999 rezultate për

shala

Nuk heq dorë Anxhelina, poston foto intime me deputetin Haxhi Shala (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare e cila jeton në Gjermani nuk ka ndërmend të ndalet për dashurinë e saj ndaj deputetit të Nismës Hax
OVL paralajmëron, do të ketë destabilitet Numri dy i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Migjen Shala, njëherësh anëtar i Parti
Zhvishet Iris Shala, pozon topless (FOTO LAJM) Modelja shqiptare duket se ka filluar angazhimet në projektet e reja. Iris Shala është një ndër modelet shqiptare që kar
Haradinaj: Jam habit për demarkacionin Kryeministri, Ramush Haradinaj ka pasur një debat të gjatë me deputetin e LDK-së, Kujtim Shala rreth demarkacionit dhe m
Anxhelina rrëfen pasojat e ndarjes nga deputeti Haxhi Shala Kete te diele musafire ne KOJSHIA SHOW ishine dy protagonistit e radhes: Ministri i Drejtesisë Abelard Tahiri dhe ish e
Avokati: Lumezi na qerasi me qebapë e djathë Ish-avokati i Enver Hasanit, Betim Shala, para dy jave ka dhënë deklaratë në Polici, në hetimin ndaj dosjes së provimit
Gjykata dënon policët e korruptuar Zyrtarët policorë Tafa Murseli e Arben Shala janë dënuar nga Gjykata në Prishtinë për marrje ryshfeti. Tafa Murseli e
Shala: S’ka asgjë të përbashkët mes Kosovës dhe Katalonjës Blerim Shala, këshilltar i Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ka komentuar shkurt situatën e fundit në Katalonjë, kra
Anxhelina zhvishet live në emision dhe tregon shenjat që i ka lënë deputeti Shala (VIDEO) Këtë të dielë mysafirë në KOJSHIA SHOW ishin dy protagonistët e radhës, Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri dhe ish e d
Thaçi dërgon këtë këshilltar në Beograd Blerim Shala do të jetë këshilltar dhe koordinator i presidentit Hashim Thaçi për dialogun me Serbinë. Megjithëse Pre
Rrëfimi prekës i 65 vjeçares që mposhti kancerin “Momenti më i vështirë në jetën time ka qenë kur në vitin 2003 e zbulova se jam e prekur nga kanceri në gji. Pasoi d
Blerim Shala rehatohet në kabinetin e Thaçit Koordinatori i përjetshëm i dialogut me Serbinë, Blerim Shala, i është bashkuar ekipit të Këshilltarëve të Presidentit H
Njëri mbron Kosovën e tjetri SHBA-në (FOTO LAJM) Vëllezërit nga Kosova, Nue dhe Robert Shala të dy janë ushtarë, por mbajnë uniformën e dy shteteve të ndryshme. “Nue
Anxhelina me mesazh pikëllues për dashurinë e humbur (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare në Gjermani, Angelina Shala zuri ballinat e mediave pas publikimit nga ana e saj të dis
Burri i deputetes Haxhiu nguc Haxhi Shalën për dashnoren, ja si i përgjigjet djali i tij Djali i deputetit të Kuvendit të Kosovës nga radhët e NISMA-s Haxhi Shala, Flakroni ka reaguar ndaj anëtarit të Lëvizjes
EKSKLUZIVE/ Flet Anxhelina, tregon se ka folur përsëri me deputetin Nga Ervin Shkulaku/Kosovë “Nuk ekzistojnë ndarje përfundimtare derisa ka një kujtim”- është një thënie për das
Anxhelina rikthehet përsëri me foto për deputetin Haxhi Shala (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare që jeton në Gjermani, Anxhelina Shala u bë temë në portalet pas pretendimeve të saj që kishte lidhj
Këngëtarja guxon dhe publikon foto me deputetin e martuar shqiptar: Është i dashuri im (FOTO LAJM) Përveç politikës, deputetet nga Kosova kohët e fundit po përfliten mjaft edhe për jetën e tyre private. Kështu depute
Djali i deputetit shqiptar kërcënon këngëtaren: Moj lavire, ai të përdori si lodër Anxhelina Shala sot ka publikuar disa fotografi ku shihet në krahët e deputetit të Nismës, Haxhi Shala, duke e quajtur a
Flet Anxhelina nga Gjermania: Me Haxhiun planifikonim te martoheshim, më mashtroi Anxhelina Shala, një vajzë që jeton në Gjermani, ka shokuar me disa foto në të cilat shihet në krah të deputetit të Nism