999 rezultate për

shabani

Dy fjalë nga Armir Shkurti për ish kolegen: Do ta kisha vrarë, por s'jemi nga ata burra… Pas denoncimit në emisionin investigativ "Stop" për ushtrimin e dhunës ndaj një fëmije 3 vjeçar nga Anjeza Shabani, vëme
Pronarja e kopështit shpërthen në lot: Nuk e dija që ishte autik Tashmë është hedhur dritë mbi dëshminë e administratores së kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, e cila u filmua nga emisio
Ja sa vite burg rrezikon pronarja e kopështit që dhunoi fëmijën 3 vjeç (FOTO LAJM) Pas publikimit të pamjeve filmike të regjistruara me kamera të fshehtë nga emisioni “Stop”, ndaj edukatores së kopështit
Arrestohet Anjeza Shabani, pronarja e kopshtit që dhunonte fëmijën 3 vjeçar Pas hetimeve qe kishte nisur kryeprokurori i Tiranës Petrit Fusha, gjatë kohës që videoja ishte ende në transmetim n Tv
PROFIL/ Ja kush është administratorja që ushtronte dhunë ndaj fëmijës 3 vjeç Anjeza Shabani është administratorja e një kopshti privat në Tiranë, video e së cilës duke dhunuar në mënyrë mizore një
EKSKLUZIVE / Së shpejti vijnë në Shkup 3 përmendoret shqiptare (FOTO LAJM) Statuja e Josif Bagerit, Pjetër Bogdanit dhe Nexhat Agollit së shpejti do të arrijnë në Shkup për t'u vendosur në qendër
Vendosja e përmendoreve shqiptare, Shabani takon kreun e komunës Qendër Sot, ministri i vetëqeverisjes lokale z.Lirim Shabani pati takim pune me kryetarin e komunës Qendër z.Andrej Zhernovski,
Historia e njeriut që “lëkundi” raportet Kosovë–SHBA (FOTO LAJM) Shenja e gishtit tregues që i kishte mbetur në ngjitësin e përdorur për mbështjelljen e eksplozivit TNT, është prova që
Gjermani i UÇK-së: Të shporret ambasadori amerikan! (VIDEO) Ronald Bartezko ish ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës me origjinë gjermane shprehet se ka disa ditë që ka nisur nj
BDI në Veles, Shabani: Ne nuk merremi me fyerje, ne ofrojmë projekte konkrete Një delegacion i BDI-së i kryesuar nga ministri i Pushtetit Lokal, Lirim Shabani, deputetë dhe funksionarë tjerë partiak
Shabani: Afro 3 milionë euro për realizimin e projekteve nëpër komuna Në takimin e sotëm me gazetarë, ministri i Pushtetit Lokal, Lirim Shabani, tha se, pas perfundimit të thirrjes se parë,
Ministri Shabani vizitoi Komunën e Bogovinës (FOTO LAJM) Sot ministri për vetëqeverisje lokale, Lirim Shabani, qëndroi për vizitë në komunën e Bogovinës ku u takua me kryetarin
Ministri Lirim Shabani vizitoi Odën Ekonomike të MVP Në kuadër të “Javës për decentralizim dhe zhvillim regjional, ministri Lirim Shabani sot vizitoi Odën ekonomike të Maqed
Ministri Shabani në Tetovë, inaugurohet Qendra për zhvillimin rajonal të Pollogut (FOTO LAJM) Pas vizitës në Universitetin e Tetovës, Ministri për Vetëqeverisje Lokale, Lirim Shabani, në kuadër të aktiviteteve të n
Ministri Lirim Shabani vizitoi Universitetin e Tetovës (FOTO LAJM) Ministri për vetëqeverisje lokale, Lirim Shabani, në kuadër të aktiviteteve të ngjeshura të "Javës për decentralizim dhe
Ministri Lirim Shabani viziton Çairin (FOTO LAJM) Ministri për vetëqeverisje lokale Lirim Shabani, në kuadër të aktiviteteve të cilkësuara si "Java e decentralizimin dhe
Ministrat Izairi dhe Shabani takojnë kryetarin e komunës së Kumanovës Javën e ardhëshme komuna e Kumanovës do të bëj thirje publike për projektin themelor, i cili do të financohet nga Minist
Ministri Shabani në Kosturnik të Kumanovës Ministri për vetëqeverisje lokale, Lirim Shabani, vizitoi sot vendbanimin e posaformuar Kosturnik, të komunës së Kumanov
Në nëntor aktakuzë ose fund hetimesh për Ukë Rugovën Në nëntor Prokurorisë Speciale i përfundon afati dyvjeçar i hetimeve ndaj Ukë Rugovës dhe 9 personave tjerë. Deri atëhe
Ministri Shabani inaguron në Orizare qendrën për fëmijët me nevoja specifike (FOTO LAJM) Ministri për vetëqeverisje lokale z. Lirim Shabani sot mori pjesë në hapjen solemne të çerdhes për fëmijë me nevoja të v