999 rezultate për

sergio

Ramos futet në historinë e La Ligas në ndeshjen kundër Sevillas Reali i Madridit humbi 3-2 kundër Sevillas dhe autori kryesor i ndeshjes ishte Sergio Ramos. Asnjë lojtar në histori
Shpërthen Sergio Ramos: Të hapen kamerat, Messi i bëri presion arbitrit Lajmin se Mesi shpërtheu kundër arbitrit Hernandez në tunelin e stadiumit “Camp Nou” dhe këtë e konfirmoi kapiteni i Rea
Specialisti spanjoll i arbitrimit komenton ndërhyerjen e fortë të Ramosit tek Lewandowski Real - Bayern pati disa shkndija gjatë ndeshjes për gjykimin e arbitrit. Në minutën e 16-të të ndeshjes së dytë të gj
Sergio Aguero mund të humbas Botërorin Sulmuesi i Manchester City është detyruar që të operohet pas një ndërhyrje të ashpër që i bëri Ashley Young në derbin e
Lista e lojtarëve që meriton respekt, veteranët që nuk dinë ta braktisin kurrë ekipin e zemrës Observatori ndërkombëtar i futbollit (CIES) ka publikuar renditjen e veteranëve që nuk kanë ditur kurrë të heqin dorë ng
Këtë skuadër do Sergio Ramos në finale të Championsit Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos dëshiron që të këtë një klub të fuqishëm në finalen e UEFA Champions League M
Pep Guardiola 200 milionë euro për Busquets Pep Guardiola e do me çdo kusht nxënësin e tij, Sergio Busquets tek skaudra e te Manchester City. 200 milionë euro –
Sergio Ramos mungon në ndeshjen kthyese ndaj Juventusit Sergio Ramos do të mungojë në ndeshjen e kthimit të Real Madridit kundër Juventusit Mbrojtësi pati një ndërhyrje kund
Zidane mbron veten nga kritikat e Iscos Zinedine Zidane para ndeshjes me Las Palmas ka folur për yllin e Real Madridit, Isco. Spanjolli tha pas tre golëshit ku
Sergio Ramos ktheht në stërvitje me Spanjën Sergio Ramos është kthyer në trajnim me skuadrën kombëtare të Spanjës pasi gruaja e lindi fëmijën e tretë. Trajneri i
Sergio Ramos bëhet për herë të tretë BABA (FOTO LAJM) Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka bërë të ditur se pak orë më parë ai dhe Pilar Rubio janë bërë prindër për her
E kapi barku, lojtarët e Realit tallen me Sergio Ramosin (VIDEO) Sergio Ramos pati një moment jo të mirë në ndeshjen e fundjavës së kaluar ndaj Eibarit, teksa si pasojë e kërkesave pers
Sergio Ramos vendos edhe një tjetër rekord negativ, këtë herë në Champions Qendërmbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ka vendosur një rekord negativ në UEFA Champions League, duke u bërë lojt
Sergio Ramos i thur elozhe trajnerit të tij, Zinedine Zidane Sergio Ramos ka lavdëruar trajnerin Zinedine Zidane për punën që po bën tek klubi, Real Madrid. Kapiteni i Real Madri
Sergio Ramos, lojtari më i ndëshkuar në Evropë Sergio Ramos është futbollisti që ka marrë më shumë kartona të verdhë apo të kuq në të pesta kampionatet më të rëndësish
Ofendohet në mes të emisionit këngëtari shqiptar Këngëtari i njohur i muzikës shqiptare i njohur me emrin Sergio, ka qënë i ftuar dje tek ''Top Shoë Magazine'', ku ka fo
Sergio Ramos thyen një rekord negativ në La Liga Sergio Ramos është futur në histori si futbollisti që është ndëshkuar me më shumë kartonë të verdhë në La Liga. Ai u
Aguero i shpëton dënimit me përleshjen që pati mbrëmë me disa tifozë Sergio Aguero nuk do të dënohet pas përleshjes me tifozët e Wigan Athletic. Sulmuesi argjentinas, Sergio Aguero u për
Sergio Aguero përleshet me tifozët e Wiganit (VIDEO) Sergio Aguero ka qenë shumë i dëshpëruar pas humbjes nga Wigan dhe eliminimit nga FA Cup Sulmuesi i Manchester Cityt,
Presidenti italian uron qytetarët e Kosovës Në vazhdën e urimeve me rastin e shënimit të dhjetëvjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës, Presidenti i Republik