999 rezultate për

seria

Nagatomo pranë rikthimit në Serinë A Rikthimet e futbollistëve në Seria A duket se nuk kanë përfunduar me mbërritjen e Zlatan Ibrahimovic te Milani. Suede
Erdhi "Lokomotiva", seriali 100% shqip së shpejti në Kinema Nëse ju kanë munguar serialet shqip, kemi një lajm të mirë për ju. Një prodhim 100 % shqiptar është rrugës dhe shumë
Golashënuesi më i mirë i dekadës në Seria A, vendin e parë e mban "njeriu gol" Seria A ka kaluar shumë emra të mëdhenj vitet e fundit dhe ka parë sulmues të niveleve të larta, por i pari që kryeson l
Kërcënohet me jetë presidenti i klubit të Seria A (FOTO LAJM) Presidenti i Sampdoria, Massimo Ferrero, nuk po gjen paqe. Në qytetin e Gjenovës është vendosur gjatë natës një parullë
Mustafi i ka ditët e numëruara, klubi i Seria A interesohet për të Ditët e Shkodran Mustafit tek Arsenali janë drejt fundit. Paraqitjet e dobëta në fushën e lojës apo dhe humbja e besimit
Etrit Berisha, pjesë e 20 lojtarëve më të mirë në Seria A Etrit Berisha bëri një lëvizje në merkaton e verës duke u larguar nga Atalanta për të firmosur me SPAL-in. Gardiani i
Vetëm 17 vjeç shënon golin e parë në Seria A, talenti i Interit shpërthen në lot Sebastiano Esposito ka hyrë në historinë e skuadrës së Inter. 17 vjeçari vjeçari me golin e shënuar për zikaltërit në nd
Pikturat e majmunëve, Seria A akuzohet përsëri për racizëm Iniciativa e fundit e Serisë A për ta luftuar racizmin nga futbolli italian është pritur me kritika të shumta, si nga or
Bjonde dhe me plotë stil, si duket sot "Zhadja" (FOTO LAJM) Emri "Zhade" do të mbetet gjatë në kujtesën e secilit. Seriali brazilian "El Clone", ka qenë një nga serialet më të n
Publikohet trailer-i: Aktori shqiptar, pjesë e serialit të famshëm amerikan (VIDEO) Është publikuar trailer-i i ri i serialit super të famshëm amerikan, “The Blacklist”. Këtë vit, supriza e madhe do të
Theu rekorde shikueshmërie, rikthehet seriali "La Casa De Papel" Seriali spanjoll "La Casa de Papel" (Money Heist) i cili theu rekorde shikueshmëri në tre sezonet e tij, vjen sërish më
Ibrahimovic drejt Italisë? Zlatan Ibrahimovic është thuajse një lojtar i lirë tashmë, pasi kontrata me Los Angeles Galaxy është futur në ditët e fu
Ndahet nga jeta aktorja e serialit të famshëm (FOTO LAJM) Aktorja me origjinë spanjolle Shelley Morrison ka ndërruar jetë në moshën 83 vjeçare. Shelley u bë e njohur për të gj
Plas grushti në ndeshjen e Serie A (VIDEO) Lecce dhe Cagliari nuk kanë shkuar më shumë se një barazim 2-2 në takimin e vlefshëm për javën e 13-të të Seria A. Po
Moti i keq, shtyhet sfida e Seria A (FOTO LAJM) Moti i keq ka sjellë edhe pasojat e para në futbollin italian. Takimi i vlefshëm për tu luajtur në orën 20:45 mes Lec
Aktori i njohur shqiptar pjesë e serialit të famshëm amerikan "The Black List" (FOTO & VIDEO) Aktorin e njohur Kushtrim Hoxha, shumë shpejt do ta shohim me një rol në serialin e famshëm amerikan "The Black List".
Tonali po shkëlqen me Brescian, gjigandi anglez zbarkon në itali Në çdo ndeshje që luan Brescia të gjithë sytë janë tek Sandro Tonali. Pasi ndihmoi ekipin e tij të ngjitej në Seria A, m
Mbrojtësi shqiptar më në formë pranë kalimit në Seria A Sipas statistikave të UEFA-s, Ardian Ismajli rezulton lojtari më i mirë shqiptar për këtë sezon. Paraqitjet pozitive
"Ka nevojë të luajë", Deschamps dërgon Giround drejt Seria A Franca i prishi festën Shqipërisë, me suksesin 2-0 në stadiumin e ri të Tiranës, duke e mbyllur grupin H kualifikues për
Aktori i njohur i serialit "Çukur" vjen për herë të parë në Shqipëri! (FOTO LAJM) Një nga aktorët më të njohur të kinematografisë turke ishte sot i ftuar në emisionin “Rudina”. Ercan Kesal, i njohur