999 rezultate për

shabani

Konfirmohet aktakuza ndaj Ferid Aganit Gjykata Themelore në Prishtinë, për herë të dytë, ka konfirmuar aktakuzën ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Ferid Agan
Vrasje, mashtrim e zjarrvënie, bukuroshet shqiptare që ranë në burg (FOTO LAJM) Të reja, të bukura e me një karrierë të lakmuar, historitë e bukurosheve shqiptare që përfunduan pas hekurave të burgut
Sot varroset aktorja shqiptare që u vra në SHBA Aktorja shqiptare, Adea Shabani, e cila një muaj pasi ishte zhdukur u gjet e vdekur, do të varroset sot në Shkup. Tru
Janakisevski tregon arsyen për kërkesën e shtyrjes së seancës Kam të caktuar gjykime, vetëm dy ditë kam mundësinë për të inspektuar provat e PSP, prandaj i kërkoj gjykatës të lejojë
Shokon olicia: Gjetëm trupin e groposur të aktores shqiptare, dyshimet kush e vrau Zyrtarët e policisë në Los Angelos thanë se besojnë se kanë gjetur trupin e aktores dhe modeles nga Maqedonia, Adea Shab
E zhdukur prej 1 muaji, zbardhet fati tragjik i aktores shqiptare në SHBA (FOTO LAJM) Policia amerikane ka zbardhur ngjarjen tragjike në Los Angelos ku aktorja shqiptare Adea Shabani ka prej disa kohësh e z
Reagon policia: Operacioni nuk u drejtua nga Shabani Policia e Kosovës (PK) e adreson këtë informacion zyrtar për media me qëllim të informimit të drejtë të opinionit publik
Kapi Gjuriçin: Kush është Mentor Shabani, "armiku" i sotëm i mediave serbe? Mediat dhe autoritetet serbe e kanë filluar gjahun për njerëzit që dje drejtuan aksionin e jashtëzakonshëm policor për a
E vrau i dashuri, zbulohet fati tragjik i aktores shqiptare në SHBA Aktorja nga Maqedonia, Adea Shabani, e cila është raportuar e zhdukur prej shumë kohës, besohet se ka vdekur. Mediat
Adea Shabani dyshohet që ka vdekur, i dashuri i saj kryen vetëvrasje I dashuri i aktores së njohur shqiptare, Adea Shabani këtë te ënjtë ka kryer vetëvrasje pas u përndjek nga policia, shkr
Asambleistja hidhëron Vetëvendosjen Asambleistja e lëvizjes Vetëvendosje, në Komunën e Gjilanit, Festa Shabani, nga sot do të vazhdojë punën si asamblesite
Zhduket një i moshuar në Kaçanik (FOTO LAJM) Personi me emrin, Vesel Bulica nga fshati Shtrazë i Kaçanikut është zhdukur tash e tre ditë. Bulica, i lindur me 12.0
Vrasje, mashtrim e zjarrvënie, bukuroshet shqiptare që ranë në burg (FOTO LAJM) Të reja, të bukura e me një karrierë të lakmuar, historitë e bukurosheve shqiptare që përfunduan pas hekurave të burgut
Plas sherri në Aleancë, dega e Butelit ofendon e fyen Arben Taravarin Sa po afrohet kongresi i parë i partisë së Selës, ashtu po shtohet numri i individëve dhe degëve të dorëhequra dhe të re
Merrte para në këmbim të testit së patentës, dënohet nga gjykata Gjykata Themelore në Gjakovë, të hënën, e ka dënuar me dy mijë euro gjobë, ekzaminerin Luan Haxhishabani, pasi është shp
Moderatorja flet për herë të parë për arrestimin e motrës së saj, Anjeza Shabanit Dajana Shabani moderatora e Ora News, ka folur për herë të parë për arrestimin e Anjeza Shabanit, e cila dhunonte sistem
Talenti shqiptar habit Bayernin me performancën e jashtëzakonshme në miqësore (VIDEO) Bayern Mynchen ka zhvilluar sot një miqësore për fazën përgatitore të dimrit duke fituar me shifrat 5-3 kundër ekipit të
E plagosura nga plumbi qorr: Mos festoni me armë (VIDEO) Aida Shabani që u plagos nga një plumb qorr apeloi që të mos festohet me armë. Aida Shabani, një e plagosur nga plumb
Përfundon numërimi në Dragash, PDK merr 230, LDK asnjë votë Ka përfunduar numërimi i votave me postë për komunën e Dragashit. Shumica e këtyre votave ka shkuar për Shaban Shaban
PDK prin me numrin e votave për Dragash Në rinumërimin e 35 vendvotimeve nga zgjedhjet për kryetar të Komunës së Dragashit, po prinë kandidati i PDK-së, Shaban