999 rezultate për

seria

Rama zbulon serialin me shqiptarë që e mbajti zgjuar deri sa kënduan gjelat e Surrelit Kryeministri Edi Rama duket se e ka kaluar karantinën si të gjithë ne, duke parë filma. Një ndër serialet më të ndje
"Nami" me seriale, kush janë aktorët më të paguar në Turqi (FOTO LAJM) Serialet turke kanë mbërthyer para ekranit të gjithë shqiptaret dhe jo vetëm vitet e fundit. Por duhet thënë se kjo i
Mungon vetëm zyrtarizimi i Kontes, zbulohet data kur do të rifillojë Seria A Në Itali nuk kanë dyshime, Seria A do të rifillojë në datën 20 qershor. Në datën 28 maj do të mbahet edhe takimi i r
Rrëfehet aktorja e serialeve turke: Nuk mund të bëj fëmijë (FOTO LAJM) Aktorja Larissa Gacemer ka bërë një rrëfim të sinqertë duke i kthyer përgjigje të gjithë fansave që i shkruajnë vazhdimi
Nis seriali britanik ku luajnë aktorë shqiptarë: Gangs of London (FOTO LAJM) Një serial i ri televiziv ka nisur transmetimin në Britaninë e Madhe dhe ai ka në qendër një varg bandash kriminale, mes
Për fansat e "La casa de papel", këta aktorë të serialit janë partner vërtetë (FOTO LAJM) Për ju që nuk e dinit akoma, dy nga aktorët e serialit tashmë më të shikuar në botë "La casa de papel", Jaime Lorente (D
Një zonjushë e vërtetë: Shihni sa është rritur Melek e serialit "Nënë" (FOTO LAJM) Aktorja turke Beren Gokyildiz ka fituar zemrat e publikut shqiptar me serialet që janë transmetuar edhe në Shqipëri. Ajo
U infektua nga Covid-19, si është gjendja e aktores së serialit të famshëm "Casa De Papel" (FOTO LAJM) Më 18 mars aktorja e famshme e “La Casa De Papel” njoftoi ndjekësit e saj se ishte infektuar me koronavirus. Itziar I
Seriali më i ndjekur në botë, sa u paguan aktorët e "La casa de papel" (FOTO LAJM) Si në shumë seri të tjera televizive, edhe aktorët e serialit "La casa de papel" paguhen në mënyrë të ndryshme. Ndar
Seria A po planifikon të rifillojë pa sistemin VAR Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve, Marcello Nicchi pret me padurim ditën kur Serie A mund të rifillojë, edhe pa VAR, ndë
Infektohet me koronavirus lojtari i parë në Seria B Pas një numri të konsiderueshëm të lojtarëve të prekur me koronavirus në Serie A, është regjistruar edhe rasti i parë në
Pas sherrit të dhunshëm, Kourtney Kardashian heq dorë nga seriali (VIDEO) Durimit të Kourtney Kardashian i erdhi fundi. Episodin e të enjtes së “Keeping Up With the Kardashians,” Kourtney njofto
Aktori i "Osmani" largohet papritur nga seriali dhe tregon arsyen (FOTO LAJM) Një nga aktorët e serialit "Osmani", që po transmetohet edhe në vendin tonë, ka vendosur të largohet nga seriali. Bëhet
Parashikoi koronavirusin në 2018? Seriali i famshmëm bëhet viral (VIDEO) "My Secret Terrius" është bërë viral në rrjet së fundmi si shkak i tronditjes së ndjekësve se në këtë serial të 2018 ës
Serie A drejt shtyerjes përfundimtare, "digjet" sezoni 2019-2020? Ashtu siç është bërë tani zakon për shkak të frikës së përhapjes së COVID-19, Liga e Seria A ka mbajtur një konferencë o
Presidenti i Federatës Italiane dëshiron të rifillojë Seria A Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit, Gabriele Gravina ka shprehur dëshirën që Kampionati Italian të rifillojë n
Shtyhet sërish Seria A, ja kur pritet të rifillojë Seria A ishte kampionati i parë i futbollit në Europë që u mbyll nga koronavirusi, për t‘u rikthyer më 3 prill, por me n
Reflektim i koronavirus? Sezoni i ri i serialit të famshëm bëhet viral në të gjithë botën (FOTO LAJM) Sapo ka dalë sezoni i 3 i serialit të famshëm "The Protector" dhe shikuesit janë surprizuar nga ngjarjet që janë vendosu
Titulli kampion me "Play Off", në Seria A bëhet gati skema Ndërprerja e Serisë A deri më 3 prill ka shkaktuar një kaos të vërtetë për kampionatin italian të futbollit, pasi nëse g
E bujshme nga Italia, fituesi i Serisë A mund të përcaktohet me Play Off (FOTO LAJM) Seria A dhe çdo event tjetër sportive në Itali është ndërprerë deri më datën 3 prill, ndërsa orët e fundit janë shtua sh