999 rezultate për

seria

"Dark", një serial mes arsyes dhe absurdit, fizikës dhe metafizikës, kohës përballë kundërkohës Nga Alban Tufa Kompleksiteti njerëzor mbi rrjedhën e kohës "Sikur ta ktheja kohën pas..." është një frazë që shp
Llorente afër rikthimit në Seria A Sipas "Sky Sports", Fernando Llorente mund të kthehet në Itali tek Fiorentina.Pasi kaloi dy vjet në Angli tek Tottenhami
ZYRTARE/ Mbrojtësi i Barcelonës transferohet në Seria A Skuadra e Sampdorias ka prezantuar mbrojtësin Jeison Murillo që sezonin e kaluar luajti në huazim te Barcelona. 27-vj
E DHIMBSHME/ Klubi legjendar përjashtohet nga Seria B, rikthehet skuadra e sulmuesit shqiptar Këshilli Federal i Federatës Italiane të Futbollit ka vendosur sot përjashtimin e Palermos nga Seria B, për probleme adm
Rikthehet "Casa de papel", kur do të fillojë sezoni III Sezoni i tretë i “La Casa de Papel”, seriali më i shikuar në Netflix që nuk është në gjuhën angleze, u prezantua në Madr
Aktorja e "Game of Thrones" rrëfen prapaskenat e serialit: "Ishte e shpifur" (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë sa ditë mund të rezistoni ju pa larë flokët?! Si mendoni se do ndiheshit nëse nuk do t’i lanit
Aktori i famshëm i serialeve Turke deklaron se është shqiptar (FOTO LAJM ) Aktori turk i serialit "Një pjesë e imja" që mbajti mbërthyer pak kohë më parë gjithë publikun shqiptar para ekranit, Se
Mbrojtësi i Kombëtares nënshkruan me klubin e Seria A Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Kastriot Dermaku, do të luajë në sezonin e ardhshëm me Parmën, në Serinë A italiane.
Rrahmani zyrtarisht futbollist i klubit të Seria A Amir Rrahmani është edhe zyrtarisht futbollist i Hellas Veronës. Pasi i kreu vizitat mjekësore, mbrojtësi kosovar ka nën
Skuadra e njohur e Serisë A shfaq interes për mbrojtësin kosovar Thashethemet rreth të ardhmes së tij kanë marrë një kthesë të pabesueshme. Amir Rrahmani, ish-mbrojtësi i Partizanit mun
Lukaku: Seria A një ëndërr, unë e kam marrë vendimin tim Romelu Lukaku shënoi dy herë në fitoren 3-0 të Belgjikës përballë Skocisë, mbrëmjen e djeshme në sfidën e vlefshme për e
Zyrtare: Buffon largohet nga PSG, rikthehet në Seria A Legjenda e futbollit, Gianluigi Buffon ka njoftuar se nuk do të vazhdoj kontratën me PSG-në. Ish-portieri i Italisë d
Ylli i Seria A dëshiron Interin, klubi kërkon shumë marramëndëse Ndërsa Juventusi dhe AC Milan janë afër emërimit të trajnerit të tyre të ri, Interi tashmë po mendon për nënshkrimet e p
Verona rikthehet në Seria A Verona ka përmbysur disavantazhin e dy golave të ndeshjes së parë duke fituar 3-0 ndaj Cittadella në ndeshjen e kthimit
Diego Costa kërkohet nga klubi i Seria A Napoli do të ketë një verë të nxehtë, kjo pasi ekipi i Ancelottit do të futet në merkato fuqishëm, duke parë se Interi d
Portierët më të mirë në Seria A, renditje surprizë për Strakoshën Portieri i Lazios, Thomas Strakosha, është një nga më të mirët në Itali. Lacialët kanë shumë besim tek ai dhe trajneri I
Skuadra e Seria A shfaq interes për mbrojtësin kuqezi Shkëlqimi i Kastriot Dermakut në radhët e Cosenza nuk ka kaluar pa u vënë re nga skautët e futbollit italian. Mbrojtë
Cech do largohet, Leno nuk bind, Arsenali sytë nga Seria A Arsenali po kërkon për një portier. Kontrata e Petr Cech përfundon në fund të sezonit, ndërsa gjermani Leno nuk bind. Dr
Balla ironizon protestën e opozitës, tregon pjesmarrjen e ulët me pamje nga droni (VIDEO) Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka postuar një rrjetin social Facebook një video sipas
De Gea nuk rinovon, United hedh grepin në Seria A Manchester United është në kërkim të një portieri. David De Gea nuk ka pranuar që të rinovojë kontratën, e cila i përfun