999 rezultate për

seria

Ishte duke xhiruar kur pësoi atak, ndahet nga jeta aktori i njohur turk Një lajm i hidhur për kinematografinë turke. Ka ndërruar jetë papritur aktori Haldun Boysan, i njohur për tituj të shumt
Krah aktorëve më të kërkuar, Nik Xhelilaj pjesë e serialit të ri turk (FOTO LAJM) Aktori Nik Xhelilaj tashmë është bërë shumë i famshëm në Turqi dhe ka luajtur në disa seriale të njohur, të transmetuar
Aktorja shumë e dashur e serialit "Teresa" shtatzënë për herë të parë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur meksikane Fernanda Castillo do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë aktor
E mbani mend Shulen e serialit "Nënë"? Nuk do ta njihni më aktoren (FOTO LAJM) Aktorja turke Gonca Vuslateri është shumë e njohur për rolin e “Shules” në serialin “Nënë”. Ajo ka një karrierë të g
Mezi po prisni sezonin e 5-të, por ka një lajm të keq për fansat e "La Casa de Papel" (FOTO LAJM) “Money Heist” ose i njohur më së shumti si “La Casa De Papel”, është seriali spanjoll i cili ka pasur një sukses të madh
"Do bëjmë 4 goditje në merkato", Galliani synon ta ngjitë Monzën në Serinë A Shumëkush e cilësoi një kapriço të momentit blerjen e klubit të Monzës nga Silvio Berluskoni dhe faktin që Adriano Galia
"Do bëjmë 4 goditje në merkato", Galliani synon të ngjitë Monzën në Serinë A Shumëkush e cilësoi një kapriço të momentit blerjen e klubit të Monzës nga Silvio Berluskoni dhe faktin që Adriano Galia
Miq të vjetër, "Syhan" dhe "Sarp" bashkohen për një serial të ri Dy aktorët Tuba Buyukustun dhe Çagatay Ulusoy janë shumë të njohur për publikun falë roleve të tyre në telenovela. P
Lë aktrimin për biznes, me çfarë po merret "Hyrrem" (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhëris
Vranë Azem Hajdarin, Hollywood do sjellë serialin "Haklaj" me të gjithë krimet mafioze (FOTO LAJM) Historia e familjes Haklaj tashmë do të kthehet në një film Hollywood me 4 seri. I gjithë filmi do të flasë për shqip
Heq dorë nga seriali më i ri, "Sarp" do t'i rrëmbejë vendin "Ertugrul"? (FOTO LAJM) Prej disa muajsh po përgatitet një serial turk që pritet të ketë një sukses të madh me historinë e tij. Bëhet fjalë
Skandal në Turqi: Aktori i serialit "Sulejmani i madhërishëm" rreh të dashurën (FOTO LAJM) Mediat në Turqi po ziejn dhe shkak është bërë aktori turk, Ozan Guven, i cili njihet në Shqipëri si Rustem Pashai në ser
4 vite pas serialit të famshëm, pse u bënë bashkë Syhan dhe Xhesuri? (FOTO LAJM) Aktorët Tuba Buyukustun dhe Kivanç Tatlitug janë shumë të njohur në Shqipëri me rolet në seriale shumë të suksesshëm.
Bjonde dhe me plot stil, si duket sot "Zhadja" (FOTO LAJM) Emri "Zhade" do të mbetet gjatë në kujtesën e secilit. Seriali brazilian "El Clone", ka qenë një nga serialet më të n
Episode të frikshme, çfarë fshihet në prapaskenat e serialeve të bujshme turke (FOTO LAJM) Serialet turke kanë arritur një sukses mjaft të madh jo vetëm në vednin tonë por në të gjitha vedndet e lindjes. Ishin t
Ndryshe nga të tjerët, kështu po i kalon pushimet "Hyrrem" (FOTO LAJM) Aktorja e suksesshme dhe ndër të preferuarat e publikut me rolin e saj si “Hyrrem”, Meryem Uzerli ka nisur pushimet.
Burak Ozcivit jep lajmin e trishtë, çfarë do të ndodhë me serialin “Osmani” (FOTO LAJM) Aktori shumë i famshëm turk Burak Ozcivit ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale lajmin se Osmani do të transmet
"Jeta ime në serial televiziv", Wanda Nara mer papritur vendimin (FOTO LAJM) “Këtë vit, shumë agjenci të mëdha më kanë propozuar që të tregoj jetën time, në formën e një seriali televiziv. Ofer
Jo prej pandemisë por prej gruas, Xhihan refuzon të puthet në filma (FOTO LAJM) Një prej aktorëve më të pëlqyer e më të paguar në Turqi, Erkan Petekkaya, i njohur për rolin e Xhihanit në serialin “Fat
I lidhur me "Sanemin"? Çfarë thotë aktori i njohur turk (FOTO LAJM) Aktorja Demet Ozdemir të cilën e njohim si “Sanem”, nga seriali “Erkenci kus”, së fundmi po përflitet se ka nisur një li