999 rezultate për

seria

Reflektim i koronavirus? Sezoni i ri i serialit të famshëm bëhet viral në të gjithë botën (FOTO LAJM) Sapo ka dalë sezoni i 3 i serialit të famshëm "The Protector" dhe shikuesit janë surprizuar nga ngjarjet që janë vendosu
Gabriel Jesus largohet nga Manchester City, Seria A destinacioni i ri? Sulmuesi i Manchester Cityt, Gabriel Jesus, është paraqitur subjekt interesimi nga skuadra e Juventusit. Ylli brazili
ZYRTARE / Merret vendimi për ndeshjet e Seria A, mes tyre dhe derbi Juventus-Inter Ashtu siç pritej, qeveria italiane ka vendosur që të aprovojë kërkesën e klubeve të Serisë A për të zhvilluar ndeshjet p
Rikthehet në ekran "Ojky", zbulohet seriali i ri me historinë prekëse Aktorja Beren Gokyildiz është bërë tashmë shumë e njohur në Shqipëri dhe shumë e dashur për publikun. Edhe pse e vogël n
"Bihter" drejt divorcit për shkak të skenave të nxehta në serial? Flet bashkëshorti i aktores (FOTO LAJM) Aktorja Beren Saat u bë shumë e famshme në Shqipëri vite më parë, kur në ekranin e TV Klan u transmetua “Dashuri e ndalu
"Lokomotiva" ndihmon familjen e prekur nga tërmeti (FOTO LAJM) Seriali 100% shqip, Lokomotiva ka nisur rrugëtimin drejt familjeve të prekura nga tërmeti për t'i dhënë atyre ndihmën që
Mik i ngushtë me Shullazin, kush është Sariani që i vinte gjoba bizneseve OFL-ja i ka dhënë ultimatum ditën e sotme dy personave. Pajtim Seriani dhe Orges Jahelezi janë dy personat e radhës në l
Zbulohen ekipet që kanë fituar më shumë penallti në Seria A Polemika ngritur nga Rocco Commiso pas ndeshjes Juve-Fiorentina rikthehu diskutimet për 11-metërshat në Serie A. Gjit
Seria A i refuzoi, por lojtarët e Milanit do të mbajnë shirit të zi në krah në kujtim të Bryant Lojtarët e Milanit do ta mbajnë nga një shirit të zi në krah mbi fanellë, në kujtim të basketbollistit të ndjerë Kobe Br
Dy aktorë humbin jetën gjatë provave për serialin televiziv (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Meksikë ku dy aktorë humbën jetën pasi ranë nga ura teksa po xhironin një pjesë filmi.
E huazoi nga ekipi i Seria A, skuadra e njohur befason me klipin prezantues (VIDEO) Bolonja ka nënshkruar me sulmuesin 21-vjeçar, Musa Barrow në formulën e huazimit nga Atalanta. Marrëveshja zgjat deri
E zbulon media franceze, Manuel Neuer drejt gjigantit të Seria A Firma me Alexander Nubel nuk është pritur aspak mirë nga kapiteni i Bayern Munich, Manuel Neuer. Gjermani e ka shpreh
E papritur! Ndërron jetë aktori i njohur i serialit "Dashuri e ndaluar" (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, Recep Aktug ka ndërruar jetë ditën e sotme. Mediat turke bëjnë me dije se ai ka humbur jetën në
Tottenham tenton të gjejë zëvendësuesin e Kane në Seria A Tottenham po kërkon një qendërsulmues. Dëmtimi i kapitenit Harry Kane ka shqetësuar jo pak Jose Mourinhon dhe klubi lond
Eriksen arrin marrëveshjen me klubin e Seria A Një marrëveshje gojore për një kontratë deri në vitin 2024 është arritur tashmë mes drejtuesve të Interit dhe agjentëve
I ftuari surprizon Çanin, i bën dhuratën e paparë (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme të ftuar në emisionin "Zonë e Lirë" kanë qenë kasti i aktorëve të serialit "Lokomotiva" dhe autori i
"Xhihani" hedh në gjyq serialin "Fate të kryqëzuara'" (FOTO LAJM) Aktori turk Erkan Petekkaya u bë shumë i njohur në trevat shqiptare falë serialit "Fate të kryqëzuara", ku luante krah a
Artan Hoxha: Një vrasës serial po bën kërdinë në Shkodër Shkodra është një ndër qytetet më të prekura nga vrasjet mafioze të vitit të fundit duke shënuar 11 të vdekur. I ftuar n
Ndeshja e Seria A në rrezik, shkak era e fortë Kushtet e vështira klimatike në Puglia mund të sjellin shtyrjen e një ndeshjeje nga Serie A. Bëhet fjalë për duelin L
Atletico hidhet në sulm për dy sulmuesin e Seria A Atletico Madridi është i interesuar për sulmuesin e Milanit dhe atë të Napolit për pjesën e dytë të sezonit Atletico