999 rezultate për

sepe

Milan-Parma, formacionet zyrtare Milani e pret Parmën në shtëpi teksa kërkojn të qëndrojnë në garë për një vend në Europa League. Këto janë formacio
Formacionet zyrtare: Juve-Parma, bardhezinjtë kërkojnë shkëputjen nga Inter Juventus do të luajë në 20:45 ndaj Parmës në shtëpi. Bardhezinjtë duan fitoren për t'u shkëputur në +4 nga Interi i vend
Na ishte njëherë një artist! (VIDEO) Në puntatën e Edicionit Veror te ciklit "NA ISHTE NJE HERE MUZIKA", Gjergj Leka ka prezantuar para publikut shqiptar një
Biznesmeni shet kompaninë, dhuron 237 mijë dollarë për çdo punonjës Biznesmeni turk Nevzat Aydin ka shitur kompaninë e tij dhe çdo punonjësi i ka dhuruar nga 237 mijë dollarë. Aydin e ka h
Zyrtare, kalon nga Bajerni në Serinë A Pepe Reina do të rikthehet sërish në Itali. Duke filluar nga sezoni ir i ai do të jetë portieri i Napolit. Sot, në Romë,
Seperatistët rrëzojnë një helikopter ukrainas Separatistët pro-rusë rrezojnë një helikopter ushtarak ukrainas, duke vrarë të paktën nëntë ushtarë. Rrëzimi i helikopte
Seperatistët pro-rusë morën edhe qytetin Kostyantynivka Një stacion televiziv i Ukrainës, raporton se një grup i personave të armatosur ka marrë mëngjesin e sotëm stacionin e p
Mourinho vihet pas Rossit Mbretërit janë duke e kërkuar një sulmues. Alternativë e mundshme ishte Aguero, por ai duket se do të shkojë në Angli.Ta