999 rezultate për

shala

Shala: Treguam çfarë identiteti ka Kosova Futbollisti i Kosovës, Shala në fund të ndeshjes ka thënë se treguan identitetin e Kosovës. • Do të thotë se jemi më
I detyronte të blejnë librin e tij, studentët kërkojnë shkarkimin e padagogut Studentët në Tiranë kërkojnë shkarkimin e pedagogut të Shkencave Sociale Zenel Shalari. Sipas studentëve, pedagogu i
Thirrja e ish-atletes rekordmene për sportistët: Largohuni nga Shqipëria Atletet Klodiana Shala dhe Luiza Gega, rrëfyen miqësinë dhjetë vjeçare, sakrificat, punën, përpjekjet për të arritur med
Humbi këmbën në aksident, Klodiana Shala i bën dhuratën më të bukur Thonë se dashuria e motrës për vëllanë nuk ka të sosur dhe këtë erdhi të na e vërtetonte në rubrikën “Ka një mesazh për
19 vjet nga rënia e Imer Shala-Rrapinit Familjarë dhe qytetarë të shumtë kanë nderuar veprën e dëshmorit, Imer Shala i njohur si Rrapini, në shënimin e 19 vjeto
Thaçi dërgon këshilltarin në Beograd, bëhet thirrje të formohet Asociacioni Blerim Shala, këshilltari i presidentit të Kosovës Hashim Thaçit, ka thënë se Prishtina e ka obligim formimin e Asociaci
Në këtë datë jepet fjala përfundimtare për Shefqet Krasniqin Fjalët përfundimtare në rastin ndaj ish-imamit të Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, do të jepen më 20 mar
Mbahet seanca gjyqësore për Shefqet Krasniqin Ish imami i Xhamisë së madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqit, ka dalë sot para gjyqit në Gjykatën Themelore të Prishtin
Njihuni me nofkat më interesante të ushtarëve së UÇK-së Kanë kaluar 18 vite që nga përfundimi i luftës në Kosovë. Gjatë luftës, shumë ushtarë dhe komandant të Ushtrisë Çlirimta
FSK jep detaje nga vrasja e pjestarit në Malishevë Policia ka njoftuar se pas mesnate në afërsi të shtëpisë së tyre në fshatin Plloqicë të Malishevës janë plagosur dy pers
Ish-futbollisti i Vllaznimit të Gjakovës shkëlqen në debutimin me Fenerbahçen Shqiptari nga Kosova, Adonis Shala ka kaluar me sukses provën te gjigandët e Fenebahçes dhe aktualisht është pjesë e eki
Deputeti i NISMA-s thotë se Limaj i ka meritat që Hashimi firmosi në Malin e Zi Haxhi Shala, deputet i Nismës, thotë se kryetari i kësaj partie dhe zëvendëskryeministri, Fatmir Limaj, është më meritor
Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, mungojnë serbët Ka filluar mbledhja e Kryesisë së Kuvendit me pikën e vetme të rendit të ditës, pra për caktimin e radhës për ratifikimi
Hallet e mbi 1 mijë pacientëve me epilepsi: QKUK-ja s’ka barna për ta Numri i personave të prekur me sëmundjen e epilepsisë në Kosovë, nga viti në vit po shënon rritje. Bazuar në të dhënat e
Tre politikanët e PDK-së që jetojnë me nga dy gra Legjislacioni në fuqi nuk e lejon martesën me më shumë se një person, por ky ndalim nuk u ka bërë aspak pengesë disa pol
Angelina Shala me rrobat e motrës së Kim Kardashian Angelina Shala për një kohë ishte emri më i lakuar në shoubizin shqiptar, për arsyet që tashmë dihen. Bukuroshja, ka kal
Ndryshohet ligji, Specialja nuk shfuqizohet Gjykata Speciale duhet t’i akuzojë edhe serbët, andaj po synohet plotësim – ndryshimi i Ligjit për Dhomat e Specializuar
Klodiana Shala nuk tërhiqet: Do ta birësoj me çdo kusht një fëmijë Sportistja e njohur Klodiana Shala ka qenë e ftuara e radhës në emisionin Rudina ku është rrëfyer edhe për një deklaratë
Klodiana Shala i kërkon publikisht shtëpi Erion veliajt: Po bie çatia mbi kokë Sportistja Klodiana Shala, e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, deklaroi se i ka kërkuar një nder kryebashkiakut të
Reagon Haxhi Shala lidhur me 26 vjetorin e martesës Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Haxhi Shala ka qenë në qendër të portaleve muajve të fundit lidhur me marrëdhënien e sup