999 rezultate për

sergio

Piloti i Formula 1 me koronavirus, humb garën e Silverstone COVID-19 shkakton alarm në Formula 1 para garës së Silverstone. Piloti i Racing Point, Sergio Perez, bëri testin e Kor
Dani Alves me mesazh "të koduar" për Sergio Ramos pas incidentit me Raul Garcian Dani Alves nuk ka mundur të mos përfshihet në debatet kundërthënëse lidhur me ndeshjet e fundjavës në La Liga. Real M
LISTA/ Lojtarët më të "egër" në 20 vitet e fundit, kryeson Sergio Ramos Me 17 kartonë të verdhë brenda një sezoni, Klaus Gjasula ka vendosur një rekord të ri në Bundesliga. Mesfushori shqip
PSG ndryshon mendje për portierin Sergio Rico Kur dukej se Sergio Rico do të merrte rrugën e rikthimit te Sevilla, planet e Paris Saint Germain për portierin duket se
Sergio Ramos barazon rekordin e Ronald Koeman Edhe pas ndërprerjes tre mujore për shkak të Covid-19, Sergio Ramos nuk e harroi zakonin e tij, atë të gjetjes së rrugës
Fituam ndaj Eibar, Ramos: Kemi 10 finale Sergio Ramos është shprehur optimist rreth mundësisë që Real Madrid të fitojë titullin e kampionit në La Liga. Ramos:
Efekti i karantinës, te Reali dëmtohen Ramos dhe Carvajal Në ndeshjen e parë pas Covid-19, Dani Carvajal dhe Sergio Ramos kanë lënë fushën me shqetësime. Dani luajti vetëm 45
Këta janë 3 mbrojtësit më të fortë në botë sipas Kumbullës Mbrojësi shqiptar, Marash Kumbulla, së fundmi ka dhënë një intervistë për, "SportWeek", ku foli për shumë tema, nga defe
Befason Sergio Ramos: Jam më mirë se para karantinës Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos duke se e ka shfrytëzuar izolimin për shkak të koronavirust vetëm për aspekte poz
Këta janë 25 futbollistët më të mirë në 25 vitet e fundit Prestigjiozja britanike Four Four Two ka publikuar një renditje të 25 futbollistëve më të mirë të 25-vjeçarit të fundit.
Sergio Ramos stërvitet si një kafshë (VIDEO) Kapiteni i Real Madrid, Sergio Rasmos, vijon të mbajë trupin në formë. Ai po stërvitet në palestrën e shtëpisë së tij
Aguero drejt lëvizjes së papritur, klubi i vendlindjes e ëndrron Trajneri i Independiente, Lucas Pusineri shpreson që ylli i Manchester Cityt Sergio Aguero një ditë të kthehet në klub.
Koronavirusi, Sergio Ramos ka këtë mesazh për fansat (VIDEO) E gjithë Bota është në luftë me Coronavirusin, që deri më tani ka prekur thuajse 158 mijë njerëz. Futbolli ka thënë “STO
EL CLASICO/ Formacionet e mundshme të super sfidës Real Madridi pret sonte në "Bernabeu" Barcelonën, në një sfidë kyce për titullin. Të gjithë sytë do të jenë në kryeqy
U ndëshkua me karton të kuq, reagon Sergio Ramos Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka folur pwr humbjen nw shtwpi ndaj City-t dhe ndwshkimin me karton tw kuq. P
Zidane fjalë të mëdha për Ramos Zinedine Zidane pret që Sergio Ramos të rinovojë sa më shpejt kontratën me Real Madridin. Kapitenit të madrilenëve i
Asisti ndaj Sheffield fut De Bruyne në historinë e Premier League Kevin de Bruyne e shkroi historinë në Premierligë të martën, kur u bë futbollisti i parë në histori që kontribuon me 15
Messi do vetëm Agueron në Barcelonën, këshillon klubin të nisë kontaktet Lionel Messi do Sergio Agueron te Barcelona. Mungesa e Luis Suarezit ka shtyrë kapitenin e katalanasve të kërkojë një pa
Formacionet zyrtare të "El Clasicos" Barcelona-Real Madrid Mbrëmjen e sotme të gjithë sytë janë drejtuar nga "Camp Nou" aty ku përballen mes njëra-tjetrës dy skuadrat më me histor
"Nuk ishte momenti i duhur", Sergio tregon për herë të parë si refuzoi Era Istrefin (VIDEO) Serxhio Lushku i njohur në muzikë si Sergio është një nga këngëtarët më të dashur dhe të klikuar shqiptar. 25-vjeçari i