999 rezultate për

seriali

Njihuni me agjentin rus i cili ka pseudonimin “shqiptari” Një agjent rus është “pagëzuar” me pseudonimin “shqiptari” Por, një analizë e thjeshtë tregon që nuk ka lidhje me vendin
7 vite nga seriali i famshëm "India", ja si duken sot aktorët kryesorë (FOTO LAJM) Pas serialit të famshëm "O clone" në vitin 2002, një tjetër sukses brazilian mbërtheu gjithë shikuesit anembanë botës.
Aktorët turq që u dashuruan edhe në realitet (FOTO LAJM) Disa nga aktorët protagonistë të filmave dhe serialeve bëhen miq dhe eruajnë miqësinë e tyre me vite. Disa të tjerë mund
Aktorja 73 vjeçare sfidon vajzat e reja, por përballet me sëmundje (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajnë mend nënën e Elifit në Serialin “Diamante dhe Dashuri”. Media turke raporton se pavarësisht se konkur
Rovena Dilo, aktore në serialin më të ri shqiptar (FOTO & VIDEO) Është publikuar së fundmi edhe trajleri i serialit shqiptar "Ti mund të më quash Xhon", i cili do të ketë premierën e ti
Seriali i vrasjeve në Tepelenë/ Çfarë fshihet në raportin konfidencial të SHISH Prokuroria e Krimeve të Rënda, e cila arrestoi dy zyrtarët e policisë të dyshuar si bashkëpunëtorë të kultivuesve të kan
"Elifi" drejt divorcit? Ka kohë që flitet për një krizë në martesën e Tuba-s, e dashur për shqiptarët me rolin e Elifit në serialin “Diamante dh
Me çfarë po merret tani “Hyrrem”? (FOTO LAJM) Aktorja e njohur turko-gjermane Meyrem Uzerli është kthyer para publikut me një projekt të ri, pas përfundimit të serial
Brenda vilës luksoze të Amit dhe Ermalit, ja ç'po ndodh... Sot ka nisur seriali më i ri shqiptar ‘Skëndërbeg’. Publiku ka një interes të vecantë për këtë serial që na kthen pas
Ju kujtohet vajza e Zhades te seriali "Kloni", nuk do ta besoni sa është rritur (FOTO LAJM) Giovanna Antonelli, ose siç e njohim ndryshe me emrin Zhade, është një artiste që do të mbahet mend gjatë, pasi ajo mbër
DYSHIMI/ Atentati në Fier dhe seriali i vrasjeve të grupeve rivale nga Tepelena (FOTO) Nelgert Pata është akuzuar për një serë veprash kriminale, por gjithashtu ka qenë i dyshuar si i implikuar në vrasjen e
10 faktet e parashikuara nga seriali Simpsons (VIDEO) Simpsons, seriali më i dashur për fëmijët dhe të rriturit, ditën e sotme po bëhen hit në internet për shkak të një lloj
Zhvishet “Gylseren” (FOTO LAJM) Largimi i aktores Nurgul Yesilcay nga seriali “Fate të kryqëzuara” (“Paramparça”), i zhgënjeu në masë të madhe fansat e
Behluli dhe Elifi në një serial, ja detajet Aktorja Tuba Buyukustun, e njohur si Elifi e serialit “Diamante dhe Dashuri” dhe Kivanc Tatlitug, i serialit “Dashuri e
Ja kush është seriali që theu rekordet në Çmimet Emmy Seriali “Game of Thrones” triumfoi në ndarjen e Çmimeve Emmy me plot 12 fitore. Prej transmetimit të parë, “Game of Thro
Ju kujtohet Spillo? Ja se çfarë bën aktori sot (FOTO) Fëmijët gjatë viteve '90 e kujtojnë mjaft mirë Spillo e “Amico mio”, një aktor i cili i ka dhënë plot ngjyrime fëmijëris
Ja me kë është martuar Lukasi i Zhades (FOTO LAJM) Shumëkush prej nesh e mban mend serialin “Kloni”, i cili vite më parë pati një shikueshmëri të madhe në Shqipëri. Ky ser
Ozani me Gylserenin miq për kokë jashtë serialit (FOTO LAJM) Marëdhënia e Ozanit me Gylserenin në serialin “Fate të kryqëzuara” nuk është asnjëherë e shkëlqyer, por ja që krejt e ku
KRONOLOGJIA/ Seriali i vrasjeve që çoi drejt shuarjes familjen Beqiri Saimir Beqiri, i gjetur i vrarë në orët e para të mëngjesit të së hënës pranë biznesit të tij në Elbasan dyshohet të jet
Vetëvaret aktorja e famshme e serialit të njohur indian Për shkaqe ende të paqarta, një ndër aktoret më të famshme indiane i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në shtëpinë e