Përleshet me grabitësit pronari i shtëpisë në Durrës
999 rezultate për

seriali

Dy aktorët turq në garë të fortë mes tyre, Xhesuri apo Ertugruli?! Nëse do të pyesnim fansat se cilin prej aktorëve do të preferonin sigurisht që zgjedhja do të ishte e vështirë! Por kur
Seriali Coutinho vazhdon, ja si raportohet ngjarja ditët e fundit Transferimi i Coutinhos te Barcelona duket se po rezulton një nga telenovelat më të gjata, pasi ka filluar që në verën e
Aktorja po tretet nga dita në ditë (FOTO LAJM) Lajme jo të mira vijnë nga një prej aktoreve të “Diamante dhe Dashuri”. Bestemsu Ozdemir, e cila ka luajtur rolin e N
Kur përfundon seriali turk Ertugruli? Seriali “Ertugrul” ka nisur transmetimin e sezonit të 4-rt në Turqi, ndërsa së shpejti seritë e reja do të vijnë edhe n
Rama ndjekës i serialit me mafiozë dhe kartele drogë, gazetari e ironizon publikisht Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar i ftuar në Nës24 se Kryministri Edi Rama momentalisht ndjek një serial, su
Lajmi shokues në sezonin e ri për fansat e ‘Ertugrul’, vdes aktori kryesor i serialit Duket se sezoni iri i serialit Ertugrul do të vijë me një surprizë të pakëndshme për fansat. Përmes trailerit të ser
Producenti i serialit më të përfolur të momentit gjendet i vrarë Teksa të gjithë po shijojmë sezonin e 3-të të serialit “Narcos”, për të cilin po flasin të gjithë tashmë, grupi i xhirim
Disa detaje për "Game Of Thrones" që nuk i dinit Game of Thrones nuk është vetëm show televiziv më i ndjekur në botë. Ky serial është ndër më revolucionarët të realizuar
Koha kur Çiljeta luante në serialin "Njerëz dhe Fate" (VIDEO) "Njerëz dhe Fate" është një nga serialet më të ndjekura shqiptare. Të gjithë e njohin personazhin kryesor Florin (in
“Bufi i Kafenesë” reagon ndaj deklaratave të Milaim Zekës Një status i ish- gazetarit dhe tani deputet Milaim Zeka,ka nervozuar aktorin e njohur Fatmir Spahiu. Zeka përmes një
Ezel dhe Ejshan sërish bashkë (FOTO LAJM) Ndjekësit telenovelave në Shqipëri padyshim që e dinë shumë mirë se kush është Ezeli apo Ejshani pasi ata rrembyen zemr
Dy producentet shqiptare të Hollivudit flasin për serialin e tyre të fundit (FOTO LAJM) Dy artistet e njohura shqiptare në Hollivud, Greta dhe Vilma Zenelaj, themeluese të Colored Film kanë dhënë detaje mbi
Seriali i njohur parashikoi djegien e kullës së Londrës 24 vite më parë (Video) Rrethanat tragjike të zjarrit të javës së kaluar në Grenfell Towr në Londrën Jugore ishin parashikuar në një episode të
E mbani mend "Korronadon" e serialit "Për ty"? Ja sa ndryshon ai në jetën reale (FOTO LAJM) Ai ka fituar me siguri shumë njerëz që e urrejnë për shkak të rolit të tij të keq në telenovelën meksikane të vitit 2002
E mbani mend Saidin e serialit "Klon"? Nuk do ta njihni sot! (FOTO LAJM) Mbase e keni harruar Saidin, por nuk mund ta mohojmë se ai ka ndryshuar. E mbajmë mend për rolin e Saidit në serial “Klo
Aktorja e njohur turke uron muajin e Ramazanit në gjuhën shqipe (FOTO LAJM) Aktorja Gaye Trugut, e njohur më shumë për publikun shqiptar me rolin e Baharit në serialin “Më fal”, është ndër aktoret
Njihuni me agjentin rus i cili ka pseudonimin “shqiptari” Një agjent rus është “pagëzuar” me pseudonimin “shqiptari” Por, një analizë e thjeshtë tregon që nuk ka lidhje me vendin
7 vite nga seriali i famshëm "India", ja si duken sot aktorët kryesorë (FOTO LAJM) Pas serialit të famshëm "O clone" në vitin 2002, një tjetër sukses brazilian mbërtheu gjithë shikuesit anembanë botës.
Aktorët turq që u dashuruan edhe në realitet (FOTO LAJM) Disa nga aktorët protagonistë të filmave dhe serialeve bëhen miq dhe eruajnë miqësinë e tyre me vite. Disa të tjerë mund
Aktorja 73 vjeçare sfidon vajzat e reja, por përballet me sëmundje (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajnë mend nënën e Elifit në Serialin “Diamante dhe Dashuri”. Media turke raporton se pavarësisht se konkur