999 rezultate për

seriali

"Lugina e Ujqve" nga 24 korriku në Vizion Plus (VIDEO) Nga 24 korriku fillon transmetimi në Vizion Plus i serialit më të shikuar turk, "Lugina e Ujqve". Seriali i ri, do të tr
"Lugina Ujqërve" vjen në Vizion Plus Seriali më i shikuar në Turqi dhe jashtë saj, "Lugina Ujqërve" do të fillojë së transmetuari së shpejti në Vizion Plus.
Bleona luan në serial me Steven Seagal Revista Albaniac raporton se këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti do të interpretojë rolin e Lunës, në serialin t
Hugh Grant refuzon serialin "Two and a Half Man" Sipas Deadline Hollywood, Hugh Grant-it i ishte ofruar zëvendësimi i Charlie Sheen në Two and a Half Man. Ai ka pasur
Nderron jete Xhon Forsajt, ylli i serialit "Dinastia" Xhon Forsajt, aktori akerikan i njogur për rolin e pasanikut të naftës në serialin televiziv “