999 rezultate për

selman

Selmani: LSDM dhe VMRO flasin me "telefon të kuq" për të ulur kërkesat e shqiptarëve Kreu i SHGM-së, Naser Selmani, duke folur për situatën aktuale në Maqedoni, ka thënë se VMRO-DPMNE-ja dhe LSDM-ja, edhe
Selmani: LSDM dhe VMRO koordinohen për të ulur kërkesat e shqiptarëve Kryetari i SHGM-së, Naser Selmani ka thënë se VMRO-DPMNE dhe LSDM, edhe pse duken se janë buzë përplasjes mes tyre, kur
Selmani kërkon që Manojllovski të jetë kryetari i Kuvendit të Maqedonisë Naser Selmani, kreu i Shoqatës së Gazetarëve, ka kërkuar që në krye të Kuvendit të Maqedonisë të jetë deputeti i BDI-së,
Vrasja e trefishtë në Vlorë, Llalla pezullon dhe nis hetimin për gjyqtarin dhe prokurorin e çështjes Vrasja e trefishtë e ndodhur në Vlorë në vitin 2015 ku mbeten të vdekur 3 persona pas një konflikti të armatosur akoma v
Policia blindon kryeqytetin, masa ekstreme për ndeshjen e Partizanit Partizani do të luajë kundër Vllaznisë në stadiumin “Selman Stërmasi” në kuadër të javës së 20-të të Superiores. Përmes
Policia masa të rrepta për ndeshjen e Partizanit në "Selman Stermasi" Policia e Tiranës ka publikuar masat që do të marrë për sigurinë në takimin që luhen në “Selman Stërmasi” mes Partizanit
Shkojnë me kazma dhe lopata për të prishur fushën, policia ndalon 3 tifozë të Tiranës Tifozët e Tiranës kërkojnë të prishin me çdo kusht zhvillimin e ndeshjes Partizani-Vllaznia. Gjatë ditës së sotme një gr
Partizani-Vllaznia nuk do luhet në 'Selman Stërmasi', ja arsyeja Ndeshja Partizani-Vllaznia që është planifikuar të luhet në stadiumin “Selman Stermasi” nuk do të zvillohet aty. Pol
Partizani të shtunën luan në "Selman Stermasi", ja çmimet e biletave Partizani rikthehet në Tiranëm teksa do të luajnë në “Selman Stërmasi” ndeshjen me Vllazninë të shtunën në orën 17:00.
ZYRTARE/ Partizani do të luajë në "Selman Stermasi", e konfirmon Veliaj Partizani do t’i luajë ndeshjet në stadiumin “Selman Stërmasi”. Pas një mbledhje të zhvilluar në Bashkinë e Tiranës, ësh
Shqipëria turpëron Bullgarinë në futbollin në salla (FOTO) Kombëtarja e Shqipërisë në Futsall mposht vendasit e Bullgarisë me rezultatin spektakolar 1:7. Kuqezinjtë e futbollit të
Selmani: Pozicioni në favor të shqiptarëve pengon partitë maqedonase (VIDEO) Lideri i Shoqatës së Gazetarëve të Maqedonisë, Naser Selmani, ka thënë se edhe pse shqiptarët humbën fuqinë politike në
"LSDM nuk do e pranojë Platformën e shqiptarëve" Kryetari i SHGM-së, Naser Selmani, theksoi mbrëmien e sotme në në emisionion “Click Plus” të Tv21 se LSDM-ja nuk do e
Selmani: 4 kërkesat e BDI-së janë reale Eksperti juridik, Bashkim Selmani, vlerëson se katër çështjet për të cilat BDI ka vendosur të mos negociojë gjatë bisedi
Vajza e Refik Halilit: Nuk e dua Partizanin në "Selman Stermasi" Vajza e Presidentit të Tiranës, Goldi Halili mbrëmë ishte e ftusr në emisionin “Procesi Sportiv”, teksa ajo është shpre
KIZ do të monitorojë zgjedhjet në Drenas Rrjeti i OJQ-ve "Koalicioni për Integritet Zgjedhor" në një konferencë për media kanë bërë të ditur se do të monitorojnë
Nesër luhet Derbi i Tiranës, ja rrugët që do të bllokohen (FOTO) Nesër në stadiumin “Selman Stërmasi”, do të zhvillohet ndeshja mes ekipit të Tiranës dhe atij të Partizanit. Drejtori
Caktohen çmimet e biletave dhe sektorët për derbin Në prag të ndeshjes derbi kundër Partizanit, klubi i Tiranës ka përcaktuar cmimin e biletave dhe ndarjen e tifozërive në
Selmani: "BDI është ISIS për mediat!" Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve të Maqedonisë, Naser Selmani, ka deklaruar se sulmet ndaj gazetarëve të cilat po përsh
Shqiptari i parë në WWE fiton trofe, flet shqip pas fitores (VIDEO) Ai është shqiptari i parë që shkel në kompaninë më të madhe të werstling në botë WWE. Po flasim për Gzim Selmanin, shqip