blushin: Hipokrit, kukuvajkë Eduard Shalsi, nismëtari i ligjit për importin e plehrave, në një intervistë për Panorama sot ka treguar se si ideja për
Pas “Ed Shalsit”, shtohen emrat e “shokëve” nëpër kazanë (FOTO LAJM) Janë shtuar emrat e politikanëve të tjerë nëpër kazanët e plehrave në Tiranë. Duket si rezultat i indinjatës së njerëzve
Plas gallata në rrjetet sociale me Ramën e Shalsin për ligjin e plehrave (FOTO LAJM) Projektligji mbi importin e mbetjeve që prej orëve të para të mëngjesit së sotëm ka qenë “mollë sherri” mes mazhorancës
Shalsi tërhiqet në momentin e fundit: Ligji i mbetjeve nuk është i imi Iniciatori i ligjit për mbetjet, Eduard Shalsi, është “shfajësuar” vetëm disa minuta para se Kuvendi ta kalojë atë në vo
KOMENT/ Po sot, kush po e financon ligjin e plehrave? Nga Albeu.com Për dy vite me radhë, 2011-2012 shoqëria shqiptare u përball me një debat të madh të konsumuar në
Shalsi letër Metës: Kuvendi po degradon! Deputeti Eduard Shalsi, i ka nisur një letër kryetarit të Kuvendit Ilir Meta dhe kryetarëve të grupeve parlamentare, ku
Pajtim mes maxhorancës dhe opozitës?! (FOTO) Seanca e parë e Kuvendit të Shqipërisë është mbajtur në një atmosferë jo kaq tensionuese. Jozefina Topalli ka mundur
Gjykata pushon padinë e Vokshit kundër Shalsit Gjykata e Tiranës ka vendosur të pushojë padinë civile të deputetes së PD-së, Albana Vokshi, e cila kërkonte 70 mijë eur
PS: Sistemi energjitik, dështimi i Berishës Rritja e çmimit të energjisë është renditur nga Partia Socialiste si një arsye më shumë që shqiptarët të mos votojnë në
PS: Industria, dështimi i radhës i qeverisë Partia Socialiste e ka cilësuar si të dështuar, strategjinë e qeverisë Berisha për zhvillimin e industrisë. Në një dekla
PS nuk njeh privatizimin e 4 HEC-eve Partia Socialiste nuk do të njohë privatizimin e 4 Hec-eve të ciliat sipas saj po e kryen nga qeveria në kundërshtim me
PS kërkon pezullimin e shitjes së hidrocentraleve Partia Socialiste ka kërkuar sot pezullimin e shitjes së 4 hidrocentraleve. Në një konferencë për mediat, deputeti i PS-
PS: Vajza e kryeministrit në konflikt interesi "Fëmijët e Kryeministrit, apo fëmijët e atyre që ushtrojnë funksione dhe detyra publike kanë të drejtë të bëjnë biznes,