999 rezultate për

shabani

Cana: Kam kontaktuar me familjen e Shabanit, ja cilën kombëtare mund të zgjedhë Shqipëria nis edicionin e ri për Ligën e Kombeve me synimin për të arritur në Europian, ndërkohë që për të nis edicioni
Shqipëria dhe Kosova në luftë për Meritan Shabanin Meritan Shabani është një nga talentet e shumtë që po rrit klubi gjigant gjerman, Bayern Munchen dhe që po tërheq vëmend
Kosova kërkon të bindë talentin e Bayernit Meritan Shabani është talenti kosovar që aktivizohet te skuadra e Bayernit. Mesfushori me tipare sulmues, ka të ardhme p
Meritan Shabani nënshkruan kontratë profesionale me Bayern Munich Meritan Shabani ka nënshkrua me klubin e Bayern Munich që e mbanë të lidhur deri në vitin 2020. Pas nënshkrimit të kontr
Talenti shqiptar debuton me Bayern Munich Të shumtë janë talentet shqiptar që luajnë me klube të rëndësishme Europiane dhe kanë një të ardhme tepër premtuese. Një
Konfirmohet aktakuza ndaj Ferid Aganit Gjykata Themelore në Prishtinë, për herë të dytë, ka konfirmuar aktakuzën ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Ferid Agan
Vrasje, mashtrim e zjarrvënie, bukuroshet shqiptare që ranë në burg (FOTO LAJM) Të reja, të bukura e me një karrierë të lakmuar, historitë e bukurosheve shqiptare që përfunduan pas hekurave të burgut
Sot varroset aktorja shqiptare që u vra në SHBA Aktorja shqiptare, Adea Shabani, e cila një muaj pasi ishte zhdukur u gjet e vdekur, do të varroset sot në Shkup. Tru
Janakisevski tregon arsyen për kërkesën e shtyrjes së seancës Kam të caktuar gjykime, vetëm dy ditë kam mundësinë për të inspektuar provat e PSP, prandaj i kërkoj gjykatës të lejojë
Shokon olicia: Gjetëm trupin e groposur të aktores shqiptare, dyshimet kush e vrau Zyrtarët e policisë në Los Angelos thanë se besojnë se kanë gjetur trupin e aktores dhe modeles nga Maqedonia, Adea Shab
E zhdukur prej 1 muaji, zbardhet fati tragjik i aktores shqiptare në SHBA (FOTO LAJM) Policia amerikane ka zbardhur ngjarjen tragjike në Los Angelos ku aktorja shqiptare Adea Shabani ka prej disa kohësh e z
Reagon policia: Operacioni nuk u drejtua nga Shabani Policia e Kosovës (PK) e adreson këtë informacion zyrtar për media me qëllim të informimit të drejtë të opinionit publik
Kapi Gjuriçin: Kush është Mentor Shabani, "armiku" i sotëm i mediave serbe? Mediat dhe autoritetet serbe e kanë filluar gjahun për njerëzit që dje drejtuan aksionin e jashtëzakonshëm policor për a
E vrau i dashuri, zbulohet fati tragjik i aktores shqiptare në SHBA Aktorja nga Maqedonia, Adea Shabani, e cila është raportuar e zhdukur prej shumë kohës, besohet se ka vdekur. Mediat
Adea Shabani dyshohet që ka vdekur, i dashuri i saj kryen vetëvrasje I dashuri i aktores së njohur shqiptare, Adea Shabani këtë te ënjtë ka kryer vetëvrasje pas u përndjek nga policia, shkr
Asambleistja hidhëron Vetëvendosjen Asambleistja e lëvizjes Vetëvendosje, në Komunën e Gjilanit, Festa Shabani, nga sot do të vazhdojë punën si asamblesite
Zhduket një i moshuar në Kaçanik (FOTO LAJM) Personi me emrin, Vesel Bulica nga fshati Shtrazë i Kaçanikut është zhdukur tash e tre ditë. Bulica, i lindur me 12.0
Vrasje, mashtrim e zjarrvënie, bukuroshet shqiptare që ranë në burg (FOTO LAJM) Të reja, të bukura e me një karrierë të lakmuar, historitë e bukurosheve shqiptare që përfunduan pas hekurave të burgut
Plas sherri në Aleancë, dega e Butelit ofendon e fyen Arben Taravarin Sa po afrohet kongresi i parë i partisë së Selës, ashtu po shtohet numri i individëve dhe degëve të dorëhequra dhe të re
Merrte para në këmbim të testit së patentës, dënohet nga gjykata Gjykata Themelore në Gjakovë, të hënën, e ka dënuar me dy mijë euro gjobë, ekzaminerin Luan Haxhishabani, pasi është shp